^

Reduxin pro hubnutí

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 11.04.2020
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Nadváha se stává globálním problémem moderního člověka. Sedavý životní styl, příliš kalorické jídlo, stres a onemocnění - to jsou již dost důvodů k tomu, aby se nadměrná tělesná hmotnost stala opravdovou pohromou společnosti. Mnoho odborníků pracuje na tom, aby lidem pomohlo udržet harmonii a krásné formy. Reduxin pro hubnutí je součástí skupiny oficiálně schválených léků vytvořených pro tento účel.

trusted-source[1], [2], [3], [4]

Indikace Snížení hmotnosti hubnutí

Reduxin pro snížení tělesné hmotnosti se používá jako součást udržovací terapie u pacientů s obezitou. Indikace pro použití - alimentární obezita dvou typů:

 • s indexem tělesné hmotnosti 30 kg / m2. M a více;
 • se stejným ukazatelem 27 metrů čtverečních. M v kombinaci se souběžnými rizikovými faktory: zahrnují neinzulin dependentní diabetes (typ 2) a dyslipidemii.

trusted-source[5], [6], [7], [8], [9], [10], [11]

Formulář vydání

Reduxin lite je řada léčiv obsahujících složky rostlin, které mohou bezpečně a účinně působit dvěma způsoby: snížení tělesné hmotnosti a vytvoření štíhlé postavy. Podle pokynů se jedná o doplňky stravy, které mohou ovlivnit tělo správným směrem:

 • snížit množství podkožního tuku,
 • zvýšit svalový tonus,
 • předejít obezitě,
 • místně simulovat siluetu.

V receptu konjugovaná kyselina linolová s kyselinou linoxovou blokuje aktivitu enzymu, který zpomaluje tukové složky v těle a zvyšuje aktivitu enzymů, které zpracovávají lipidy. Tento efekt pomáhá snížit množství tuku pod kůži a posiluje svaly.

Doplňky se konzumují perorálně, při snídani, někdy na večeři, jednu nebo dvě tobolky denně.

 • Stejně jako obvyklé snížení hmotnosti, má reductinové světlo kontraindikace užívání, a to: stav těhotenství, laktace, intolerance přísad.

Je třeba poznamenat, že lék reduktin a stejné potravinářské přídatné látky jsou kardinálně odlišné látky. Na rozdíl od léčivých přípravků nejsou doplňky stravy podrobovány klinickým hodnocením a jsou hodnoceny pouze z hlediska bezpečnosti. To pomáhá potravinářským přídatkům rychle překonat cestu realizace výroby, ale zpochybňuje jejich účinnost. Proto by se s těmito přípravky mělo zacházet opatrně.

Redoxine zesílená

Tvůrci Reduxine Light Reinforced Formula vynalezli dobře známé léčivé rostliny jako zdroje užitečných složek: barvivo světlice, griffonium, divoké a čínské jamky. Moderní techniky umožňují nejefektivnější využití léčivých vlastností těchto rostlin: od nich dostávají vysoce čisté výtažky speciálně pro přídavek na léky ke ztrátě hmotnosti.

Zejména je aminokyselina 5-hydroxytryptofan extrahována z semen griffonium, který se podílí na produkci serotoninu ("radostný hormon"). Látka snižuje chuť k jídlu, zlepšuje náladu, podporuje zdravý spánek.

 • Digestoře obě yamsov také pomáhají spalovat tělesný tuk a zároveň chrání před vznikem nových, tón svaly, snížit množství problémových oblastí tak, aby postava se stává štíhlejší a fit. Zásoby nejen subkutánního, ale i vnitřního tuku se snižují. Zvláště intenzivně spálený tuk, pokud je použití doplňků stravy kombinováno s cvičením.

Jedinečnost vzorce umožňuje minimalizovat frekvenci snižování snížení hmotnosti: pro požadovaný účinek postačují dvě kapsle denně.

Doplňky jsou kontraindikovány u osob s přecitlivělostí na léčivo, stejně jako u všech těhotných a kojících žen.

trusted-source[12], [13], [14]

Farmakodynamika

Metabolity sibutraminu patří k primárním a sekundárním aminům a působí jako inhibitory zpětného vychytávání serotoninu, noradrenalinu, dopaminu. Procesy se vyskytují v mozku a potlačují pocit hladu.

trusted-source[15], [16], [17], [18]

Farmakokinetika

Aktivní složkou redukčního hubnutí je sibutramin. Látka se aktivně vstřebává z trávicího traktu, metabolizuje se v játrech a snadno se distribuuje v tkáních. Vylučuje se ledvinami a neúčinnými látkami - a střevem.

Farmakokinetika účinné látky a metabolitů je u různých osob - s normální a nadváhou - různého věku stejná.

trusted-source[19], [20], [21], [22]

Dávkování a aplikace

Doporučuje se, aby se hořák používal pouze tehdy, když byly vyčerpány nepublikované způsoby léčby a nedali požadovaný účinek. To znamená, že pokud na tři měsíce člověk ztratil méně než 5 kg.

