^

Oční krémy z vrásek

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Jednou zranitelností na ženském obličeji jsou oční víčka. Spěchají, aby rozdávali svůj věk, tlačili mládí dál a dál. Žena nemůže mluvit o tom, jak těžké je, aby to přijala. A ve svém srdci cítí s hořkostí každou novou vrásčitinu, která zvětšuje vzhled střízlivější a jemnější vzhled. Ale roky, které žily, nejsou vždycky vinou. Kde jsou drámy a tragédie aktivnější, život není řídký. Jeho přínos je dán ekologií: je také "štědrý" na vrásky s problematickým prostředím a "dary" plynárenských megaci.

Lékárníci a kosmetologové pomáhají vymazat nebo alespoň zjemnit známky času a stresu. Nad vytvořením nejnovějších účinných prostředků pro péči o obličej a tělo pracují celé instituce. Mezi takové léky a krém na oční víčka od vrásek, prodlužující ženskou mládí.

trusted-source[1]

Indikace Krémy z vrásek pro oční víčka

Každá žena má čas "CH". Jednou v zrcadle uvidí její reflexi, která ji nebude potěšit. Zvláště kůže kolem očí. Ztratila elastičnost, přestala být pružná, došlo k otoku. Jedná se o zjevné příznaky nebo indikace použití krému na oční víčko. Čím dříve žena rozhodne, která smetana pomůže situaci napravit, tím efektivnější bude výsledek. Bylo by však mnohem správnější začít po 20 letech krmit víčka. V tomto věku je dostatečně 2-3x týdně v noci, aby se aplikovala oční krém na vrásky. Takové doplnění bude dobrou prevencí, posune zpět kritický stav století.

Formulář vydání

Pomáhat ženě co nejdéle zůstat přitažlivé, celé odvětví je vyzýváno k ochraně mládí. Tisíce specialistů - kosmetologové, lékárníci, technologové v neustálém hledání efektivních prostředků pro péči o obličej a tělo. A dnes poskytují kvalitní produkty, které jsou testovány a certifikovány laboratorním výzkumem. Ženy jsou známé pro název krémů proti vráskám a výrobních firem:

  • "Černá perla";
  • Krém "Vyšší";
  • krém "Faberlic";
  • krém "Oriflame";
  • oční krém z tmavých kruhů;
  • krém Yves Rocher BIO Kultura (6 bylin) od 25 let;
  • krém "Philorg" od 35 let;
  • oční krém s avokádem z Kils;
  • krém na víčka z vrásek s vlastními rukama.

Vyberte si krém, který by byl pro tuto ženu nejvhodnější, není to snadné. Anotace a doporučení profesionálních kosmetologů pomohou.

Černý perlový krém

Ruský výrobce "Kalina" vytváří řadu kosmetiky. Oční krém "Černá perla" mezi nimi. Vydává se pro různé věkové skupiny. Proto - různé složky ve složení. Při aplikaci "Černé perly" může být den a noc.

"Černá perla" je proti opuchu, tmavými kruhy, "zabraňuje" vzhledu prvních vrásek, tónuje pokožku a působí proti otokům. Tyto vlastnosti poskytují vitamín E, retinol, kyselinu hyaluronovou, protein A, antioxidanty, extrakt aloe, avokádový olej, mandle a další přísady. Některé z nich jsou součástí krému pro 25 let staré ženy, jiné - pro starší věk - 56 let a starší. To by mělo být vedeno výběrem krému pro oční víčka "Black Pearl".

trusted-source[2], [3], [4]

Krém "Viši"

Pro většinu žen je kosmetika z Vichy zárukou kvality. Jedná se o známou francouzskou společnost na světě. A podle definice je důvěryhodný. Pokud analyzujete recenze těch, kteří upřednostňují celou řadu krémů Vichy, je jejich velká většina. Krém "Vichy" pro oči se liší nejen efektivitou dopadu na problémový věk kůže. Má lehkou strukturu, takže oční víčka nesvítí a nezdá se, že jsou lepivé.

