^

Krémy z celulitidy - aktivní pomocníci v náročném boji s "pomerančovou kůrou"

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 20.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Vždycky ženy věnovaly velkou pozornost jejich vzhledu. A ačkoli v různých časových obdobích existovaly standardy ženské krásy, otázka dodržování těchto norem byla vždy relevantní. Jedná se o boj o krásu kůže a potřebu vytvořit specializované produkty, z nichž nejpopulárnější je krém z celulitidy.

Sněhově bílá kůže, zaoblená ramena, plné stehna a tenký pas - ideální žena ze XVIII. - počátku XIX. Století - šly do zapomnění. Krásné opálení, plné prsy a štíhlé nohy jsou to, co moderní ženy hledají. Jeho přínos ke korekci standardů krásy je a módní, čím více a více vystavuje tyto nohy a dělá je čím dál víc nároků. A teď jsou důležité nejen jejich rozměry, ale také krása pokožky. "Oranžová kůra", nebo vědecky "celulitida", určitě nenarazí na ženské nohy, stejně jako na jiné části těla.

Indikace Krémy z celulitidy

Skutečnost, že během renesance, vedlo k silnému sexuální obdivu a uctívání, jmenovitě malé hrbolky a důlky na jemné ženské kůže, v našem přísné a těsné závodění věku nazvaný nepřátelský „celulitidy“. Ženy se s ním neúnavně potýkají, chtějí mít hladkou a elastickou pleť, odpovídající sportovnímu stylu. Proč ženy? Protože celulitida je skutečně ženský problém spojený s působením ženských pohlavních hormonů.

Nejčastěji je celulitida způsobena hormonálními změnami v těle ženy: pohlavní dospívání, těhotenství, menopauza. Přispějte k jeho vzhledu a špatné stravě s množstvím nestravitelných potravin a přítomností špatných návyků a sedavého životního stylu. Dědictví, špatné podmínky prostředí a stálý stres přispívají k rozvoji tohoto patologického procesu.

V reakci na negativní příčiny začnou pohlavní hormony u žen negativně ovlivňovat metabolismus v podkožní vrstvě tuku, což způsobuje změny ve své struktuře, které se objevují zvnějšku ve formě tuberosity pokožky. Jedná se o triky ženských hormonů, které se vyzývají k použití krému proti celulitidě a dalších metod boje proti němu, zlepšení dodávání kyslíku do tkání těla a podporu odstranění tuku a škodlivých toxinů z něj.

Krémy z celulitidy nepochybně pomáhají napravit některé nedokonalosti kůže a přitom se spoléhají jen na ně, ženy často nedosahují požadovaného výsledku. A celá věc spočívá v tom, že údaje o použití těchto krémů jsou počátečními fázemi vývoje celulitidy. Silné nesrovnalosti pokožky vyžadují jiné způsoby léčby a někdy dokonce i nejlepší krém celulitidy nemůže zbavit pozemky "pomerančové kůry" z této nepříjemné estetické neatraktivní vady.

 

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5], [6]

Formulář vydání

Názvy celulitidových krémů, stejně jako jejich složení, působení a zpětná vazba uživatelů mohou být různé, ale abyste získali slušný výsledek, je důležité vybrat si krém, který vám vyhovuje. A to je lepší udělat za účasti specialisty.

Fitness Body Cream - aktivní

Výrobce ruské kosmetické společnosti Floresan. Krém celulitidy pomáhá účinně bojovat s vnějšími projevy celulitidy a optimalizovat metabolické procesy v hlubokých vrstvách kůže.

Základem krému jsou rostlinné složky: výtažky z rostlin (centella, jedle, laminaria) a oleje (kafr, jalovec, máta). Farmakodynamika a farmakokinetika krému je určena vlastnostmi jeho složek. Laminaria z hlubin Bílého moře nasycuje pokožku esenciálními minerály, zlepšuje rovnováhu vody a soli v podkožní tukové vrstvě a tónuje pokožku. Jede má antiseptický a sedativní účinek a také stimuluje metabolické procesy, podporuje regeneraci tělních tkání. Kafrový olej zlepšuje pokožku a má oteplovací a vypalovací efekt. Centella v kombinaci s esenciálními oleji odštěpuje a odstraňuje tuky a toxiny z těla, tónuje a posiluje pokožku.

