^

Ducanova strava - jaká je její podstata a účinnost?

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 20.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Ducanovská strava se nejen omezuje na výživu po několik dní. Jedná se o pilnou a namáhavou práci na sobě, díky níž po dlouhou dobu snižujete váhu, s dlouhým a stabilním výsledkem. Jak dosáhnout tohoto cíle a jaké je podstata stravy Ducane?

Typ výživy - nízký obsah sacharidů

Redukce hmotnosti - 3-5 kg po dobu 7 dnů

Doba trvání - od 2-3 měsíců do 1 roku. Ideální je, pokud užíváte tento systém zdravého stravování jako trvalý.

Několik slov o autorovi diety Pierre Ducane

Pierre Duccan je známý po celém světě jako autor a vývojář více než 19 knih o zdravé výživě. Jedna z jeho nejoblíbenějších knih je "Nevím, jak zhubnout" vydavatelství v roce 2011. Poté, co se tento bestseller dostal do prodeje, poptávka po Ducanově stravě byla prostě ohromující. Nejpozitívnější jsou recenze o stravě Ducane.

Samotná kniha, i přes velmi krátkou dobu po vydání, již byla přeložena do více než 10 jazyků a je velmi žádaná po celém světě. Samozřejmě! Koneckonců se odborník na výživu shromáždil a předal jí více než 30 let zkušeností v oblasti zdravého a zdravého úbytku tělesné hmotnosti.

Pierre Dukan: proč někteří těžce zváží, zatímco jiní ne?

Pierre Ducan věří, že každý z nás, který je stále v lůně matky, dostává určitou sadu tzv. Tukových buněk. Jsou nazývány apidocyty. Jaká osoba - štíhlá nebo ne - závisí na těchto buňkách.

Dukan říká, že čím více tukových buněk, které nám Matka příroda udělila, tím větší je pravděpodobnost, že ten štíhlý člověk bude mít sen. A naopak: majitelé malého množství tukových buněk téměř neriskují lepší. Bez ohledu na to, jak tvrdě se snažíme, říká populární odborník na výživu, množství tukových buněk, které nám bylo přirozeným přírodou, nelze snížit. Ale můžete ovládat váhu. To jsou jen lidé, kteří jsou náchylní k obezitě, je mnohem obtížnější, než ti, kteří mají malé množství tukových buněk.

Pierre Duacan navíc tvrdí, že osoba, která neovládá kontrolu nad stravou a pravidelně se přejí, riskuje, že počet tukových buněk se zvýší ještě více. Protože mají možnost sdílet. To je důvod, proč přišel se systémem hubnutí, díky kterému můžete dlouho a radostně udržet váhu v normě. Jaká je podstata stravy pro Dyukan?

Podstata stravy pro Dyukan

Dukantská strava, díky níž můžeme řídit činnost našich tukových buněk, sestává z několika fází. Aplikujete tuto dietu na úbytek hmotnosti krok za krokem, stojí za to pamatovat, že by to mělo být: systematicky zvažováno s přesným porozuměním, že tento potravinový systém není na chvíli, ale na celý život.

Dukantská strava se skládá ze čtyř fází. Každá z nich musí být přísně dodržována a pak bude ztráta hmotnosti stabilní. Přestanete získat nadváhu, a dokonce i naopak budete intenzivně vykládát vaše extra kilogramy, dokud nedosáhnete své ideální hmotnosti.

  • První fáze stravy Dukan se nazývá Attack a trvá až 1 týden. Výsledek je mínus 2-6 kg.
  • Druhou fází stravy je Cruise. Trvá 3-10 měsíců. Výsledek je mínus 2-10 kg.
  • Třetí fáze stravy pro Dyukan - Upevnění. Ztrácíte 1 kg během 10 dnů.
  • A čtvrté fáze stravy pro Dyukan - Stabilizace. Pevně konsolidujete to, co bylo dosaženo, a nezískajte ani jeden kilo.

Více informací o fázích stravy pro Ducant - v naší publikaci: Ducane Diet: 4 efektivní kroky

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.