^
A
A
A

Frekvence: příčiny, příznaky, diagnóza, léčba

 
, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 23.11.2021
 
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Freckles (ephelidy, ephelidy) jsou malé hnědé skvrny, které se objevují u jedinců I-II fototypů na pozadí slunečního záření, malých pigmentových skvrn na obličeji a těle. Frekvence se častěji vyskytují u blonďanů se slušnou kůží a modrými očima. Objevují se v dětství, vždy existují, ale v období aktivního slunečního záření se množství pigmentových skvrn zvyšuje a zesiluje jejich zbarvení. S věkem se jejich počet snižuje a mohou úplně zmizet.

Majitelé pihel se nazývají sluneční lidé a samotní epheldidi jsou polibkem slunce. Zvažme, proč se objeví, zda je možné je zbavit a jak se správně starat o kůži pigmentovými skvrnami.

Ephelidy mohou být světle žluté nebo nasycené tmavě hnědé barvy. Vědci prokázali, že mají dědičnou predispozici. Pigmentované skvrny mohou být umístěny na rukou, ramenou, obličeji, méně často na hrudi a na zádech. V zimním období se stávají méně nápadné, ale v jarní a letní sezóně se stávají větší, jsou jasnější a nasycené. Nejčastěji se blond lidé stávají pihami. Tyto pigmentové skvrny se začínají objevovat ve věku 5-6 let a postupně s věkem postupně zmizí. Poskytují osobě zvláštní něhu a kouzlo. Lidé, kteří chtějí odstranit pigmentové skvrny z těla, podceňují tento dar přírody.

Velmi často jsou pihy tak zmatené s takovými pigmentačními skvrnami jako je chloasma. Jsou v různých velikostech a barvách. V zimě se zblednou a v létě a na jaře se stávají intenzivnějšími a výraznějšími. Důvodem pro vznik takových "pigmentových skvrn" je onemocnění střeva, jater, ledvin nebo těhotenství. Chcete-li se zbavit takové pigmentace, je nutné vyléčit onemocnění, které způsobilo vzhled ephelidů. A až poté se pomocí kosmetických procedur můžete zbavit pigmentace.

Lidé, kteří mají přírodou ephelidy a nejsou způsobováni nemocemi, by měli také dodržovat pravidla pro péči o své sluneční znamení. Takže na konci zimy, brzy na jaře, doporučujeme aplikovat opalovací krém na pokožku. To umožní pokožce udržet svěžest a krásu. Navíc pravidelná péče ochrání pokožku před vznikem nových ephelidů tmavší barvy.

Den pihel

Den pihel je nejslunnější den v roce. 30. Dubna je považován za mezinárodní den. Oblíbené slunce jsou lidé s poctivou kůží a jasnými očima. Obvykle jsou to rusovlasé a modrooké.

Vzhled ephelidů je však spojen nejen s dědičností, ale také s hormonálními změnami v těle. Pokud máte tmavé vlasy a hnědé oči a náhle se objevují pigmentované skvrny, stojí za to přemýšlet o zdravotním stavu těla. Pokud jste vlastníkem ephelidů od narození, nezapomeňte, že jednou za rok máte opravdovou dovolenou.

Příčiny pih

Nemoc je geneticky určena. Inzolace stimuluje aktivní syntézu melaninu ve velkých melanosomech.

Příčiny vzhledu ephelid jsou různé, ale dědičnost hraje rozhodující roli při vzhledu pigmentovaných skvrn. Takže u lidí s genetickou predispozicí k jejich tvorbě se v buňkách melanocytů objevují strukturální změny, které syntetizují pigment melaninu. Z tohoto důvodu se melanin vyrábí mnohem rychleji. Ephelidy se mohou také objevit kvůli nerovnoměrnému rozložení melaninu pod vlivem ultrafialového záření. Mohou být nazývány bezpečně ochrannou reakcí pokožky a těla na ultrafialové záření. Kůže je zachráněna před sluncem a chrání tělo před maligním pigmentátem.