Tento nástroj je sada přírodních složek, šetrných k životnímu prostředí a bezpečné pro epidermis. Ve svém složení obsahuje retinol nebo vitamín A, který napomáhá růstu epilárních buněk, čímž opravuje vrásky. A adenosin vstupující zde může být porovnáván efektivně s botoxem. Zabraňuje vzniku vrásek, což zase vytváří překážku pro vznik věkových záhybů v blízkosti očí. Velkým plusem tohoto krému je kyselina hyaluronová a koncová voda: dokonalou hydrataci pokožky. A víc: Vichy pro oči má speciální aplikátor, který pomáhá správně a ekonomicky aplikovat krém v oční oblasti.

"Vichy" pro oči je klasifikována podle stupně věku. Ale tento krém pro jakýkoli věk tónuje kůži očních víček, dává jim čerstvost.

Krém "Faberlic"

Pro každodenní péči o kůži kolem očí byste měli věnovat pozornost "Verbena" - krému "Faberlic". Jeho hlavní charakteristikou je výživa jemné pokožky očních víček, vyhlazení "vranových nohou", osvětlení tmavých kruhů. Další osvědčenou výhodou - krém pomáhá zvednout horní víčka, což dělá vzhled otevřený. Navíc posiluje ochrannou bariéru pokožky na očních víčkách.

V očních krémách od firmy Faberlic se používají rostlinné kmenové buňky gardénie. Aktivně se podílí na stimulaci syntézy kolagenu, na snížení úrovně jeho destrukce, na zvýšení pružnosti pokožky.

Aplikujte krém striktně podle pokynů, můžete dosáhnout dobrého výsledku. Náklady na to jsou zcela adekvátní a přijatelné. Mimochodem, tento krém s dostatečně dlouhou životností - 18 měsíců.

Krém "Oriflame"

Tato značka není jen na sluch, ale také nejvíce poptávaná. Společnost vyrábí krém Oriflame v několika verzích. Jeden z nich je považován za nejoblíbenější - "Royal Velvet". Název je přesný, v souladu s provedeným efektem. Je opatřen isoflavony duhovky. To není jen přírodní doplněk. Je to silný stimul pro snížení vrásek a zvýšení elasticity pokožky kolem očí. A pomáhá duhovky retinolu, aktivně vyhlazuje pokožku a obnovuje její pružnost.

Zaručená výrobcem je účinek vyhlazení vrásek o 15% dosažen po 4 týdnech aplikace tohoto krému.

trusted-source[5]

Oční krém z tmavých kruhů

Vzhled tmavých kruhů kolem očí - z toho není zaručeno ani mladé dívky ani ženy Balzacova věku. Chcete-li vyhledat důvod, je nutné s pomocí lékaře. Ale pokud vina za únavu, noční životní styl, stres, bude se vyrovnávat a oční krém z tmavých kruhů.

Vedoucí mezi těmito krémy je Gel Contour des Yeux, Clarins. Jeho popularita již překročila půl století. Profesionální kosmetologové a ženy, které se starají o jejich tváře, jsou mu věrné. Kvalita a účinek krému z tmavých kruhů poskytuje výtažky z meruňky, psí růži, jehlu, dlaně a zubaté růže. Krém "funguje", aby se zabránilo otokům a otokům očních víček, zesvětlení pokožky, změkčení a zvlhčení, čímž se zvlhčují kapiláry.

Jediná podmínka: zvolit správně. Je spolehlivější pomocí zkušeného kosmetologa. Je možné a nezávisle, ale s pečlivým studiem popisu samotného krému, jeho působení a způsobu aplikace. Různí výrobci tohoto výrobku jsou spojeni tím, že složení krému by mělo zahrnovat povinnou skupinu složek, kde jsou přírodní oleje, kolagen, elastin a kyselina hyaluronová. Poměry jsou různé. Ale neovlivňují normalizaci průtoku lymfy a cirkulace - naopak přispívají k jejich intenzitě. V důsledku toho se dehydratace pokožky očních víček snižuje a její tón se zvyšuje.

