^

Láska z dálky: 6 důvodů rozdělení

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

První měsíce romantických vztahů jsou bezbarvé, plné vášně a optimismu. Zdá se, že milovníci mají před sebou celý život - šťastní a klidní.

Ale co když lidé z nějakého důvodu nemohou být fyzicky spolu a musí udržovat vztah z dálky? Některé páry jsou schopné překonat všechny obtíže a dokonce ani kilometry pro ně nejsou překážkou, nicméně smutně většina těchto svazků je odsouzena předem. Ilive představuje 10 nejčastějších důvodů, které se stávají pro vztah z dálky, opravdové nástrahy, lámání všech nadějí a snů o realitě.

Nedostatek komunikace

Samozřejmě, mnozí se domnívají, že mobilní telefony a Skype komunikace jsou vynikající cestou, protože lidé měli týdny a měsíce na to, aby čekali na dopis od milovaného. Technický pokrok však nenahradí konverzace člověka, zvláště pokud je pár společně dlouhou dobu a je nyní nucen komunikovat pouze tímto způsobem.

Phantomová společná budoucnost

Phantomová společná budoucnost

Fantastická společná budoucnost je dalším důvodem, proč láska v dálkovém havárii. Pokud se lidé nemohou rozhodnout, že se přestěhují, pak je stěží možné připravit nějaké plány do budoucna. Takový vztah, kdy se nikdo nechce vzdát, obvykle netrvá dlouho.

Zrada nebo pravidla jednoho města

Milovníci, kteří jsou od sebe vzdáleni, zůstanou věrní ... Nebo alespoň se o to pokusí. Ve skutečnosti to není tak jednoduché, protože někdy převažuje osamělost a zajímavé datování někdy končí nejen přátelstvím ...

Trust

Trust

Pokud jste v okamžiku, kdy právě udržujete vztah s blízkým z dálky, pak s největší pravděpodobností po přečtení předchozího odstavce přemýšlejte o loajalitě milence. Nespravedlivá důvěra v partnera však může ohrozit vztahy a nakonec je zcela zničit. Ve skutečnosti je nepravděpodobné, že budete schopni zjistit, zda vás někdo změní nebo zda jste věrní. Totéž lze říci o běžných vztazích. Blízko k sobě lidé nemusejí ani pochybovat o tom, že jejich polovina vede bok po boku. Proto je nepravděpodobné, že nedůvěra a neustálé vymývání mozků vám pomohou budovat silné vztahy.

trusted-source[1]

Kolik stojí láska?

Kolik stojí láska?

Lidé, kteří jsou od sebe vzdáleni, se snaží setkat co nejčastěji, což samozřejmě vyžaduje peníze. Cestovat vlakem, autobusem, autem nebo letem v letadle, stejně jako platit za účty za telefon - to vše může sloužit jako další faktory, které nakonec změní romantický vztah na konstantní výpočet nákladů na lásku. Mnoho párů se často z finančních důvodů liší.

Život pokračuje

Život pokračuje

Když neexistuje jiná cesta a okolnosti nemohou být změněny, pak jsou vztahy z dálky jedinou cestou. Nemůže být řečeno, že naprosto všechny páry jsou odsouzeny k selhání, protože mnoho z nich nemůže odolat dlouhé separaci a stane se emocionálně vzdáleným. Ale i když tenký nit, který spojuje lidi, je hrozivě napnutý a roztrhává, vážné změny nelze vyhnout, pokud je vztah drahý a není to jen láska.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.