Podívejme se na hlavní důvody pro vznik puchýřů:

 • Sexuální zrání. Efelidy se mohou objevit s hormonálními změnami v těle.
 • Fyzický stres a stres. Tyto faktory také přispívají k hormonálním změnám v těle, a proto vyvolávají jejich vzhled.
 • Problémy s produkcí melaninu. To platí zpravidla pro lidi se slušnými plemeny.
 • Nesprávné jídlo. Tuková výživa může způsobit ephelidy.

Navíc příčiny vzniku pigmentace na obličeji a těle mohou být různé nemoci a časté kosmetické procedury, například kůží. Vytvrzování pigmentových skvrn není možné, je však nutné provést preventivní postupy, které pomohou zbavit se příčiny jejich vzhledu a snížit jejich viditelnost.

trusted-source[1], [2], [3]

Z čeho se objevují pihy?

Majitelé solárních značek, pro jisté otázky zájmy, z toho, co jsou pihy? Především se objevují pod vlivem slunečního světla. Začnou se objevovat na jaře a v zimě postupně ztrácejí. Proto se objevil název píštěnce, tj. Na jaře. Vědecky se pihy nazývají efelidy. V překladu z řeckého jazyka to znamená "sluneční značení".

Objevují se z poruch v procesu pigmentace. Pokud má člověk podobný problém, může být tělo pokryto různými pigmentovými skvrnami a pihy jsou jedním z nich. S dědičnou predispozicí k epilepsům se objevují během puberty a pod vlivem slunečního záření. Slunce přivádí tělo k produkci melaninu, který se rovnoměrně rozprostírá přes kůži a tvoří opálení, ale u některých lidí se opálení změní na ephelidy.

Frekvence po spálení

Frekvence po spálení slunce se objevují kvůli nesprávné distribuci melaninu. Může to být způsobeno dědičnou predispozicí, problémy s tělem a určitými nemocemi kůže a vnitřních orgánů. U některých lidí vzhled pigmentačních skvrn způsobuje paniku. Pokud patříte k jejich číslu, pak vám řekneme, jak je to bezpečné a co je nejdůležitější, rychle se zbavit pihel a ublížit kůži.

Podívejme se na nejjednodušší metody, které vám umožní vyvést z nich efédy. Alternativní medicína nabízí řadu předpisů, které umožňují odebrání takových druhů pigmentových skvrn nebo je méně nápadné. Nejčastěji k těmto účelům byla použita pampeliška, stejně jako kořeny a listy této rostliny. Dalším dobrým prostředkem pro fungování pihy je potřísnit pokožku čerstvým tvarohem, ve kterém se vaječná bílá smíchá. Tento postup je nutné provést dvakrát denně. Chcete-li se zbavit pihy po spálení, je možné a pomocí infuze z džusu z cibule a chřestu. Otřete tvář touto infuzí a ephelin se stává světlejší, nebo dokonce úplně zmizí.

Projíždí pistáci?

Každý, kdo se objeví ephelidy, se zajímá o jednu otázku: jsou tu pihony? První pigmentační skvrny se objevují ve věku 4 až 6 let a nezmizí. Jakmile přichází jaro a první teplé slunce se dotýká těla, ehelíny se probudí a zakryjí obličej, ruce, ramena, zpět. Ale na podzim se opět stávají méně nápadnými a v zimě téměř zmizí.

V pubertě se objevuje mnoho pigmentových skvrn. Ve věku 25 let jejich počet přestává růst a postupně začíná klesat. Kvůli zralému věku u mnoha lidí úplně zmizí. Ale existují případy, kdy se ve 40, a dokonce i 50 let, objaví epheliny poprvé. Taková pigmentace kůže se nazývá věkem a je spojena s onemocněními vnitřních orgánů, obvykle jater. Pokud jste po opalování na slunci objevili pigmentační skvrny, nemějte obavy. To je absolutně bezpečná pigmentace, která nakonec klesne. Důvodem pro vzhled ephelidů je v tomto případě ultrafialové poleptání.

trusted-source[4], [5]

Symptomy pih

Vesnushechki jsou malé skvrny kulatý, oválný nebo nepravidelný tvar ze světle žluté na tmavě hnědou, lokalizovaný na exponované kůže (obličej, dorzální povrch ruce, předloktí, atd.). V některých případech mohou být vyrážky častější. Histologické vyšetření odhaluje normální množství melanocytů, částečně proto, že vykazují zvýšené melanosomy aktivně produkující melanin.

