Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Pánské krémy na obličej: názvy, hodnocení nejlepších značek

Lékařský expert článku

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 11.04.2020

Péče o kůži není jen podnikání ženy. Tam jsou mužské krémy na obličej, které jsou navrženy speciálně pro udržení krásy a zdraví jakéhokoliv typu pokožky.

Mnoho představitelů silnějších sexu, kteří chtějí vypadat co nejvíce mladý a čerstvý, se postará o jejich vzhled a především o stav obličeje. Kromě navštěvování tělocvičen, správné výživy a zdravého životního stylu se ucházejí o kosmetické výrobky.

Existuje řada pravidel, která je třeba dodržovat při výběru krému:

 • Přípravek by měl odpovídat druhu pokožky (mastné, suché, normální, kombinované).
 • Při výběru kosmetiky byste měli zvážit váš věk, protože existují linie pro mladou a zralou pleť.
 • Ujistěte se, že přečtete obsah produktu, věnujte pozornost datu vypršení platnosti.
 • Nepoužívejte drogy neznámého původu a nepochopitelného výrobce.
 • Upřednostněte osvědčené značky a specializované prodejny.

Pánská kůže se liší od žen. Je mnohem hustší, takže je pro ně těžší proniknout aktivní součásti. Z tohoto důvodu se přípravky pro muže liší ve své struktuře od žen. Jsou absorbovány rychleji a mají větší penetrační sílu. Taková kosmetika má navíc perzistentnější chuť a další balení. Pokud je žena častěji prodávána ve sklenicích, muž v lahvích s dávkovačem, speciální trubky.

Složení pánské kosmetiky velmi často zahrnuje antiseptické přísady, které přispívají k rychlému hojení mikrotrhlin. To je způsobeno tím, že kůže je při holení často zraněna. Chcete-li vybrat správnou drogu, můžete kontaktovat kosmetiku. Lékař určí typ kůže a doporučuje kosmetické přípravky pro péči nebo léčbu určitých problémů.

Indikace Pleťové krémy pro muže

Z charakteristik kůže a kosmetických problémů závisí na indikacích pro použití mužského krému na obličej. Nejčastěji se kosmetika používá v těchto případech:

 • Silný peeling.
 • Pravidelné zarudnutí.
 • Zhoršení pleti.
 • Vzhled vyrážky.
 • Ztráta elasticity, zvracení a další známky stárnutí.

Použijte kosmetiku péče o obličej od každého věku. Zvláště pokud existují faktory, které nepříznivě ovlivňují pokožku:

 1. Takové špatné návyky, jako je kouření a pití, vedou k dehydrataci pokožky, k jejímu vysušení a vločkování. Tvář kuřáků získává šedivý odstín.
 2. Pravidelný stres a chronická únava negativně ovlivňují celé tělo, včetně kůže, což způsobuje předčasné stárnutí.
 3. Časté holení vede k podráždění a odstraňuje určitou vrstvu přirozeného mazání obličeje. Z tohoto důvodu se hydratace snižuje a objevují se vrásky.
 4. S věkem u mužů je produkce kožního tuku snížena, takže tvář rychle ztrácí svou pružnost, což vede k tvorbě hlubokých vrásek. Nezapomeňte také na metabolické poruchy a různé chronické nemoci.
 5. Vystavení ultrafialovému záření vede k fotoanalýze a dehydrataci pokožky. Negativní účinky na kolagen mají škodlivé pracovní podmínky, zvýšené prašnosti a pravidelné větrání.
 6. Intenzivní výraz obličejových svalů na obličeji vede k tomu, že se kůže na tuto pozici postupně zvykne a vytvářejí se hluboké vrásky.

Všechny výše uvedené faktory vyvolávají ztrátu elastinu a kolagenu. To je důvod pro rychlé zničení pokožky, což snižuje její pružnost a vzhled vrásek. Kvůli nedostatku vlhkosti a živin se vyvine suchost a loupání. Změny pigmentu jsou také možné.