Dobrým účinkem je použití krému "Fitness" ve spojení s dalšími produkty v této sérii: gelová elastika proti stříkancům, anticelulitidní křovina, bahenní maska pro problematické oblasti atd.

Vitex, Xistan a Kvetoucí proti celulitidě

Běloruský krém z celulitidy kosmetické společnosti Belita spolu s přijatelnou cenou má mimořádný účinek v boji proti celulitidě v první a druhé etapě vývoje tohoto procesu. Složení krému zahrnuje řasy kofeinu, které podporují syntézu kolagenu a posilují pokožku a aktivují intradermální metabolické procesy. Také olej extrakt z kajenského pepře a hořké podstaty grapefruitu, citrónové trávy, pomeranče, rozmarýnu a Rhodiola rosea, které mají vynikající anticelulitidní účinek.

"Vitex" - oteplovací krém z celulitidy. Oteplovací účinek se dosáhne tím, že do krému se zavede hořící paprika, což zvyšuje krevní oběh. Pod vlivem tepla, tuků a škodlivých látek rychle opouští tělo a pokožka se stává hladkou a pružnou.

Krém z celulitidy "Vitex" se používá jako masážní krém, protože není určen k dlouhodobému působení. Přítomnost v krému pepře, která může způsobit popáleniny, omezuje rozsah jeho použití. Takový krém se nedá použít jako výživný a zvlhčující prostředek, který zůstává na pokožce, dokud není úplně absorbován a následně nebude umyt. "Vitex" po masáži musí být okamžitě omyt teplou vodou.

Populární postup v boji proti nadměrnému tuku a projevům celulitidy je zabalení problémových oblastí fólií, při které se aplikují teplé směsi celulitidy. V této funkci získala smetana "Vitex" zvláštní uznání u žen, navzdory nepohodlí během postupu.

Krém s červeným pepřem by měl být opatrně používán s citlivou pokožkou. Během aplikace krému můžete cítit pocit pálení v oblasti použití. To je častý vedlejší účinek přípravků obsahujících pepř, které nevyžadují stažení léku.

Dalším duchovním dělníkem v kosmetickém průmyslu je čínský krém z celulitidy s červeným pepřem společnosti Xistan. Kromě oleje z pepře v jeho složení je výtažek z houby, propolisu, komplexu vitamínů. Krém způsobuje znatelný pocit pálení. Aplikujte ji dvakrát denně. Používá se pro snadnou masáž a zábaly, pokud nejsou žádné kontraindikace a alergické reakce.

Dobře pepřový byl thajský krém z celulitidy Flourish, obsahující několik druhů horkého pepře: černý a chilli. Díky tomu má nejsilnější topný účinek a hoření, pokračuje a po smíchání pokožky. Ne každý může vydržet takový postup. Kromě pepře obsahuje krém také karnitin, minerální oleje s vitamínem E a zeleným čajem, které účinně změkčují pokožku, zjemňují její hladkost a pružnost a také předcházejí střikům.

Efektivní krém na prvních 3 stádiích celulitidy, pokud se používá dvakrát týdně pro zábal. Nepoužívejte na citlivé části těla av přítomnosti křečových žil a vaskulární sítě.

Typhoon - nepřítel celulitidy

Vynález ukrajinských odborníků znamená "Typhoon" - další krém z celulitidy s výrazným oteplovacím účinkem. Krému může splnit známé červené kajenský pepř, stimuluje krevní oběh a metabolismus optimalizační a guarana extrakty a Lotus, řasy, kávových zrn olej a sibiřské pinie semena, karnitin, lecitin.

Extrakt z bobulí z guarany stimuluje buněčnou výživu a výměnu energie, což usnadňuje rychlé odstranění toxinů z těla. Kvety Lotus posilují stěny cév, normalizují krevní oběh a lymfy. Laminaria (mořské řasy) se podílí na procesech odstraňování přebytečné tekutiny z tkání v těle a opravách buněk. Enzymová lipáza, která je součástí hnědých řas, je zodpovědná za rozklad tuků.

Kofein v kávových zrnech je také schopen rozkládat tuky a zlepšit metabolismus v subkutánní vrstvě. Kromě toho má pozitivní vliv na stav pokožky, takže je pružný a elastický. Kávový olej v krému zjemňuje agresivně působící efekt červené papriky.