Frekvence na obličeji

Frekvence na obličeji znepokojují každé dívky, protože každá žena chce vypadat krásně a bezchybně. Po dlouhou dobu byla bledá kůže mléčné barvy považována za standard krásy. Ale tyto časy uplynuly, a nyní v modrém stavu zdravý ruměnec, přírodní pleť.

Ephelidy na obličeji vypadají roztomilé a docela atraktivní, ale téměř všichni majitelé pigmentovaných skvrn se chtějí zbavit. Pokud je na tváři hodně, pak stojí za to obrátit se na kosmetologa, který vám pomůže vyřešit tento problém. Ale můžete se také zbavit nebo alespoň skrýt eheidy doma.

Můžete vytvořit speciální bělící masky pro kůži, které zpřísní pružinu a pokožka bude navlhčena a poskytne všechny potřebné nutriční složky. Obvykle jsou masky z pihy vyrobeny z přírodních složek, jako je zakysaná smetana, bramborový škrob, citrónová šťáva, okurka, petržel a další. Proto, pokud vaše ephelidy na vaší tváři zasahují do vás, pak trvat pár minut připravit jednoduchou masku na obličej.

Frekvence na rukou

Na těchto místech se pistáciky jen neobjeví. Vzhled takové pigmentace naznačuje, že kůže je chráněna před ultrafialovým zářením a zabraňuje vzniku popálení. Proto v zimě a na podzim na těle je na těle málo pigmentových skvrn, ale při příchodu tepla se v létě a na jaře začínají objevovat a ozdobovat všechny části těla.

Přírodní proces zmizení nebo vylučování pigmentových skvrn na rukou a těle je velmi pomalý. Chcete-li se zbavit ephelid na ruce, můžete vytvořit speciální bělící masky a poraďte se s dermatologem. Ale nezapomeňte, že vzhled pigmentovaných skvrn je zcela přirozený a krásný.

Frekvence u dětí

Objevují se ve věku od tří do šesti let. Existuje mnoho důvodů pro jejich vzhled. Především je to genetická predispozice, tedy dědičnost. Pokud matka nebo otec mají pigmentové skvrny, pak budou s největší pravděpodobností také mít dítě. Vrchol jejich vzhledu spadá do období puberty. Ale efelidy se dostanou blíž k čtyřicetiletému věku.

Pokud se obáváte, že vaše dítě má mnoho věkových skvrn, zejména na obličeji, na rukou a na hrudi, pak se poraďte s dermatologem. Vzhledem k tomu, že příčinou může být nejen dědičnost, ale také kožní onemocnění. Pokud po návštěvě dítěte lékař řekl, že ephelidy nenesou žádnou hrozbu, pak se můžete radovat, protože vaše dítě "políbilo slunce".

Frekvence na těle

Frekvence na těle se nejčastěji objevují u lidí s roztomilými vlasy. To je způsobeno skutečností, že pokožka se pokouší bojovat s ultrafialovým zářením. Nezdá se jen, ale kvůli slunci, tedy pod vlivem slunečního světla. Pokud máte na svém těle ephelidy, nemějte strach, protože to není onemocnění, ale jen kožní reakce na slunce.

Mnoho kosmetiček nazývá ephelidy kosmetickou vadu, která může být v případě potřeby vždy vyloučena. Ale nezapomeňte, že ani po odstranění efelidu nikdo neposkytne záruku, že se neobjeví znovu. Pokud se vám na těle nelíbí pigmentové skvrny, vyhněte se slunečnímu záření a pravidelně používejte opalovací krém.

Frekvence na zádech

Většina pihátek na zadní straně se objeví kvůli spálení slunce. Vzhledem k tomu, že zadní část, ramena, paže a hrudník jsou nejvíce vystaveny slunci. Ephelidy se mohou objevit po opálení. Zpravidla mají skvrny tmavší barvu a neobvyklý tvar. Taková pigmentační skvrna se objeví za pár týdnů, a dokonce i po měsících, jakmile si pokožka zotaví svou sílu.

