Diagnostika bolesti zad

Diagnóza těžké bolesti zad

Nevýznamná bolest a nepohodlí v zádech jsou vnímány z několika málo důvodů jako důvod k návštěvě lékaře, zatímco silná bolest způsobuje, že člověk přemýšlí o svém zdraví a vyhledává pomoc od specialistů.

Počítačová diagnostika držení těla

Byla provedena účinnější diagnostika dokonalých, sofistikovaných vysoce přesných měřicích přístrojů, schopných zachytit všechny potřebné parametry.

Rentgenová anatomie normální páteře

Struktura páteře je charakterizována výraznými rozdíly v různých věkových obdobích. Samotná koncepce normy není statická a znamená přítomnost charakteristik struktury (struktury) specifických pro věk a tvar jednotlivých obratlů a páteře jako celku

Spondyloometrie

Spondylometrie je měření metrických a úhlových indexů charakterizujících páteř. Použití objektivních kvantitativních veličin v vertebrologii je nezbytné pro předvídání toku deformací

Metody vyšetření páteře

Touha plně vyšetřit pacienta často vede lékaře k tomu, aby určili studie, které se navzájem duplikují v povaze získaných informací.

Obecné zásady klinického vyšetření pacienta s bolestí

Klíčem k skutečné diagnóze je kompletní historie a podrobné vyšetření. Data z průzkumu ve spojení s přehledem předchozích záznamů pacientů a diagnostických vyšetření poskytují klíč k diferenciální diagnostice a léčbě.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.