Cédrový olej slouží k stimulaci krevního oběhu, posílení krevních cév a normalizaci rovnováhy vody a soli v těle. Také zabraňuje návratu celulitidy do budoucna.

Karnitin je přírodní látka přítomná v lidském těle a stimuluje produkci lipázy. Je to podobný vitamínům skupiny B. Jedná se o výborný hořák, který také zabraňuje hromadění tukové tkáně a tvorbě celulitidy. Lecitin je také schopen dodat účinné složky krému do hlubších vrstev pokožky.

V krému s mořskými řasami a červeným pepřem "Typhoon" používáme úžasnou technologii Speed Slim, díky níž jsou aktivní složky produktu uzavřeny v tekutých krystalových mřížkách, které je udržují na pokožce po dlouhou dobu. Díky tomuto designu krém trvá až 8 hodin.

Turboslim v boji o hladkost pokožky

"Turboslim" - další ruský krém z celulitidy s lehce kontroverzním složením. To kombinuje s dráždivou mentol a chladícího účinku, přičemž během používání dochází k výraznému chlad na kůži, a aminofylin, který má výrazný efekt oteplování skutečně rozpouštět tukové buňky a jejich následné odstranění z těla.

Bohatá kompozice krému pomáhá spalovat tuk a vyhlazovat pokožku v místě aplikace. Grapefruitový olej má osvěžující účinek, zvyšuje průtok krve. Benzylnikotinát má rovněž stejný účinek v složení krému. Provitamin B5 vyhlazuje pokožku a podporuje její regeneraci. Karnitin podporuje přirozené přeměny tuků na energii. Vitamin E zlepšuje buněčné dýchání, optimalizuje metabolické procesy v buňkách. Ginkgo biloba stimuluje odstranění tekutiny z tukové vrstvy, posiluje nádoby. Špinavá hlinka posiluje drenážní efekt předchozí komponenty.

Ale nejzajímavější složka - je, samozřejmě, Fucus extrakt (řasa), což zlepšuje metabolismus vody sůl v podkožní tukové vrstvy, stimuluje aktivní odstranění toxinů a přebytečné tekutiny z tkání v těle, zlepšuje tón pleti, zanechává ji hladkou a pružnou.

Krém s hnědými mořskými řasami "Turboslim", stejně jako předchozí způsoby celulitidy, je vhodnější aplikovat 2krát denně, aktivně se třepe do kůže problémových oblastí.

Léky a celulitida

Pomáhají v boji za hladkost a krásu kůže a některých léků původně určených k jiným účelům: Capsicam, Aminophylline a Eufillin. Anticelulitidní vlastnosti těchto léků byly zaznamenány náhodně, když při aplikaci na kůži vykazovaly vyhlazující účinek. A věc je, že tyto léky mají oteplovací vlastnosti, jako mnoho anti-celulitidy.

"Capsicum" - masť s protizánětlivým a analgetickým účinkem, používaná při léčbě osteochondrózy, artritidy, svalových křečí a některých dalších onemocnění. Díky kafru a terpentýnovému oleji se dosáhne oteplovacího účinku, některé další účinné složky pomáhají zmírnit zánět v tkáních, což je také důležité při léčbě celulitidy.

Použití masti jako zábaly a pokožky v pokožce může způsobit nežádoucí účinky (zarudnutí a mírné vyhoření) a nežádoucí účinky (bobtnání, svědění, vyrážky na kůži). Druhá může být spojena jak s předávkováním léčiva, tak s individuální nesnášenlivostí. Dalšími kontraindikacemi užívání masti jsou věk do 16 let, těhotenství a kojení, kožní léze.

Masť se používá 2-3x denně v objemu 1-3 g. Taková léčba celulitidy může trvat ne více než 10 dní. Při použití většího množství masti je nutné snížit počet aplikací. Zábaly s přípravkem "Kapsikam" jsou podobné procedurám salonu a mají podobný účinek, jestliže se pravidelně zabalíte v kombinaci s dietou a cvičením.