Formulář vydání

K dnešnímu dni existuje mnoho kosmetických linií, které vyrábějí a nabízejí kosmetiku pro silnější sex. Jména mužských krémů na obličej jsou různorodá. Nejoblíbenější výrobci Ahava, Gillette, Nivea, L'Oreal, Payot a Matis, Lancome, Adidas, prohlásit, Lavera, Avon, Oriflame, a mnoho dalších.

Názvy mužských krémů na obličej

Zvažte populární názvy mužských krémů na obličej:

 1. Hyalogy Emulsion for Men z Forlled je lehká krémová emulze pro každodenní péči. Lék je vyráběn v Japonsku. Účinně, ale jemně uklidňuje a zvlhčuje. Má antibakteriální vlastnosti, podporuje intenzivní regeneraci, zabraňuje dehydrataci a předčasnému stárnutí. Obsahuje komplex membrán bílkovin z vajec a perliček. Obnovuje lipidovou bariéru a normalizuje hladinu pH.

 1. Line-Control Muži od Clarins - mužský anti-stárnutí krém pro utahování pokožky a zápas. Bojuje s napodobením vrásek, otoku a chřadnutí. Zjemňuje pokožku, změkčuje a zlepšuje pleť. Obsahuje kofein, bison trávu, bambucké máslo, brazilskou řepku a exkluzivní patentovaný komplex Expertise 3P Complex.

 1. Homme Hydra Mag C + od firmy Vichy - lék obsahující hořčík-dextran a vitamín C. Vhodný pro každodenní použití. Účinně zvlhčuje, má protiedémový účinek, odstraňuje známky únavy. Normalizuje buněčný metabolismus a hydratuje pokožku po dobu 24 hodin.

 1. Muži Renergy 3D zpevňující a zpevňující krém proti vráskám od Lancome - lék proti vráskám a dalším změnám souvisejícím s věkem. Obsahuje ve svém složení mikrovýběry, které postupně obnovují ideální obrysy obličeje, vyhlazují a utahují pokožku.

 1. Sensitive For Men by Lumene je hydratační a uklidňující kosmetika. Obsahuje extrakt ze smrkových výhonků a další antioxidanty. Účinně zvlhčuje a vyhlazuje barvu. Neobsahuje syntetická barviva, alkohol nebo vůně.

Bez ohledu na výrobce by měla být lék dobře absorbován, nenechávejte žádné lesklé nebo mastné značky. Zvláštní pozornost by měla být věnována složení kosmetiky. Kvalitní kosmetika by měla obsahovat tyto komponenty:

 • Esenciální mastné aminokyseliny omega 3, 6 - zvlhčují.
 • Glycerin - eliminuje pocit suchosti a těsnosti.
 • Silikon - bojuje suché, vytváří na pokožce neviditelný ochranný film.
 • Minerální látky a vitamíny - mají protizánětlivý účinek.
 • Přírodní rostlinné výtažky - vyživují pokožku.
 • Kyselina hyaluronová - bojuje se stárnutím, by měla být přítomna ve 40+ krémách pro péči o pokožku.
 • Ochrana proti slunci - by měla být v denním krému, zvlhčuje a zabraňuje škodlivým účinkům slunečního záření.

Takové složky by měly být součástí efektivního nápravy. Proto byste měli věnovat pozornost štítku drogy. Zvláštní pozornost je věnována přiblížení kosmetiky nekompromisním chemickým složením. Správně přizpůsobený krém na obličej vám umožní maximální efektivitu užívání a komplexní péči o pokožku.

Pleťový krém pro vrásky

Stárnutí kůže je fyziologický proces, který postihuje jak muže, tak ženy. Krém na obličej od vrásek může zabránit prvním známkám vadnutí. Navzdory skutečnosti, že muži začínají věk později než ženy, mají výraznější známky stárnutí: hluboké a složité, aby minimalizovaly vrásky. Značky na kůži se začínají hojit déle, existuje tendence k podráždění, nepohodlí po holení nebo při kontaktu s vodou.