Oční krém s avokádem z Kiels

Ti, kteří chtějí opravit problém kůže kolem očí, anti-aging oční krém s avokádem od "Kiyls". Jeho složky jsou nejen efektivní olej z avokáda. To zahrnuje vitamín A a mastné kyseliny, s nimiž je pokožka aktivně zvlhčena. Dalším znakem tohoto krému, který stojí za to věnovat pozornost: výrobce vyloučil z kompozice vůně a barviva. Oční krém od firmy "Kiels" úspěšně absolvoval dermatologické a oftalmologické vyšetření. Získali tak záruku bezpečného používání těmi, kteří mají problémy s alergiemi a kůží.

Při použití se krém liší také tím, že se nerozšíří a nevstoupí do oční sliznice. Textura je vodnatá, takže se snadno aplikuje na oční víčka.

Věkový krém pro oční víčka: od 25 do 35 let

Odlišný přístup ke složení očních krémů, kdy se nejčastější složky používají pro určitý věk, nyní určuje strategii všech známých firem. Vyvíjejí a vyrábějí smetanu ve věku 25 let, smetanu ve věku 35 a více let. V technologiích těchto krémů jsou položeny přírodní složky, které jsou nejúčinnější pro věky žen různého věku. Sjednocujícím faktorem takové kosmetiky jsou vysoce kvalitní přírodní oleje a vitamíny.

Například osvěžující fyto-krém pro oční víčka "Clean Line" - známá ruská značka, která ve svém složení obsahuje extrakt z moruše a chrpa. Tyto komponenty pomáhají pokožce zbavit se toxinů, rozjasňují oční víčka, uvolňují tmavé kruhy nebo je významně snižují. Aktivátor buněk, WHATIN, je alternativou kofeinu, ale s výhodou: nevylučuje buňky.

"Doliva" je krém s lehkou konzistencí. Je snadné ji aplikovat. Rychle se vstřebává. "Údolí" nevyvolává podráždění a otoky. Díky kyselině hyaluronové, olivovému oleji a vitaminu E krém obnovuje vodní rovnováhu v buňkách, úspěšně odolává suchu očních víček a kůži kolem očí.

Mnoho fanoušků, kteří překročili 25letou řadu, u krému pro víčka "Cora". Je oceněn tím, že pomáhá péče o kůži očních víček a obnovuje pokožku, která již má problémy s věkem. Stejný krém působí proti vráskám kolem očí. Jeho komponenty jsou extrakty olivového oleje, chrpy a petrželky, bambucké máslo. Krém "Kora" se vyrábí bez přísad konzervačních a škodlivých složek. Proto je vhodný pro všechny typy pleti a dokonce i pro ty, kteří jsou alergičtí.

Abychom neriskovali, stojí za to studovat detailní složení příchozích složek v popisu každého krému. Kosmetikům se doporučuje použít krém, vzhledem k věkové hranici uvedené na konkrétním krému.

Farmakodynamika

Za těmito pojmy jsou vlastnosti očních krémů a mechanismus účinku na kůži. Farmakokinetika vysvětluje, jak přesně tento krém funguje: princip rozložení horních a dolních víček v pokožce, absorpce, vylučování přijaté látky z těla.