Aplikujte masti "Capsicum" jako krém z celulitidy v čisté formě je nežádoucí. Nejčastěji se smíchá s dostatečně silným krémem pro kůži, anticelulitid nebo dětský krém. Možnost s kofeinem je dobrá pro zábaly. Za tímto účelem se míchá třetina čajové lžičky masti s 2 ampulemi kofeinu v lékárně a čajovou lžičkou jakéhokoli krému. Směs se aplikuje na problematické oblasti, těsně uzavřené (zabalené) fólií a dodatečně izolované. Postup balení se provádí po dobu 30 minut, po které se pokožka čistí teplou vodou a zvlhčí speciální krém.

Pro tření je lepší použít jakýkoliv mastný dětský krém smíchaný s mastí (poměr 4: 1). Do kompozice můžete přidat 5 kapek esenciálních olejů mandarinky, grapefruitu, citronu.

"Aminofylin" - léčivý přípravek určený k léčbě bronchiálního astmatu. Vyrábí se ve formě tablet, roztoků a krému. Ta se právě používá k odstranění celulitidy. Lék je stejná jako předchozí, má zahřívací účinek, který zvyšuje krevní oběh, urychluje látkovou výměnu v tkáních, čímž se aktivně vylučovány přebytek tekutiny a pokožka hladší a pružnější. Jak si pamatujete, je to aminofylin nalezený v účinných prostředcích celulitidy "Turboslim", stejně jako v mnoha dalších drahých prostředcích známých značek.

K přípravě krému doma můžete použít roztok aminofylinu v ampulích. Domácí krém z celulitidy na bázi tohoto léku lze připravit několika způsoby. Nejčastěji se používá směs léčiva s rostlinným olejem, vazelínou nebo dětským krémem (poměr 1: 1). V jiné verzi anticelulitidového krému by mělo být 10 mg aminofylinu (1-2 ampule) smícháno s 10 ml dimexidu zvyšujícího složení a 40 mlhy smetany. Pokud máte v domě anticelulitidový krém bez aminofylinu, můžete zlepšit jeho účinek přidáním 10 mg tohoto léčiva do 50 g krému.

Pro zábaly můžete použít směsi aminofylinu s masážním krémem nebo s dimexidem a esenciálními oleji z citrusů (plus krém pro požadovanou konzistenci).

"Eufillin" - analog pro předchozí lék, který vyrábí farmaceutický průmysl v tabletované a kapalné (ve formě ampulí s lékem). Léčivou látkou je aminofylin.

Pomocí hlavního komponentu "Eufillin" můžete také připravit dobrý krém pro boj s celulitidou. Pro tento účel můžete použít výše uvedené recepty ve stejných poměrech a objemech.

Obě léky pomáhají snadno zvládnout vnější projevy celulitidy, pokud jsou aplikovány jako součást komplexního programu, jak se tento problém zbavit, tj. V kombinaci s masážemi, speciálními cvičeními, zdravým životním stylem a stravou. Nicméně, mějte na paměti, že tyto léky mají více Kontraindikace: akutní a chronické selhání ledvin, gastritidu a ulcerózní lézí onemocnění zažívacího traktu, jater a srdce, epilepsii a jiné nežádoucí jejich použití během těhotenství a kojení ..

Pokud se při léčbě celulitidy užíváte nějaké léky, měli byste vzít v úvahu vzájemné působení výše uvedených léků s jinými léky, aby se zabránilo nežádoucí účinky, předávkování a nesnižují účinnost léčby.

Použití drog po uplynutí doby použitelnosti může mít také nežádoucí důsledky. Doba použitelnosti těchto léčiv v ampulích je 2 roky (Euphyllin) a 3 roky (aminofylin), v tabletách - 5 let, při dodržení podmínek skladování. Obchod lékové formy musí být při pokojové teplotě (20 až asi C po dobu až 30 ampulí o C pilulky), před vlhkostí a světlem.

Léčivý gel "Konská síla" byl také vyvinut jako anestetikum a protizánětlivé činidlo při chorobách kloubů. Ale přirozeně, pozorné ženy si uvědomily, že účinek je podobný salonu za studena a začal používat gel k léčbě celulitidy. V tomto případě je účinek pozorován po týdnu použití gelu.