Pro péči o pokožku a ochranu před negativními vlivy prostředí jsou potřeba kosmetika proti stárnutí. Mnoho kosmetiček doporučuje, aby muži začali používat léky proti vráskám od třiceti let, kdy se projevují známky stárnutí. Složení dobře vyvinutého přípravku na obličej by mělo zahrnovat tyto komponenty:

 • Kyselina hyaluronová - v malém množství je obsažena v těle, je zapojena do procesů opravy tkáně. Snížení této látky vede ke ztrátě vlhkosti a elastinu, což se projevuje tvorbou vrásek.
 • Vitamíny - složení léčiv by mělo obsahovat vitaminy C, E, P, D a skupinu B. Zabraňují stárnutí, udržují normální hladinu vlhkosti, vyživují.
 • Elastin a kolagen - utáhněte vrásky, mají zvedací efekt.
 • Přírodní rostlinné látky - v anti-stárnoucí kosmetiku by měly být avokádový olej, olivy, hroznové semena, mandle. Užitnými vlastnostmi jsou různé rostlinné výtažky, například heřmánkový a měsíčník. Výtažky z mořských řas jsou považovány za účinné v boji proti vráskám.
 • Výtažek z mrkve - je součástí ne všechny kosmetické přípravky související s věkem. Ale tato složka je bohatá na vitamíny a oleje, které účinně obnovují pokožku, prodlužují její krásu a mládí.
 • Antiseptikum, hojení ran, hydratační složky - bojují s negativním dopadem prostředí.
 • Ochrana před ultrafialovým zářením - zabraňuje suchu a odlupování, které jsou častým společníkem vybledlé pokožky.
 • Silikon a glycerin - vytvářejí ochrannou bariéru zabraňující ztrátě vlhkosti. Přispějte k obnově elasticity.

Také v make-up by měly obsahovat různé živiny, mastné kyseliny a antioxidanty.

Zvažte nejúčinnější pleťové krémy mužů od vrásek:

 • Shiseido

Droga z řady japonských profesionálních kosmetických přípravků. Má silné regenerační vlastnosti. Jeho pravidelná aplikace může snížit hloubku vrásek a eliminovat první známky stárnutí, vrátit hladkost a pružnost. Obsahuje komplex chránící před poškozením, který má ochranný účinek a koriguje oválnou tvář, čímž zabraňuje deformaci pokožky. Vitamín A a revitalizátor LAG obnovují proces regenerace buněk. Ricinový olej odstraňuje suchost a loupání, naplňuje buňky vlhkostí. Extrakt kořenu ženšenu poskytuje hladkost a zdravý a napnutý vzhled.

 • Denní revitalizující proti vráskám od Collistar

Jedná se o italskou kosmetiku proti stárnutí. Tento krém proti vráskám lze použít od 25 let věku. Unikátní vzorec léku nasycuje pokožku vitamíny a příznivými látkami. Účinně omlazuje dermis a zabraňuje příznakům předčasného stárnutí. Obsahuje antioxidanty, které obnovují metabolické procesy v hlubokých vrstvách a plní buňky vlhkostí. Doporučuje se pro denní použití.

 • Zdraví a krása od H & B

Izraelská kosmetika proti vráskám. Obsahuje faktor ochrany proti UV záření SPF 15. Doporučuje se používat od třiceti let. Chrání před negativním dopadem prostředí. Ideální pro všechny typy pleti. Obsahuje extrakt z heřmánku a čajového oleje, které poskytují antiseptický efekt. Minerály mrtvého moře snižují počet viditelných vrásek a zpomalují změny věku. Mastné kyseliny naplňují pokožku účinnými přísadami. Produkt je ceněn díky své všestrannosti, protože může být použit po holení.