Reduxin pro snížení tělesné hmotnosti se spotřebuje denně na tabletě uvnitř ráno; polykat celé, s velkým množstvím vody. Kapsule je možné užívat při snídani nebo požití polknutí na prázdný žaludek. Denní dávka je stanovena individuálně, obvykle je od 5 do 10 mg. Pokud nedojde k žádnému výsledku, může lékař dávku zvýšit.

Doba trvání léčby závisí na získaném indexu úbytku hmotnosti, avšak nejvýše jeden rok. Toto omezení je způsobeno nedostatkem spolehlivých informací o bezpečnosti dlouhodobější léčby. Je důležité si uvědomit, že ztráta hmotnosti by měla být kontrolována zkušenými lékaři a kombinována s příslušnou stravou a sportovním zatížením.

trusted-source[32], [33], [34], [35], [36]

Používejte Snížení hmotnosti hubnutí během těhotenství

Používání během těhotenství a kojení není pro hubnutí povoleno. Při léčbě těhotenství je nežádoucí, proto ženy, které užívají drogu, se důrazně doporučují chránit pomocí antikoncepce.

Kontraindikace

Reduxin pro hubnutí má mnoho kontraindikací. Vedle celého seznamu závažných poruch krevních cév a srdce, ledvin a jater patří:

 • zvláštní citlivost;
 • obezita organické povahy;
 • duševní poruchy;
 • glaukom;
 • alkoholismus a drogová závislost;
 • thyrotoxikóza;
 • mladší a vyšší věk (do 18 let a po 65 letech);
 • benigní hyperplázie prostaty.

Úžasný seznam a onemocnění, při nichž je lék podáván s opatrností: arytmie, neurologické patologie, epilepsie, další problémy.

trusted-source[23], [24], [25], [26], [27]

Vedlejší efekty Snížení hmotnosti hubnutí

Nežádoucí účinky redukce hubnutí se obvykle vyskytují během počátečního období léčby. Většinou jde o nepříznivé, reverzibilní změny různých orgánů, nejčastěji:

 • nespavost,
 • sucho v ústech,
 • závratě,
 • změna chuťových návyků,
 • tachykardie,
 • zvýšený tlak,
 • nedostatek chuti k jídlu, nevolnost, zácpa,
 • zvýšené pocení.

Někdy existují i další příznaky: otok, svědění, bolest zad a břicha, zvýšená chuť k jídlu a žízeň, deprese, nervozita, krvácení atd.

Dále jsou popsány další reakce: fibrilace síní, přecitlivělost, poruchy v psychice a paměti, myšlenky na sebevraždu, rozmazané vidění. Průjem a zvracení, retence moči, alopécia, problémy s reprodukčními orgány a procesy.

Při zácpě jsou předepisovány laxativa. U duševních poruch je léčba léčivou látkou přerušena.

Co je nebezpečné hubnutí pro hubnutí?

Reduxin pro hubnutí patří silným lékům, má mnoho kontraindikací a vedlejších účinků, takže lékárníci je prodávají pouze na předpis. Co je nebezpečné hubnutí pro hubnutí?

 • Pacienti, kteří užívají tento lék, musí kontrolovat tlak a srdeční frekvenci; zvláště pečlivě, pokud je diagnostikována hypertenze.
 • Rizikové faktory jsou látky, které zvyšují interval QT.
 • Lékařská kontrola je zaměřena na další znaky: rozvoj dušnosti, bolesti na hrudi, otok nohou.
 • Reduxin je nebezpečí pro lidi se složitými jaterními a ledvinovými problémy.
 • Redukční léčba omezuje schopnost zůstat za volantem a složitými mechanismy.
 • Lék se nedoporučuje dětem, dospívajícím a starším lidem.

trusted-source[28], [29], [30], [31]

Předávkovat

Existuje jen málo informací o předávkování snížení tělesné hmotnosti. Byly zaznamenány případy tachykardie, vysokého krevního tlaku, bolesti hlavy. Všechny tyto příznaky by měly být okamžitě hlášeny lékaři.

Zvláštní příznaky se nezjavují, proto nejsou vyvinuty antidoty a metody terapie.

Je možné použít aktivovaný uhlík a vyčistit trávicí orgány, symptomatickou léčbu. V případě kardiovaskulárních poruch lze použít betablokátory.

trusted-source[37], [38], [39], [40], [41]

Interakce s jinými léky

Některá antibiotika, fenobarbital, dexamethason mohou aktivovat metabolismus účinné látky.

Vymezení léků, které zvyšují množství serotoninu, plné nebezpečí serotoninového syndromu (léčba depresí, kašel, závažné analgetika).

Reduxin nereaguje s etanolem, ale doporučená strava netoleruje alkohol.

Sibutramin nezpůsobuje interakci s jinými léky, například s perorální antikoncepcí.

Glukofág a snížení hubnutí

Glucophage je lék proti cukrovce, ale je také účinně používán při úbytku hmotnosti. Zvýšený inzulin v krvi přispívá k odložení zásob tuku na břiše a v pásu.

