^
A
A
A

Kvalita mužské potence závisí na typu krve

 
, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 16.10.2021
 
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

15 March 2017, 09:00

Turečtí vědečtí odborníci, zástupci Univerzity v Ordu, říkají, že členství skupiny v krvi člověka může ovlivnit jeho sílu.

Četné experimenty provedené vědci prokázaly, že muži, kteří mají první krevní skupinu, si méně často stěžují na špatnou erekci.

Je zajímavé, že podle statistik vlastníci první skupiny tvoří více než 40% všech mužů na planetě. Proto více než polovina mužské populace na světě může být náchylná k rozvoji impotence.

Experiment prováděný tureckými odborníky byl proveden za účasti 350 mužských zástupců různých věkových kategorií, kteří měli stížnosti na potence. Průměrný věk účastníků byl asi 30-50 let, ale ne více než šedesát let. Po tom, co všichni účastníci darovali krev pro analýzu, bylo zjištěno, že mezi nimi neexistují prakticky žádní vlastníci první krevní skupiny: zbývající skupiny však byly přibližně ve stejném poměru.

Samozřejmě, experiment byl okamžitě podroben drsné kritice jak v médiích, tak mezi lékaři, kteří pracují tímto směrem. Při analýze získaných informací v důsledku testování pouze tří set lidí není možné získat skutečně a zcela pravdivé závěry. Přesto většina vědců připouští, že získané údaje mají také významný význam v oblasti statistiky: nelze úplně potvrdit shodu těchto skutečností.

K dnešnímu dni není známo, zda výsledky studie byly uznány vědeckými kritiky a zda byly oficiálně publikovány v peer-reviewed vědeckých periodikách.

Rusko Prof. Dr. Lev Shcheglov, která se zabývá problematikou psychologie a sexuality po mnoho let, řekl, že prohlášení o vztah krevní skupinou a mužskou sexuální výkonnost neodpovídá skutečnosti, „sexuologie jako věda nemá takovou informaci o takovém vztahu. S největší pravděpodobností se zabýváme nesmyslnými daty, snažíme se udělat pocit na rovnoprávném místě. Pokud je taková studie provedena, pak by její účastníci měli být vybráni ne chaoticky, ale velmi rozhodně. " Navíc profesor dodal, že se k takovým výrokům odkazuje ironicky a považuje je za "absurdní".

Již jsme provedli velký počet studií o této problematice. Například bylo zjištěno, že nejméně deset procent mužské populace dříve či později zjistí, že mají problémy s erektilní dysfunkcí. A pro jednotlivce, kteří překonali 40letou bariéru, jsou tyto případy porušeny v každém třetím případě.

Jak říkají lékaři, běžná léčiva, jejichž činnost je zaměřena na zlepšení erektilní funkce, ne všichni muži pomáhají. Možná je to kvůli tomu, že příčiny zhoršené účinnosti mohou být různé: nejčastěji jde o špatné návyky, obezitu, cukrovku, kardiovaskulární onemocnění.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.