Krém na oční víčka, bez ohledu na jméno a výrobce, je nezbytně testován na výše uvedené ukazatele. Při výběru krému je třeba se zaměřit na tyto indikátory.

trusted-source[6]

Farmakokinetika

Farmakodynamika odhaluje mechanismus, kterým krém působí na kůži očních víček, účinnost takového účinku a přítomnost biologického účinku.

trusted-source[7], [8]

Dávkování a aplikace

Jak se krém kolem očí aplikuje, každý ví. Pohyby by měly být měkké, šetrné, od vnitřního bodu horního víčka přes vnější až dolní víčko zevnitř. Současně je potřeba tleskání, takže krém je zcela absorbován. Jedná se o univerzální způsob použití očních krémů proti vráskám, což eliminuje předávkování.

trusted-source[12], [13], [14], [15], [16], [17]

Používejte Krémy z vrásek pro oční víčka během těhotenství

Těhotná žena se musí vzdát toho hodně. A testovaná oblíbená kosmetika zde není posledním místem. Všech 9 měsíců musí být podřízeno narození zdravého dítěte. Proto ani ošetřovatelka-gynekolog, který ji dodržuje, ani profesionální kosmetička neřeknou, že použití dokonce i nejkvalitnějšího očního krému během těhotenství je bezpečné. Není nutno být pod iluzí, že oční krém je aplikován zvenčí. Jeho kůže se pohlcuje. A potřebujeme součást dováženou zvenčí do budoucího dítěte? Otázka je rétorická. Riziko zůstává. To je důvod, proč kontraindikace použití očního krému na vrásky začíná těhotenstvím. Pak - individuální nesnášenlivost jedné nebo více složek. Podrobnější seznam je třeba provést společně s lékařem. Nebo alespoň pečlivě prostudovala popis složení krému, jejího účinku a potenciálních hrozeb.

Vedlejší efekty Krémy z vrásek pro oční víčka

Laboratorní výzkum a praktická aplikace dávají důvody k tvrzení, že vedlejší účinky očních krémů z vrásek chybí. Jsou dobře snášeny a mají očekávaný účinek. Ale existují výjimky: potvrzené alergie. Někdy může dojít k spálení z krémů očních víček z vrásek. Ti, kteří netrpí alergiemi, vyrážkami nebo jinými reakcemi, se vyskytují z použití tohoto nebo toho krému. To je výmluva k zastavení používání. Kromě toho, pokud je v očních víčkách, v ráněch nebo vředu, nemůže být použit žádný krém. Nedovolte, aby se dostala do očí.

trusted-source[9], [10], [11]

Interakce s jinými léky

Kultura péče o obličej je kosmetický výrobek téže firmy. V tomto případě je prakticky vyloučen nesoulad komponent. A interakce s jinými přípravky krému na víčka z vrásek bude organická. Pokud okolnosti neumožňují použití přípravků na ošetření obličeje od jednoho výrobce, existuje pouze jedna cesta: jsou nutné analogy. Hledání je nutné v popisu krémů nebo je určeno pro kosmetiku.

trusted-source[18], [19], [20], [21]

Skladovatelnost

Stačí se soustředit na doporučení týkající se stavu uchovávání očních krémů pro vrásky a po dobu platnosti. Ten zaznamenává datum uvolnění krému. Termín a podmínky uchovávání doprovázejí každý obal krému.

Nejlepší oční krém pro vrásky

Žádné hodnocení v tomto bodě. Neexistuje vůdce. V zásadě to nemůže být. Nejlepší oční krém pro vrásky, kterou má každá žena. Pokud se v praxi zkontroluje, že pomáhá není drahá, domácí, efektivní "Černá perla", je pro ni nejlepší. Mnoho fanoušků na oční krém z Vichy: Francouzi vytvářejí vysoce kvalitní nástroj. A někdo dosahuje vynikajícího výsledku s použitím stejné domácí "Verbeny". Definujte "nejvíce" oční krém z vrásek lze aplikovat pouze v aplikaci. Ale až po pečlivém studiu kompozice, doporučeného věku a způsobu aplikace. Když se všechny faktory shodují, zvolený krém nezbytně "pracuje", pomáhá vyhlazovat vrásky, odstraňovat otoky, omlazovat oční víčka.

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Oční krémy z vrásek" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.