^

MCC pro hubnutí

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Doplňky stravy s mikrokrystalickou celulózou - MCC hubnutí (MCC Ankir B MCC výživu) - by měly snížit chuť k jídlu, a tím výrazně snížit množství příjmu potravy, přebytečné množství, které často vede k obezitě.

trusted-source[1]

Indikace MCC pro hubnutí

Indikace pro použití doplňku MCC ke ztrátě hmotnosti jsou tedy pokles tělesné hmotnosti. Kromě toho tento nástroj slibuje nejen urychlit proces procházení jídlem trávicího traktu, ale také vyčistit tělo metabolických produktů a nahromaděných toxinů.

Pokyny k BAA MCC dané jako svědectví o jeho použití jako zažívací potíže, zácpa, střevní mikroflóry, gastroenterologické nemoci charakteru, zvýšené hladiny cholesterolu a cukru v krvi, bakteriální intoxikace, otrava solí těžkých kovů. Výrobci různých modifikacích MCC na hubnutí jsou také doporučuje, aby doplňky s preventivních důvodů: aby se zabránilo rozvoji aterosklerózy, srdeční ischemie, žlučové kameny, nefrolitiázou (vznik ledvinových kamenů), rakoviny.

Formulář vydání

Forma uvolňování biologicky aktivních aditiv MCC - tablet na 500 mg v blistru (na 100 kusů v balení).

trusted-source[2], [3], [4], [5]

Farmakodynamika

Ačkoli MCC pro hubnutí se nevztahuje na anorexické léky, mechanismus účinku doplňování stravy vyžaduje objasnění (což není v návodu k použití). V popisu ICC je třeba poznamenat, že farmakologickým účinkem tohoto léčiva je vyplnění nedostatku vlákniny.

Aktivní složka MCC hubnutí - Mikrokrystalická celulóza (celulóza) - je široce používán v potravinářském a farmaceutickém průmyslu potravinářské přídatné látky E 460, který je struktura modifikátor, a spékání zabraňuje adhezi produkty.

Z chemického hlediska je celulózová bavlna inertní látka - nerozpustná ve vodních strukturních polysacharidech. Jedná se o polymerizovanou glukózu, která podporuje buněčné stěny rostliny kombinací lineárních makromolekul v krystalové struktuře. V žaludeční šťávě lidí chybí enzymy, které mohou trávit celulózu.

Bavlněná buničina se vyrábí při zpracování bavlny - z její čisté chmýří (chmýří). Při vystavení makromolekul degradačních vláken se mikrocelulóza se zvýšenou hydrofilností získává zvýšením permeabilní oblasti pro hydrataci. To je základ farmakodynamiky MCC pro úbytek hmotnosti.

Otok v žaludku a zvýšení objemu, microcellulose jako balast, se vytváří iluzi příjmů potravin a sytosti (pocit hladu je snížena nebo dočasně ztratil), ale tato látka na stejnou hodnotu potravin má, protože není štěpen v žaludku a nejsou absorbovány v malém střev. Kromě toho působí jako enterosorbentu MCC střevo absorbuje řadu látek, včetně cholesterolu, že tam dostane ze žlučníku.

trusted-source[6], [7], [8], [9], [10], [11]

Farmakokinetika

Jako člen MCC pro hubnutí vlákniny týká nerozpustných polysacharidů, že vlákna nejsou rozděleny na monosacharidy trávicími enzymy v žaludku, a jsou drženy v celém zažívacím traktu, aniž by byl metabolizován.

V různých částech tlustého střeva dochází k hydrolýze části vláken s povinnými bakteriemi střevní mikroflóry. Mikrocelulóza se vylučuje z těla výkaly.

trusted-source[12], [13], [14], [15]

Dávkování a aplikace

MKC tablety pro snížení tělesné hmotnosti se užívají 20-25 minut před jídlem; Tablety by měly být rozemleté do práškového stavu, smíchané s lyžičkou vody a užívané vnitřně, umyjte si sklenicí kapaliny.

Během prvního týdne se užívají 5 tablet denně třikrát denně; ve druhém a třetím týdnu - 10 tablet třikrát denně. Pak se během čtvrtého týdne počet tablet snižuje o jeden na 3-5. Doba trvání aplikace je 4 týdny, opakované kurzy mohou být provedeny s 15-denními přestávkami.

Maximální přípustná denní dávka doplňků stravy s mikrokrystalickou celulózou je 45 tablet (15 tablet třikrát denně). Aby se předešlo zácpě, denní dávka pitné vody by měla být zvýšena na 2-2,5 litru.

trusted-source[27], [29]

Používejte MCC pro hubnutí během těhotenství

Použití MCC pro úbytek hmotnosti během těhotenství a laktace je kontraindikováno.

Kontraindikace

Kontraformní doplňky MKC pro snížení tělesné hmotnosti zahrnují: akutní a chronické formy onemocnění žaludku, dvanáctníku a pankreatu; organická patologie střeva; věk do 18 let.

trusted-source[16], [17], [18], [19], [20], [21]

Vedlejší efekty MCC pro hubnutí

Mezi vedlejší účinky, které mohou být způsobeny použitím MCC jsou označeny: nepohodlí a těžkosti v žaludku, zácpa, slabost, zhoršení onemocnění zažívacího ústrojí, nedostatek vitamínů (v důsledku vylučování vitamínů a železa), zhoršení stavu pokožky (v důsledku odstranění zinku) , zvýšená křehkost kostí (kvůli poklesu vápníku a fosforu).

trusted-source[22], [23], [24], [25], [26]

Předávkovat

Předávkování MKC v popisu zařízení není zahrnuto; informace o interakcích s jinými léky také chybí.

Podmínky skladování

Podmínky skladování: při pokojové teplotě.

trusted-source[30], [31], [32], [33], [34], [35], [36], [37]

Skladovatelnost

Doba použitelnosti: tři roky

trusted-source[38], [39], [40], [41], [42], [43]

Soudě podle toho, co můžete najít recenze lékařů o účinnosti a bezpečnosti, jak zhubnout pomocí MCC na hubnutí, je třeba tento nástroj používat pouze po lékařská konzultace dobrý specialista ve stravě, stejně jako současné revizi svého jídelníčku - jak svým složením, tak a množství spotřebovaných potravin.

Přehled těch, kteří ztrácejí váhu, se střídají s recenzemi těch, kteří buď nedokázali dosáhnout požadovaného výsledku nebo se snížili o 3-4 kilogramy, se rychle vrátili. To, co výmluvně svědčí o frázi "MKC pro hubnutí, několikrát nepomohlo."

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "MCC pro hubnutí" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.