Složení: extrakt z konopího kaštanu (posiluje krevní cévy a eliminuje krevní sraženiny), lékařskou pijavici, mentol, gafr, propolis včel, trochu pepře plus rostlinné extrakty. Úžasný přírodní gel pro měsíc aplikace nejenže ušetří předčasný celulitidu, ale také významně snižuje projevy křečových žil, což přináší dvojí přínos. Dobrý účinek proti celulitidě je dosažen při použití gelu pro hodinové zábaly.

Krémy celulitidy známých značek

Pravděpodobně neexistuje žádná taková oblíbená značka kosmetických přípravků, která by vynechala problém nenáviděného celulitidy, protože tento problém znepokojuje moderní ženy. Chůze krok s časem, kosmetické společnosti vyvíjejí stále více a více celulitidy produkty, které ulehčí život pro ženy.

Gel a krém z celulitidy domácí značky "Clean Line" se stal oblíbeným u mnoha žen jako relativně levný, ale účinný nástroj pro potírání "oranžové kůry". Pečlivě vybrané přírodní složky krému pomáhají výrazně snížit vzhled celulitidy, přestože nízká cena vyvolává pochybnosti o její účinnosti. A marně. Při výběru složení krému se vývojáři spoléhali na znalosti a úspěchy tibetské medicíny, které jsou proslulé po celém světě.

Hlavní složkou krému "Pure Line Anti-Cellulite" je růžová rhodiola nebo zlatý kořen. A ačkoli tato rostlina není schopna odstranit tuk z podkožní vrstvy, její olejový extrakt jako celek pozitivně ovlivňuje pokožku, vyživuje a obnovuje její buňky, takže je bělejší než hladký a méně ošoupaný.

Další složkou léku je extrakt ženšenu. Kdo by si myslel, ale také má vlastnosti proti celulitidě kvůli své schopnosti jednoduše čerpat tekutinu z tkání těla, zvýšit krevní oběh a normalizovat výměnu bílkovin.

Výtažek z pampelišky také není cizí v krému "Clean Line". Je schopen výrazně změkčit pokožku a odstranit přebytečnou tekutinu z buněk, čímž dosáhne vyhlazovacího efektu.

Možná, že tento krém proti celulitidě a nemá rychlost, protože to je více péče krém na tělo, a ne terapeutické kosmetiky. Každopádně je však na denní aplikaci na teplou masáž a čistou pokožku po dobu 3 měsíců, můžete dosáhnout významného pozitivního účinku a výrazně zlepšit vzhled Vaší pokožky v problémových oblastech.

Nezůstávejte stranou a francouzskou kosmetickou společností Vichy, krém z celulitidy, který není jen pečovacím, ale terapeutickým a preventivním nástrojem. Jedinečné složení krému na bázi lipocedinu pomáhá urychlit regeneraci svalové tkáně aktivací tvorby kolagenu. Extrakt z kávových zrn pomáhá zvýšit krevní oběh v problémových oblastech pro aktivní pálení tuku a zvláštní látka aquatoril výrazně navlhčí pokožku a poskytuje jí dobře upravený vzhled.

Super Vichy krém má značnou rychlost a nevyžaduje každodenní použití. Aby bylo dosaženo rychlého výsledku, stačí ji aplikovat na zóny postižené celulitidou 2-3x týdně.

Anticelulitidní kosmetika Guam (Guam) - profesionální nástroj proti celulitidě a strií na kůži a neobsahuje ani jeden krém, nýbrž celou řadu krémových výrobků proti celulitidě.

Vytvořené na základě hnědých mořských řas, kávy, jílu, esenciálních olejů, terapeutických kalů a vitaminů pomáhají účinně a bezpečně bojovat proti různým projevům celulitidy, ať už vnější nebo vnitřní. Pozoruhodné působení krémů činí při léčbě celulitidy 1-3 stupňů.

45-minutové zábaly s krémem z Guamu jsou velmi účinné v tomto směru. Horké zábaly jsou určeny pro počáteční fáze "pomerančové kůry". Studené jsou vhodnější pro pozdější stadia celulitidy a za přítomnosti křečových žil a vaskulární sítě na kůži.

Výsledek z použití kosmetiky Guam je viditelný po měsíci od začátku aplikace. Množství pozitivních hodnocení potvrzuje účinnost těchto prostředků. A to není překvapující, protože program proti celulitidě je prioritou ve vývoji italské společnosti, která po dobu 26 let zaujímá čestné místo na světovém trhu s kosmetikou.

