^

Make-up a barva oblečení pro bledou pokožku

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Doplnění bledé pokožky není obtížné. Moderní průmysl představil velké množství barev a odstínů, které představí bledou pokožku ve vítězném světle.

Samozřejmě, světlý makeup bude vypadat směšně na alabastrové kůži. Nepoužívejte světlé modré a modré, hnědé a růžové odstíny. Je třeba upřednostňovat bledé barvy - lehký písek, měkké růžové, světle šedé, béžové a hnědé odstíny. V tomto rozsahu můžete používat studené a teplé odstíny. Perleťové stíny by měly být používány s opatrností: mohou lehce odlehčit vnitřní rohy očí nebo dát stíny slonoviny pod obočí, aby oči vizuálně větší.

Používáte-li podvodku pro vedení jasné šipky nad a pod očima, bude vypadat velkolepě na bledé kůži obličeje. Můžete dělat tenké zakřivené ruce a rovně a zadekorirovat oči způsobem koček.

V kombinaci s barvou pleti porcelánu vypadá černá řasenka skvěle. Nepoužívejte švestky, modré a modré odstíny jatečně upraveného těla, protože tyto barvy dávají alabastrové kůži vybledlý vzhled.

Krém na bledou pleť

Je zde možnost zdůraznit porcelánový tón pleti pomocí moderních prostředků dekorativní kosmetiky, například základů.

Tónový krém pro bledou pokožku představují následující značky: Chanel, Dior, Clinique. U bledé kůže není nutné volit odstíny tonálních prostředků se žlutou základnou a bronzery. Existuje trik, který vám pomůže dokonce vytvořit pleť. Je třeba míchat v poměru 3: 2 tonální a zvlhčující krém a aplikovat na obličej.

trusted-source[1]

Blush pro bledou pokožku

Jasné odstíny růžové barvy jsou pro majitele alabastrové pokožky zakázané. Přednost by měla být věnována jemným růžovým nebo broskvovým odstínům.

Použití ruměnek může změnit ženský vzhled. Především by měla být na lícních kostech a stínu. Poté se na horní víčko aplikuje malé množství červené barvy. Někteří umělci make-upu doporučují používat ruměnec pouze v horní části lícních kostí, od nasolabiálních záhybů. Taková recepce dává člověku mladší a čerstvý vzhled.

Rtěnka na bledou pokožku

Bledá kůže potřebuje občerstvení a zdravý vzhled. Použití rtěnky je ideálním způsobem, jak toho docílit.

Majitelé porcelánové kůže jsou vhodní pro měkké odstíny rtů a lesků, jmenovitě broskev, růžové a pískové. Díky nim se rty stanou svůdnou barvou a pokožka bude zářivá a čerstvá.

Prášek pro bledou pokožku

Výběr prášku na bledou pokožku je dost nepříjemný. Můžete doporučit výrobky následujících výrobců, které jsou ideální pro porcelánovou kůži:

 1. Lumine, tón "0".
 2. Marie Kay, barva "slonoviny 1".
 3. Max Factor № 01, 20, 85.
 4. Bourgeois Biodetox, existuje několik vhodných odstínů.
 5. L`Oreal Alliance Perfect, tone R1.
 6. Vivienne Sabot, zvlhčující prášek nejmenšího odstínu.
 7. Chambord, světlé odstíny.
 8. Za Dorem, antiblesk.
 9. Pupa hedvábný bod, č. 1.
 10. Triumf, světlý stín.

Barva vlasů pro bledou pokožku

Majitelé bledé kůže často trpí nedostatkem - nadměrná bledost pokožky obličeje a těla se zdá být projevem bolesti. Ale s tvůrčím přístupem můžete znevýhodnit všechny důstojnosti. Toto je volba úspěšné barvy vlasů za přítomnosti bledé pokožky.

Nejúspěšnější kombinací je tmavá barva vlasů a bledá porcelánová kůže. A brunety s hnědými očima, obdařené velmi lehkou kůží, jsou mezi muži velmi populární. Proto majitel bledé pokožky může kompenzovat tento nedostatek a zdůraznit své "rozinky" změnou barvy vlasů pomocí barvy. Poprvé by se tento postup měl provést za pomoci zkušeného kadeřníka, který vám doporučuje vybrat správný tón barvy, stejně jako výrobce. Je třeba poznamenat, že ženy s "bledými tvářemi" mají zpravidla velmi citlivou pleť, která může reagovat s alergickými vyrážkami na jakoukoli agresivní kosmetiku a domácí chemikálie.

Nejčastěji je přirozená barva vlasů u zdravých žen s bledou kůží červená. Přesto existují také blondýnky (blondýnky) s modrými očima, které příroda dala lehkou a citlivou pleť. Pokud poctivý sex nepovažuje za nutné změnit barvu vlasů, pak je třeba rozjasnit přebytky bledosti pomocí make-upu a odpovídající barvy oblečení.

Barvy oblečení pro bledou pleť

Velmi mnoho lidí s korektní kůží se potýká s problémem výběru oblečení. Například lehká škála barev může rozostřit obličejové rysy majitelů porcelánové kůže a způsobit, že vypadají jako duchové. Návrháři oděvů proto vyvinuli určitá pravidla, která by měla být v případě potřeby použita k vytvoření atraktivního vzhledu.

 1. Především je nutné používat tmavou barvu v tmavě modré barvě, různé odstíny modrého, smaragdového.
 2. Jasné, čisté barvy oblečení pro majitele bledé pleti, například červené, žluté, zelené, budou také vypadat dobře.
 3. Fanoušci černého oblečení by měli nosit světlé doplňky, například červené tóny.
 4. Nepoužívejte oblečení z bílé, béžové, oranžové, krémové a terakotové. Takové odstíny způsobí, že světlá kůže bude vizuálně dokonce bledější.
 5. Oblečení pastelové barvy také není vhodné pro majitele porcelánové kůže. Pokud však světlé barvy nejsou oblíbené, pak je třeba uchýlit se k pastelovým barvám v odstínech, například tyrkysové.

Barva plavek pro bledou pokožku

Barva plavek pro bledou kůži by měla zdůrazňovat důstojnost svého majitele a nikoliv naopak. Proto jsou nejvíce preferovány plavky neonových barev, které zvyšují jas slunečních paprsků a činí z nich bledší kůži atraktivnější.

Pro ženy s "bledými obrysy" jsou nejvhodnější modré a tyrkysové plavky. Vše, co připomíná barvu mořské vlny, je ideální pro velmi lehkou pleť.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.