 • první

Řada anti-aging kosmetiky z Izraele. Premier má zvedací efekt, aktivuje proces obnovy kožních buněk. Účinně odstraňuje otoky a betakaroten omlazuje a bojuje s existujícími vráskami. Může být použit pro péči o obličej a krk.

 • Homme Age Refirm od společnosti Biotherm

Krém proti vráskám pro muže založený na termální vodě. Doporučeno pro použití po 30 letech. Výrazně snižuje počet vrásek, napíná kůži, aktivuje regenerační procesy. Obsahuje křemík, který posiluje strukturu pokožky. Glycerin a olej mastného stromu hydratují. Má faktor ochrany před ultrafialovým zářením.

 • Ale Expert White Lifting společnosti L'oreal

Kosmetika pro boj proti časným známkám stárnutí. Má zvedací efekt, dává hladkost a vyhlazuje plytké vrásky. Jedinečný vzorec drogy podporuje rychlou transformaci, zlepšuje tón a ovál tváře. Obsahuje komplexní ADC, který neutralizuje negativní vliv prostředí a zvyšuje ochranné vlastnosti pokožky.

 • Muž Liftactiv od Vichy

Prostředky pro potírání předčasného stárnutí pokožky. Doporučeno pro použití po 30 letech. Vyhlazuje a vyplňuje vnitrobuněčný prostor, čímž eliminuje vrásky. Chrání před negativními účinky environmentálních faktorů. Bojuje se vzhledem vaků pod očima a jinými známkami únavy. Aktivuje buněčné krevní oběh. Má lehkou strukturu, rychle se vstřebává.

 • Intenzivní bojová síla od Givenchy

Kosmetika s mořským kolagenem. Rychle vyhlazuje vrásky. Stimuluje částice elastinu, které jsou odpovědné za syntézu látek pro tón tkání. Chrání před dehydratací, dává měkkost, pružnost a pružnost.

Hydratační krém na obličej

Kůže mužů má velké množství potu a mazových žláz, které jí poskytují dostatečnou úroveň hydratace. Velmi často se vyskytují problémy způsobené aktivním fungováním těchto žláz a vysokou hladinou testosteronu. To vede k poklesu ochranných funkcí pokožky, zvyšuje riziko seborrhy, suchost, loupání, vzhled akné.

Hydratační krém na obličej je potřebný k udržení optimální úrovně hydratace. To lze dosáhnout pouze pravidelným používáním správně vybraných kosmetických prostředků. To je stupeň hydratace zodpovědný za tendenci k podráždění, ztrátě elasticity. Nedostatečné zvlhčování vede k výskytu raných projevů stárnutí. Vlhkost pokožky se rychle stává hladká a pružná. S pravidelnou péčí se zřídka vyskytují podráždění, akné a jiné dermatologické problémy.

Aby se zabránilo vysušení, těsnosti a olupování obličeje, je třeba zvolit dobrý hydratační krém, který nasytí buňky vlhkostí a prospěšnými mikroelementy. Při výběru kosmetiky se doporučuje věnovat pozornost těmto prostředkům:

 • BIO od společnosti Lavera

Bylinný bio-komplex z Německa. Obsahuje extrakt z melisy, moštové a echinacey. Dokonale zklidňuje pokožku po holení a zvlhčuje ji. Extrakt z kořenů gaštanu a lékořice má dezinfekční účinek, zabraňuje podráždění, zarudnutí a zánět. Santalové dřevo, muškátový oříšek a vanilka jsou osvěžující a povzbuzující.

 • Man Hydra Mag C od Vichy

Zabraňuje dehydrataci, tónům a hydratuje. Pomáhá posílit imunitní obranu buněk. Obsahuje vitamín-minerální komplex. Vhodné pro citlivou pokožku, hypoalergenní.

 • FOR MEN z Doliva

Německý zvlhčující krém na bázi toskánského extra panenského olivového oleje. Obsahuje antistresový vzorec, který obsahuje kofein, gingko, olivový extrakt z listů a ženšen, vitamín B5 a E. Barvivo a vosk vyživuje pokožku, zlepšuje tón pleti, chrání proti různým negativních faktorů a zabránit vadnutí.