Ephelidy na zádech se objevují v létě a na jaře. Mohou to být velmi, zvláště pokud nosíte oblečení s otevřeným chováním, které je plně přístupné slunci. Můžete zabránit jejich vzhledu. Chcete-li to udělat, vyvarujte se slunečního záření a používejte ochranné krémy a pleťové vody. Dále je možné zabránit výskytu ephelid. Chcete-li to provést, na začátku jara začněte používat bělící masky na kůži.

Frekvence na ramenou

Jsou to malé pigmentové skvrny. Barva ephelditu může být tmavě hnědá až světle hnědá. Barva závisí na účinku slunečního záření, čím delší dobu jste na slunci, tím více pigmentovaných skvrn se objeví na těle a tmavší barvy. Nepochybně, ehelidy dávají zvláštní kouzlo a s náležitě složeným obrazem pouze posilují přírodní krásu. Ale velmi často se stávají záminkou pro omezení a komplexy. Podívejme se na jednoduché, ale efektivní metody, které vám umožňují bělit nebo dokonce je odstranit.

 • Aby pihy byly lehčí, otřete kůži lobulemi z čerstvé okurky, grapefruitu nebo citronu. Také to lze provést s rybízou, jahodami nebo jahodami. Na základě těchto bobulí můžete připravit speciální ovocnou masku. Směs bobulí a nakrájíme v mixéru, pokud je to nutné, aplikujeme na kůži po dobu 10-20 minut.
 • Pro tuto masku z pigmentových skvrn, vezměte zakysanou smetanou a chrenovou šťávu, míste přísady a aplikujte na ramena. Pokud nemáte křen, pak ho bezpečně vyměňte za čerstvou petrželovou šťávu. Časté používání takové masky rozjasní ephelidy.
 • Vezměte vaječné bílé a rozetřete je do pevné pěny s citrónovou šťávou. Rozložte hmotu na ramena a počkejte, až se uschne. Do této masky můžete přidat okurkovou šťávu.

Frekvence na hrudi

Objevují se u lidí, kteří mají dědičnou predispozici. Zbytek lidí má asi po třiceti letech vroucí ephelidy na prsou. Podívejme se na hlavní příčiny vzniku pigmentačních skvrn a jejich řešení.

 • Na časté expozici slunečnímu záření se mohou objevit klouby na hrudi. Abyste tomu zabránili, používejte krémy s ochranou proti slunečnímu záření. Taková kosmetika chrání vaše prsa před ephelidy a vzhled tmavých pigmentových skvrn.
 • Dermatologové tvrdí, že kůže na hrudi je ještě jemnější než kůže na obličeji. Proto pokožka potřebuje pravidelnou péči. K tomu je doporučeno používat kosmetiku, která je bohatá na vitamín A. Kůže musí být navlhčena a vyživující masky. To ho ochrání před spálením a nedovolí pigmentovým skvrnám zdobit váš dekolt.
 • Pokud máte na hrudi spoustu ephelid, můžete je odstranit laserovou technologií. Ale nezapomeňte, že po takovém postupu budete muset vzdát dlouhé sluneční lázně.

Jak se klukům zachází s pihami?

Mnoho utěšených dívek se zajímá o velmi neobvyklou otázku: jak chlapci zachraňují pihy? Jednoduše řekneme, nejdůležitější je to v dívce efelidy! Stačí, když si vzpomenete na celebrity, které získaly světovou slávu a slávu, ale současně jsou majiteli epheldidů. Mezi nimi jsou Lindsay Lohanová, Penelope Cruzová, Christina Aguilera a mnoho dalších. Všechny tyto dívky jsou známé a mají tisíce mužských fanoušků. To vše naznačuje, že pigmentované skvrny jen zdůrazňují přírodní krásy a dávají svým majitelům zvláštní kouzlo a kouzlo.

Dívky s ephelinami mají stejnou šanci ochutnat chlápka, stejně jako běžné dívky. Nestříkejte na tyto roztomilé sluneční skvrny. Správná péče o pleť, ideální make-up a šťastný úsměv jsou nejlepší recept pro každého majitele ephelidů.

