Odpočívejte na Mrtvém moři

Teplota Mrtvého moře

Teplota mrtvého moře potěší turisty po celý rok. Zvažte klima Mrtvého moře, teplotu vzduchu a vody. A také si vybereme ideální období roku pro odpočinek a léčbu na pobřeží Mrtvého moře.

Kontraindikace k léčbě a odpočinku na Mrtvém moři

Kontraindikace léčby a odpočinku na Mrtvém moři jsou založeny na vlastnostech vody, bahna, vzduchu a mořské soli. Zvažte hlavní omezení odpočinku na Mrtvém moři, jakož i pravidla účinného zacházení na pobřeží Izraele.

Města v Mrtvém moři

Všechny sanatoria, kliniky a hotely se nacházejí ve specifické přírodní oblasti a nechtějí strávit lékařské a rekreační aktivity někde v poušti. Proto je touha dozvědět se více o těch městech mrtvého moře, které budou muset projít obnovou.

Sanatoria Mrtvého moře

Moderní Izrael je lídrem v úrovni sanatoria a lázeňské léčby. Tento typ zábavy poskytuje možnost nejen relaxovat, ale i léčit, opravit své zdraví. Z tohoto důvodu jsou sanatoria mrtvého moře, které se liší v specializovaném směru onemocnění, s nimiž se léčí, dokonalé.

Dead Sea Resorts

Resorty Mrtvého moře, které se nacházejí přímo na pobřeží, v blízkosti pláží, jsou velmi početné.

Hotely na Mrtvém moři

Hotely na Mrtvém moři - v Izraeli a Jordánsku - jsou zastoupeny hotely různých tříd (tři, čtyři a pět hvězdiček).

Jak se dostat do Mrtvého moře?

Chcete vědět, jak se dostat do Mrtvého moře bez ztráty času a peněz? Zvažte dvě možné možnosti pro jedinečné jezero - od města tří náboženství Jeruzaléma, stejně jako od Aqabského zálivu na Rudém moři - od přístavního města Eilat.

Pláže Mrtvého moře

Chcete-li se dostat na pláže v Mrtvém moři ve své severní části, pouhých 39 km od Jeruzaléma a z Tel-Avivu, budete muset cestovat dva a půlkrát více.

Počasí na Mrtvém moři

Charakteristické klimatické podmínky - tj. Počasí na Mrtvém moři - souvisí s umístěním samotného solného jezera. Jak je známo, Mrtvé moře leží na dně Velkého údolí Rift (jménem jordánské tektonické deprese).

SPA na Mrtvém moři

Téměř všechny hotely v této oblasti mohou být přičítány lázním na mrtvém moři. Chystáte-li se na Zemi slibovanou turistou nebo s rekreačními účely, vždy si můžete vybrat útočiště pro váš vkus a peněženku.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.