Poranění nohou

Otevřená zlomenina nohy

Zranění s otevřenou ránu je vždy nebezpečnější pro zdraví, protože v důsledku takového porušení dochází k vážnému poškození jak kostí, tak tkání. Otevřená zlomenina nohy je velmi snadno odlišit od uzavřené, protože s ní je jasně vidět zlomená kosti.

Vyvrtejte nohu

Podvrtnutí nohy je jedním z nejčastějších poranění svalového a kosterního systému.

Zlomeniny prstů a dolních končetin

Zlomeniny prstů často nedosahují zvláštní pozornosti ze strany zraněných, protože tyto pintery jsou miniaturní, mohou samy o sobě léčit. Po takových zlomeninách téměř neexistují žádné bolesti.

Vyvrtání kotníku

Protahování kotníků je poškození kotníků, obvykle zvnějšku. Mohlo by dojít k poškození jak jedné tak i skupiny vazy kotníku. Ženy jsou více ohroženy poraněním kotníku.

Hematom na noze

Hematom na nohou - velmi častý jev, který se vyskytuje hlavně při poškození končetiny - v důsledku modřin, rázů nebo pádů.

Co mám dělat, když jsou prsty rozbité?

Pokud je špička rozbitá, postižená oblast se nemusí dlouho léčit. Při nesprávné manipulaci a léčbě může prst ztrácet svůj tvar a pružnost. Jaké jsou příčiny, příznaky zlomené špičky a co s tím dělat?

Svrbení na nohou

Vypadli jste z motocyklu, zasáhli vaše lýtko na konferenční stolek a najednou jste viděli, jak se po noze rozšiřují ošklivé modré modřiny. Proč vznikají modřiny na nohou, jak s nimi jednat a jak se jim vyhnout?

Prevence poranění nohou pomocí cvičení

Aby nedošlo k dalšímu zranění nohou, předejte proces - postarat se o prevenci úrazů. Když dochází k přetížení svalů, buňky vápníku jsou hojně aplikovány na buňky kostí, aby se předešlo frakturám. Nenechte se tělo přetížit a jíst správně.

Alternativní prostředky pro modřiny, vyvrtání a zlomeniny

Často lidé trpí modřinami, vyvrtáním a jinými potížemi v podobě zranění. Abyste nepřišli k lékaři, můžete léčit onemocnění sami pomocí alternativní medicíny. Vaše pozornost - alternativní prostředky s modřinami, zlomeninami a ryatyazheniyah

Jaká je nebezpečí bolesti v koleni a co s tím dělat

Bolest v koleni může být způsobena náhlou traumou, nadměrným poškozením nebo velkým chronickým onemocněním, jako je artritida.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.