Dlouhá a dobře zavedená americká společnost s mnoha výrobními základnami Avon také přispěla k boji za krásu ženské postavy. Podle zpětné vazby od zákazníků, krém proti celulitidě od kosmetické firmy Avon «CelluSculpt» (tvarované tělo) v jejich účinnosti nižší než předchozí, ale je to docela vhodný pro vysoce kvalitní péči o pleť a prevenci celulitidy. To také přispívá ke snížení objemu těla. Podobné recenze o tělové mléko "Freedom from cellulite", zatímco mnoho spotřebitelů je zmateno přítomností velkého množství chemických přísad v něm.

Kompozice "tělový sochař" zahrnuje L-karnitin, kofein a rostlinné výtažky z hlohu, chaykhu byliny z Číny, korejské trávy dvora. Účinek těchto složek je zaměřen na zvýšení průtoku krve, odstranění tekutiny z tkání, změkčení a zlepšení tónu pleti.

Tento krém nepatří do oteplovací nebo masážní řady. Měl by se jednoduše protáhnout do problémových oblastí.

S veškerou zodpovědností se polská kosmetická společnost Evelyn ujala úkol zbavit ženy "pomerančové kůry". Ve svém sortimentu existuje více než 20 různých anticelulitidových sér, gelů, křovin, peelingů a krémů série Slim Extreme 3D, které řeší tento choulostivý problém.

Jasným představitelem této série je termoaktivní krémový gel z celulitidy s oteplovacím účinkem, který aktivně spaluje tuky v problémových oblastech, snižuje vzhled celulitidy a opravuje obrázek. Tento krém dokáže vyrovnat i zanedbané formy celulitidy, pronikající do hlubokých vrstev epidermis díky jedinečnému komplexu Isocell Slim.

Speciální formulace Thermo Fat Burner zajišťuje oteplování tkání na správných místech, posiluje krevní oběh a zastavuje vývoj tukových ložisek. Kofein v krému je jakýmsi druhem železa, odstraňuje z těla tělo nadměrnou vlhkost a vyhlazuje pokožku. Zentella a řasa optimalizují metabolismus v podkožní tukové vrstvě, aktivují syntézu kolagenu, zvlhčují a saturají pokožku užitečnými látkami.

Krém vykazuje velmi dobré výsledky, ale protože se zahřívá, jeho použití je nežádoucí pro křečové žíly, vaskulární síť, slabost cév a citlivou pokožku.

Krém z celulitidy známé společnosti Niveja "Sbohem, celulitida" je mírně odlišný plán. Je to již chladicí krém proti celulitidě, který nemá žádné kontraindikace, s výjimkou přecitlivělosti na její složky.

V jeho složení můžete vidět obvyklé L-karnitin a kofein - hlavní prvky metabolické korekce, stejně jako nové složky, jako je extrakt bílého čaje a anýzu. Ta druhá spolu s kofeinem způsobuje chladicí účinek.

Krém se nanáší lehkými masážními pohyby a nepoužívá se k balení.

Vícesložkový gel korektor 2 v 1TM Černé je levného rozumí celulitidy nejen snižuje výskyt celulitidy, ale také snížit objem těla na požadovanou.

Mezi všemi složkami krému jsou tři, které pomáhají krému proniknout do kategorie anticelulitidy. Extrakt Fucus pomáhá vyhlazovat syntézu pokožky a kolagenu, což dává pružnost kůže. Biokreatin stimuluje metabolické procesy v tkáních, dává pevnost pokožky. Extrakt z kaštanu hydratuje, posiluje průtok krve a chrání pokožku před škodlivými účinky UV záření.

Krém lze použít jak pro tření, masáž, tak i pro zábaly.

Profesionální přírodní série produktů proti celulitidě

Russian Research Center revitalizace a ochrany zdraví při kosmetickém Compliment vyvinuty dva zajímavé krém z celulitidy s opačným účinkem: kryo-efekt (chlazení) a tepelné účinky (topení). Gely zdvihací kompliment Slim 5D obsahovat karnitin, kofein, bioflavonoidy, unikátní komplexy rostlin a vzorce posilující jejich účinek, 2 druhů řas nasycení kožních stopových prvků a energie.