Diagnostika pih

Diagnostika pihel ve většině případů není obtížná a je založena na anamnéze, typických klinických projevech. Histologicky se zjistí zvýšení obsahu melaninu v jednotlivých melanocytech bazální vrstvy epidermis.

Diferenciální diagnóza se provádí pomocí lentigo.

trusted-source[6], [7], [8], [9], [10], [11], [12], [13], [14]

Léčba pihel

Zobrazuje se aktivní fotoprotekce, stejně jako externí peelingové a bělící prostředky.

Léčba pihel je řada kosmetických procedur. Některé postupy vám umožňují bělit pigmentové skvrny na kterékoli části pokožky, zatímco jiné se zcela zbavují pigmentace. Mnoho dermatologů doporučuje používat několik kosmetických postupů pro léčbu ephelid, protože to zlepší výsledek. Uvažujme o nejrozšířenějších a nejúčinnějších metodách léčby ephelidů.

Bílé masky a maskovací krémy - tyto produkty obsahují hydrochinon. Tato látka, která účinně odstraňuje pigmentaci na pokožce a dokonce tón pleti. Používáte-li tyto krémy po dlouhou dobu, pigmentové skvrny zcela zmizí.

 • Použití drog - retinoidy. Pokud užíváte takové léky po dobu několika měsíců, pak se ozve ephelin.
 • Fototerapie je jednou z metod kosmetické dermatologie. Během této léčby je kůže postižena světelnými záblesky.
 • Laserová léčba je nejradikálnější, ale zároveň účinná léčba epheli-dy.

Odstranění pihel

Existuje mnoho metod a receptů, které mohou pomoci při odstraňování pih. Metody alternativní medicíny tedy nabízejí bezpečné a účinné recepty, které se v průběhu let vyvíjely. Podívejme se na odvození epheldidů a recepty, které v tom pomohou.

 • Chcete-li dostat ephelines, připravte kosmetickou masku ze syrových brambor. Třepeme na malém struhadle jeden brambor a přidáme k němu pár lžíce jogurtu nebo kyselého mléka. Vše dobře promíchejte a přidejte pár lžiček mandlových otrub. Maska by měla být dostatečně hustá. Aplikujte na tvář po dobu 20-30 minut. Opláchněte teplou vodou. Pravidelné používání této masky vám umožní úplně zbavit věkových skvrn.
 • Okurková maska. Nalijte semínka okurky s vařící vodou a trvejte celou noc. Získané okurkové mléko lze umýt. Tento nástroj účinně a v krátké době zobrazuje ephelidy.
 • Maska z čerstvého zelí. Vezměte pár listů čerstvého zelí a nakrájejte je. Přidejte do kapusty trochu infuze heřmánku, vaječné bílé a pár kapek citrónové šťávy. Maska se aplikuje na čistou tvář po dobu 10-15 minut.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny postupy pro odstranění ephelidů se doporučují provádět v noci, tedy ve večerních hodinách. To je nezbytné k tomu, aby se zajistilo, že po zákroku se sluneční paprsky nedostanou na kůži. Po kosmetických maskách a přípravcích, které pomáhají odstranit pigmentační skvrny, doporučujeme používat krémy s filtrem proti slunečnímu záření.

Náprava pro pihy v lékárně

Chcete-li se zbavit pigmentace na těle, můžete si v lékárně koupit lýtko pro pihy. K těmto účelům můžete použít takové nástroje jako: peroxid vodíku a krém a masti, které obsahují rtuť. Nejoblíbenějším farmaceutickým prostředkem proti pigmentovým skvrnám je krém na bázi extraktu z celandinu. Krém by měl být aplikován na pokožku ihned po mytí.

Také mezi lékárnami z ephelid, existuje mnoho kosmetických a bělení masky. Nejúčinnější jsou ty, které mají v jejich složení přírodní složky. Takže bělicí maska bílé hlíny je oblíbená, nejenže umožňuje stáhnout ephelidy, ale také utahuje kůži. Účinné bude použití tonik a lotion pro praní s extraktem z petrželky, grapefruitu nebo rostlina. Nezapomeňte na prostředky dekorativní kosmetiky. Pokud existuje příležitost, nebude nadbytečné zakoupit nadace s přirozeným základem.