Na druhé straně se inzulín vyrábí přesně kvůli vysoké hladině glukózy. Glucophage normalizuje tyto procesy a zastavuje nadměrnou produkci jak glukózy, tak inzulínu, a také zpomaluje vstřebávání sacharidů ve střevě.

Lék také ovlivňuje hladinu cholesterolu a přivádí ho zpět do normálu. Pro lepší účinnost při užívání glukózy se doporučuje vzít sladkosti a rychle stravitelné sacharidové potraviny.

Při jmenování glukofágu je důležité věnovat dietu a denní režim pacienta, protože nejlepší výsledek bude dosažen, pouze pokud bude problém vyřešen komplexním způsobem. Léčba zahrnuje:

 • odmítání špatných návyků, zejména alkoholu;
 • správné výživy nízkokalorických potravin.

Nízkokalorická strava může být vyvážená a nevyvážená. Ale v každém případě musí pacient denně jíst potraviny s množstvím vlákniny: zeleniny, obilovin a luštěnin, celozrnného chleba.

Potřebujete konzumovat glukofaz třikrát denně: před snídaní, obědem a večeří. Překročení normy sacharidů je plné průjmu; výskyt nauzey naznačuje, že je nutné užívat ne více než polovinu předchozí dávky.

Důležitým rysem stravy při léčbě této drogy je vyloučení všech sportovních cvičení a zátěží. Snižují užitečné vlastnosti.

Glukofág a redukce hubnutí jsou dokonale kombinovány, takže někteří lékaři praktikují svůj paralelní účel.

trusted-source[42], [43], [44], [45], [46], [47]

Podmínky skladování

Podmínky skladování - suché, chráněné před sluncem a dětským přístupem, s teplotou až 25 stupňů.

trusted-source[48], [49], [50], [51], [52]

Skladovatelnost

Doba použitelnosti je tři roky.

trusted-source[53], [54], [55], [56]

Recenze lékařů o snížení tělesné hmotnosti

Recenze lékařů o snížení hubnutí ve většině pozitivní. Při správném jmenování droga "splňuje" zaslíbené sliby: posiluje pocit sytosti, utlumí hlad, což vede k postupné, ale spíše rychlému úbytku hmotnosti. Podle recenzí pozorují odborníci na výživu takové pozitivní aspekty redukce při úbytku hmotnosti:

 • téměř všichni ti, kteří ztrácejí váhu, jsou nudli v chuti,
 • droga dává rychlé a nejstabilnější výsledky;
 • není návyková;
 • vytváří správné dietní chování pro ty, kteří chtějí zhubnout.

Odborníci na výživu trvají na dvou důležitých bodů: že u pacienta, který je předepsaný Reduxine pro hubnutí, tam byl žádná historie organických příčin obezity, a to provedených úpravách zkušeného lékaře, který vyznává individuální přístup ke každému člověku, který se chce zbavit obezity.

Recenze těch, kteří ztratí váhu o redukční redukci

Názorné recenze s redukcí pro hubnutí jsou rozporuplné. Někteří si povšimnou, že droga dokonale pomáhá dodržovat dietu, protože snižuje chuť k jídlu, eliminuje touhu požírat tučné, smažené, sladké a jiné zakázané pokrmy. Podle recenzí přetrvává mírná chuť k jídlu po přerušení redukce a pomáhá pacientovi rozvíjet a upevňovat správné návyky a stravu. Jedna žena například během tří měsíců ztratila 12 kilogramů hmotnosti.

Jiní naopak zdůrazňují spoustu kontraindikací a možných rizik pro lidi s nemocnými ledvinami, srdcem a játry. Někteří lidé mají nespavost, podrážděnost. Reklamace se vztahují také na vysokou cenu léku.

Reduktor redukce hmotnosti analogů

Analogové redukce hubnutí -

 • orientované,
 • lindaxa,
 • meridia,
 • slabý.

Patří k léčivům proti obezitě, s účinnou látkou, jako při redukci úbytku hmotnosti, - sibutraminu. Osoba ztrácí váhu kvůli pocitu sytosti. Touha po jídle klesá, tepelná produkce se zvyšuje.

Proces ztráty hmotnosti je doprovázen pozitivními změnami v metabolismu lipidů a složením krve u pacientů s dyslipidemií a diabetiky typu 2, takže je u této skupiny pacientů indikován lék.

Podle anotací neexistují žádné významné rozdíly mezi analogy. Všechny jsou vydávány v kapslích a lékárny jsou vydávány podle lékařských předpisů. Dva až tři roky jsou uloženy při 25 stupních (lindaksa - až 30 stupňů).

Reduxin je populární lék na snížení tělesné hmotnosti, ale není všelékem. Je účinný v rámci souboru opatření, která musí být v těchto záležitostech prováděna pod dohledem příslušného lékaře. Neméně důležitými složkami léčby jsou správná výživa a zdravý životní styl. Pacient musí změnit svůj život tak, aby byl dosažený výsledek zachován i po stažení tělesné redukce při ztrátě hmotnosti.

trusted-source[57], [58], [59], [60], [61]

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Reduxin pro hubnutí" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.