V kosmetice TM Elancyl najdete nejen různé krémy a křoviny, ale také různé koncentráty a balzámy, které vám umožní přiblížit kůži a siluetu k ideálu. Anticelulitidní kosmetika se vyrábí na základě rostlinných výtažků s odvodňovacími vlastnostmi a vlastnostmi při spalování tuků.

Italská kosmetická značka Kolystar není v zemích SNS dostatečně rozvinutá, nicméně dobrý ukazatel je, že produkty společnosti používají farmaceutické znalosti a provádějí dermatologické studie. Další důležitou vlastností žen je výroba Kolystar - příjemné vůně kosmetiky.

Řada produktů proti celulitidě Kolystar je zastoupena několika výrobky s různým přírodním složením. Jedná se o gely s kryoterapeutickými účinky a termální krém s kaštanovým koněm a sůl a špínu pro zábaly a mnoho dalšího. V sortimentu společnosti je i noční sérum, které zvyšuje pružnost pokožky během spánku. Ve všech prostředcích proti celulitidě se používají přírodní látky Collistar, které vykazují vynikající schopnosti v boji proti nenáviděné "pomerančové kůži".

Domácí krémy z celulitidy

Levný, ale méně účinný krém proti celulitidě lze připravit doma s použitím bezpečných a známých složek. Takové složky krémů z celulitidy je možné jmenovat oblíbenou mnoha kávami a mumií (horské hřiště). Zvažte několik receptů na účinné domácí prostředky pro potírání pomerančové kůry.

  • Jednoduchý krém s kávou a ovsenými vločkami.

Čerstvě mletá káva a broušená s mlýnkem na kávu ovsené vločky se rovnají stejným poměrům. Přidejte směs smetany nebo jogurtu ke směsi, aby získala konzistenci krému. Použijte krém na 10minutovou masáž, aplikujte ji na vyhřátou pokožku a opláchněte vodou. Postupy se provádějí den před požadovaným účinkem.

  • Kávová krémová maska.

Kozmetická hlína a mletá káva, promícháme stejným množstvím a zředíme vodou, až do masky střední hustoty. Aplikace: první masáž s krémem po dobu 10 minut, pak zabalte problémové skvrny krémovým filmem a zabalte je po dobu 1 hodiny. Po uplynutí doby vypláchnout masku teplou vodou.

  • Nejjednodušší krém s mumií.

5-6 tablet mumie se rozpustí v malém množství vody, dokud se nedosáhne kapalné suspenze. Přidáme roztok mumie na 100 g jakéhokoli krému (lepšího dítěte) a pečlivě promícháme. Krém má ostrý zápach, a proto jej uložte lépe do těsně uzavřených obalů. Aplikuje se denně při masáži.

  • Krém s aromatickými oleji a mumií.

Do zkumavky dětského krému přidejte 10 kapek účinných olejů z celulitidy (citrus, jalovec, skořice) a důkladně promíchejte. Přidejte ke směsi 2 drcené mumie a znovu promíchejte směs. Získáme nádherný masážní krém pro každodenní použití.

  • Kávová drť s mumií.

Smícháním stejných dílů mleté kávy, smetany a jakékoliv hydratační a přidáním ke kompozici 2 g mumie, dostaneme krásný smetanový křoviny na celulitidu, která zvyšuje krevní oběh, normalizuje látkovou výměnu, exfoliuje hrubý „mrtvý“ kůže, stimuluje obnovu pokožky.

Dávkování a aplikace

Mnoho žen, kteří si kupují radu svých přátel nebo krém celulitidy, jednoduše nečítají anotace, ale rozmazávají náplast na kůži a očekávají pozitivní účinek. Bez čekání na to začnou psát negativní recenze o krémách na různých fórech, a tak srazí další příznivce krásné pleti ze skutečné cesty. Ve skutečnosti je důvod pro nedostatek účinku při použití krému často skrytý v jeho nesprávné aplikaci a nepoužívá metody k řízení "pomerančové kůry", které zvyšují působení proti celulitidy.

