^

Novorozenci

Kdy začnou být zuby řezány?Zuby se začínají spontánně stříhat a kdykoli. Pokud se druhý den zubu objevil na 2. Měsíci, dítě...

Novorozenci jsou děti prvních čtyř týdnů věku a pak až do jednoho roku se nazývají děti. A lékaři volá 28 dní od okamžiku, kdy dítě narozí do lehkého neonatálního období.

Během těchto 28 dní a nocí se novorozenci musí přizpůsobit a zvykat na nové podmínky existence mimo matčinu lůnu. A je to pro ně dobré, zvláště pokud dítě tam strávilo týden 38-41 a "spěchalo", aby se před časem nedostavilo ...

Po většinu dne (více než 20 hodin) se novorozenci spí. Nebojte se, když vaše dítě během prvních 6-7 dnů začalo vážit 300-400 gramů méně než první vážení bezprostředně po narození. Tato ztráta hmotnosti je fyziologická a souvisí s adaptací dítěte na nezávislé dýchání a zvýšení objemu krve. A to vede k aktivaci metabolismu lipidů v tukové tkáni novorozenců.

Populární články v této sekci

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.