Nohy, pánve

Proč jsou mé prsty křečím a co dělat?

Dnes možná není žádná jediná osoba, která ani jednou v životě nezažila, co je spasm. V současné době se křeče vyskytují nejen u starších a zralých lidí, ale také u mladých lidí, dospívajících a dětí.

Bolest v noze za kolenem, stehna, telata: tahání, silná

Bolest je jedním z nejnepříjemnějších symptomů různých onemocnění. Je to on, kdo nás zbavuje odpočinku, zhoršuje pracovní schopnost, maluje vše v temných barvách.

Bolest po početí

Bolest po koncepci alarmuje ženy, zejména ty, které chtějí otěhotnět a vydrží zdravé dítě. Jaký je důkaz bolesti, co je její příčinou a proč se objeví. Podívejme se na to, a jak zabránit nástupu bolesti a jak se s ní vyrovnat.

Erektilní bolest

Erektilní bolesti jsou nejen nepříjemné pocity během pohlavního styku, ale i psychický stres a poruchy reprodukčního zdraví. Je škoda, že si to uvědomujeme zejména v mladém věku.

Bolest v perineu

Bolest v perineu je pro lidi zvláštní, bez ohledu na jejich věk a sexuální charakteristiky, neboť jeho povaha může být zcela odlišná. Navíc symptomy bolesti mohou být doprovázeny jinými příznaky onemocnění, například problémy s močením.

Bolest v šourku

S takovým problémem, jako je bolest v šourku, se tváří nejen dospělí muži, ale i dospívající. Úzkostná bolest může být příznakem závažných onemocnění vedoucích k impotenci a neplodnosti.

Bolest v pánevních svalech

Bolest v pánevních svalech může být způsobena různými důvody, což je způsobeno složitou strukturou a rozmanitostí svalů v oblasti pánve. Některé z nich začínají přímo od páteře a jsou připojeny přímo k pánevním kostem, takže svalové syndromy mohou být jak vertebrální, tak pánevní.

Bolest v slepém svalu

Bolest v slepém svalu se nejčastěji projevuje v m. Gluteus maximus (velký sval), ale může být také lokalizován v m. Piriformis - hruškovitého svalu a dalších strukturních složek hýždí.

Bolest v pravém vaječníku

Bolest v pravém vaječníku nemůže být falešným signálem. Někdy je způsobena mírným onemocněním, které může být samo o sobě odstraněno a někdy je to "výkřik" pro pomoc těla.

Menstruační bolest

Některé zdroje tvrdí, že u 56% žen dochází ke středně až středně závažným menstruačním bolestům, které nenarušují jejich každodenní činnost. Současně se v kritických dnech vyskytuje přibližně 35% žen tak závažných menstruačních bolestí, že nejenom dochází ke změnám tělesné teploty, objeví se zimnice, ale také ztrácejí vědomí.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.