Důležitým faktorem efektivnosti prostředků z celulitidy je příprava na aplikaci přípravku na kůži. Dokonce i nejefektivnější krém proti celulitidě vám nebude schopen problém vyřešit, pokud jej aplikujete na kůži, která nebyla dříve vyčištěna křovím nebo speciálním krémem. Po všech složek krému nemůže přes špínu, prach a drsné pokožky proniknout hluboko do pokožky, kdo tam bojovat proti ukládání tuků a nahromaděné tekutiny v nich.

Co se týče použití anticelulitidových léčiv samotných, některé krémy a gely jsou účinné, jsou-li vtírány do kůže lehkými masážními pohyby, jiné vyžadují aktivnější masáž. Obvykle se způsob aplikace nachází přímo na tubě s krémem nebo na internetu.

Léčivé krémy z celulitidy se často používají pro horké zábaly, když se na kůži aplikuje vrstva krému, oloupána a vyhřívaná masáží, zabalená ve filmu a zabalena. Současně se zvyšuje teplota v místě působení krému a zvyšuje se účinnost hoření tuku. Křečové žíly, citlivá kůže, slabé krevní cévy a přítomnost vaskulární sítě z použití těchto krémů by měly být vyřazeny.

Některé krémy jsou vhodnější pro studené zábaly. V tomto případě se očištěná kůže aplikuje na krém a pokryje se filmem bez dalšího oteplení. Takové zábaly nemají žádné kontraindikace, s výjimkou přecitlivělosti na krém.

trusted-source[9], [10], [11], [12], [13], [14], [15], [16]

Používejte Krémy z celulitidy během těhotenství

Nekontrolované používání krémů z celulitidy během těhotenství lékaři také nepřijímají. Použití krémů s esenciálními oleji a chemickými přísadami může komplikovat průběh těhotenství a poškodit nenarozené dítě. Zničení tukových usazenin je doprovázeno vstupem do těla ženy určitých škodlivých látek nebezpečných pro plod.

Pod kontrolou by mělo být množství vitamínů dodávaných tělu matky, protože přebytek některých z nich může vést k abnormálnímu vývoji plodu. Ale většina krémů obsahuje určité množství vitamínových látek.

Všechny tyto nuance nenaznačují, že během těhotenství se nemusíte dívat na sebe, nechat proces přirozené tvorby tukových vad postarat se o sebe, ale pouze potvrdit potřebu poradit se s lékařem o tomto problému. To pomůže ženě udržet si krásu během šťastného očekávání porodu dítěte bez poškození zdraví a zdraví plodu.

Navíc krémy z celulitidy mají na pokožku oteplovací nebo chladicí účinek. První jsou populárnější, protože každý ví, že celulitida se "bojí" o teplo, ovšem lidé, kteří trpí křečovými žíly, mohou být užíváním těchto léků více poškozeni než dobří. Varická pohyblivost je častým společníkem těhotných žen.

Kontraindikace

Použití náhodných krémů také nepřispívá k včasnému a efektivnímu řešení tohoto problému. Za prvé, krémy z celulitidy mají obecné i individuální kontraindikace pro použití. Obvykle mají tyto krémy bohaté složení a některé jejich složky mohou způsobit alergické reakce. Proto předtím, než se poradíte s léčbou kůže z celulitidy, musíte se o tomto tématu poradit s lékařem-kosmetologem, abyste co nejvíce vyloučili negativní reakce.

Poškození a vředy na pokožce jsou také kontraindikacemi pro použití různých anticelulitidových krémů a ještě více se používají při použití těchto výrobků. Tyto krémy nemají léčebný účinek, ale způsobují další podráždění a zánět kůže v místě poškození, jsou zcela schopné.

trusted-source[7], [8]

Důležitou podmínkou, kterou je třeba věnovat pozornost, je doba vystavení krému různým způsobům aplikace. Pravidelnost používání prostředků proti celulitidě také není tipem pro "klíšťata". Pokud si myslíte, že častější používání krému, než je uvedeno v anotaci, poskytne nejlepší výsledek, pak jste velmi špatní. Je lepší doplnit působení krému pravidelnou fyzickou aktivitou, nízkokalorickou dietou, masáží a vodou, než je znásilnit kůži, a to za použití krému proti celulitidě nekontrolované, zejména s horkou paprikou. Věřte mi, že v tomto případě nebude mít kladný efekt dlouho.

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Krémy z celulitidy - aktivní pomocníci v náročném boji s "pomerančovou kůrou"" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.