Make-up pro dívky s pihami

Všechny dívky s ephelinem musí vědět a být schopny udělat správný make-up. Podívejme se, jak dělat make-up pro dívky s ephelinem.

 • Tónová základna. Tonální krém pomáhá vyrovnat tón a odstranit nedokonalosti kůže. Vyberte tónovou základnu, nikoli barvu pih, ale něco mezi barvou kůže a barvou ephelid. Tónová smetana by neměla úplně maskovat ephelidy, musí být průsvitná. V opačném případě se vytvoří efekt vulgárního make-upu a nevhodného ošetření základovým krémem. Nezapomeňte dát krém na krk. Vyberte tónovou smetanou, která je chráněna před ultrafialovým zářením.
 • Prášek. Takže jste hotovi se základem, teď je čas obnovit tón. Vyberte si dobrý prášek, který je pár odstínů lehčí než váš základ. Prášek upevní základ a dá make-up speciální lesk.
 • Oči. Dívky s ephelines by měly opustit oční stíny hnědé barvy. Tato barva se spojí s barvou puchýřů a make-up bude vypadat velmi smutně. Vyberte odstín, který bude odpovídat styl make-upu, barvě vlasů a barvě očí.
 • Líce. Líce a lícní kosti mohou být zdůrazněny pomocí červenat. Blush doplní makeup do jasu. Zvolte červenou barvu, aby tón byl tmavší než váš základ.
 • Pysky. Jako rtěnka nebo lesk je lepší vybrat barvu, která nejlépe vyhovuje vaší přirozené barvě pleti. Jediná věc, kterou byste měla vzdát, jsou růžové barvy.

Jak nasadit pihy?

Pokud se rozhodnete udělat krásný make-up nebo změnit svůj obrázek trochu, pak jistě budete mít zájem o to, jak pokrýt pihy, to znamená, dočasně skrýt své slunné značky. Nabízíme vám pár malých triků, které pomohou zamaskovat ephelidy.

 • Úprava. Získejte opravu tužky s odstínem, který maskuje vaše pigmentové skvrny. Mimochodem, je možné maskovat nejen ephelinidy, ale také jakékoli vady na pokožce, to jsou pupínky, vyrážky, škrábance a tak dále.
 • Tónová základna. Přes korektor, musíte použít vrstvu nadace, která bude úplně skrývat vaše ephelidy z očí. Použijte nadaci, která bude lehčí než váš ephelin a bude se hodit k vaší přirozené pleti. Nezapomeňte dát krém na krk a vyčistěte je volným práškem.

Proč snili o pihách?

Freckles sní o radosti a zábavě. Dobrý sen je ten, ve kterém vidíte na svém těle mnoho malých epheldidů a radujte se na ně. Pokud ve snu jste zarmouceni skutečností, že máte na svém těle pigmentované místo, pak se vaše bezstarostné a nezodpovědné chování může stát příčinou konfliktů a potíží.

Různé sny o knihách nabízejí různé interpretace pihy ve snu. Podívejme se na nejoblíbenější varianty epheldových hodnot ve snech.

 • Rodinná sbírka snů. Pysky na tváři dívky - smutné události v životě, smutek. Pokud se ve snu dívka dívá na její život, pak to ohlašuje ztrátu milovaného člověka a rozloučení.
 • Východní kniha snů. Mnoho ephelidů na těle znamená, že na cestě k vašemu štěstí existuje mnoho malých nedorozumění. Prohlížení efelidu v zrcadle - vznik soupeře nebo soupeře.
 • Láska knihy snů. Podívejte se na pihy ve snu - setkat se s neobvyklou osobou, která vás podmaní svými znalostmi lásky. Vidět pihy na někoho znamená vášeň.
 • Interpreta snů Freuda. Frekvence ve snu symbolizují vaši jasnou, neobvyklou osobnost. Čím více ephelid, tím lépe pro vaše štěstí. Když vidíte osobu s ephelidy, ozývá se něco neobvyklého a vzrušujícího.

Freckles je dárek jemného slunce. Nenechte se plašit o individuálních vlastnostech vašeho těla. Správná péče o pleť s ephelinem, odpovídající make-up a styl vytvoří neodolatelný obraz.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.