Léčba glaukomu

Oční kapky pro glaukom a oční tlak

Zvažte účinné léky na glaukom, pravidla pro jejich použití a indikace pro použití.

Cvičení pro vidění

Jak vyplývá ze statistik, na světě má každá třetí osoba špatný zrak. Pro některé problémy s viděním (astigmatismus, krátkozrakost, hyperopie) však lze vše opravit pomocí speciální gymnastiky.

Pozdní komplikace léčby chirurgického glaukomu

Ve většině případů jsou antiglaukomatózní filtrační operace účinné při snižování nitroočního tlaku, jsou bezpečné, ale ne vždy bezchybné.

Léčba primárního glaukomu s otevřeným úhlem

Účelem sledování pacientů s primárním glaukom s otevřeným úhlem je udržení nebo zlepšení stavu. Lékař a pacient mají zájem o funkční uchování viditelného orgánu pacienta po celý život

Léčba glaukomu s uzavřeným úhlem

Bombazh duhovky a přední uzavírací úhel komory vzhledem k pupilární blok vede k prudkému zvýšení nitroočního tlaku a rozvíjet sekundární glaukom u pacientů s uveitidy.

Cyklo-destruktivní operace při glaukomu

Několik technik používaných pro tsiklodestruktsii: bezkontaktního transsklerální cyclophotocoagulation (DSC) tsiklokrioterapiyu, kontaktní transkleralnuyu DSC, DSC a transpupilární endoskopické cyclophotocoagulation.

Technika Bezhu: trabeculektomie s laxativním stehem

Tento článek představuje techniku pro trabeculektomii pomocí laxativních stehů pro šití skeletové klapky. Zpočátku proveďte malou délku řezu ve spoji v délce 4 až 2 mm ve vzdálenosti 1-2 mm od končetiny.

Vrtná zařízení pro glaukom

Drenážní zařízení u glaukomu - tekuté nebo trubkových bočníky - používá ke snížení nitroočního tlaku u pacientů s nekontrolovaným glaukomem, jehož fistuliziruyuschaya ovládání pomocí antimetabolity byly neúspěšné, nebo mají jen malou šanci na úspěch.

Trabekulektomie a léčba glaukomu

Trabekulektomie snižuje nitrooční tlak, protože během operace vytváří fistulu mezi vnitřními částmi oka a subkonjunktiválním prostorem s tvorbou filtrační vložky.

Selektivní laserová trabeculoplastika

Pulzující dvojitý neodymový hlinitý-yttriový granátový laser (AIG) použil Latinu v roce 1998 s trabeculoplastikou. Byla navržena tak, aby selektivně ovlivňovala pigmentovaná tkáň a minimalizovala vedlejší účinky.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.