 • Pro muže "Nabíjení energie" od společnosti Nivea

Zvlhčuje, chrání před vlivy prostředí. Zmírňuje kůži po holení, tónuje ji. Obsahuje koenzym Q10, kreatin a mentol, které ochlazují, obnovují normální fungování pokožky, odstraňují známky únavy a poskytují energii.

 • Quadra FX od společnosti Avon

Obsahuje antioxidanty, vodu a hydroxykyseliny, rostlinné extrakty, éterické oleje. Rychle vykoká a hydratuje. Provádí vynikající prevenci tvorby věkových skvrn a vrásek.

 • Weleda

Mírný mužský krém na obličej, skvělý pro citlivou pleť. Obsahuje sezamový olej a jojobový olej, které vyživují a zvlhčují, regulují funkce mazových žláz. Aktivuje a podporuje metabolické procesy na úrovni lipidů, urychluje metabolismus a zabraňuje ztrátě vlhkosti. Včelí vosk chrání proti suchu, prasklinám a loupání.

 • Men 2v1 Sensitive Moisturizer denní krém od Lumene

Hydratační a zklidňující krém bez syntetických barviv a parabenů. Ideální pro použití v měnících se sezónách. Je bohatý na antioxidanty, obsahuje extrakt ze smrkových výhonků.

 • Femegyl

Hydratační a regenerační krém, dokonale vyživuje pokožku obličeje a krku. Obsahuje přírodní oleje, vitamín E a panthenol. Odstraňuje suchost a podráždění, zlepšuje pružnost. Obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt z mořských řas, olivového oleje a arganového oleje.

 • Hydratační krémový gel s cedrem a propolisem Apivita

Vlhký gel, který obsahuje 92% přírodních složek. Chrání proti předčasnému stárnutí, tónům a omlazuje, normalizuje rovnováhu tuku. Obsahuje extrakt z kardamonu, aloe, heřmánku a třezalku, které uklidňují a dodávají pocit svěžesti. Propolis poskytuje antiseptické účinky. Olivový extrakt a mandlový olej chrání proti předčasnému stárnutí. Extrakt z buku a břízy poskytuje dlouhodobé zvlhčení a organické oleje z šalvěje, cedru a citronu zlepšují barvu a pružnost.

Noční krém pro muže

Kůže trvale potřebuje komplexní péči, bez ohledu na denní dobu. Noční pánský krém na obličej je potřebný k oživení, výživě, hydrataci a omlazení. Takový nástroj poskytuje péči po denním stresu. Dobrý noční krém by měl obsahovat tyto složky:

 • Vitamíny - vitamín E udržuje mládí, odstraňuje otoky a saturační buňky s kyslíkem. Vitamin A eliminuje pocit únavy, omlazuje a vitamin C podporuje tvorbu kolagenu a chrání před škodlivými látkami. Kyselina pantothenová (B5) se účastní biosyntézy mastných kyselin, odstraňuje svědění a podráždění.
 • Bisabolol - aktivuje hojivé procesy a má deodorizační účinek.
 • Elastin - obnovuje pružnost, dává dobře upravený vzhled a zdravé záření.
 • Bylinné výtažky - boj s aloe vera s různými defekty, dezinfikuje. Oves stimuluje intracelulární procesy, podporuje obnovu oslabené pokožky. Výtažek z karobového ovoce podporuje růst nových buněk a má antiseptický účinek.
 • Přírodní oleje - sezamový olej má imunostimulační a baktericidní účinek. Bambucké máslo změkčuje, omlazuje, tóny. Sezam má baktericidní a imunostimulační účinek. Arganový olej pomáhá vyhlazovat povrchové vrásky, eliminuje suchost.

Oblíbené noční krémy pro muže:

 • Roc Retinol Correxion

Hypoalergenní činidlo. Obsahuje velké množství retinolu, které zpevňuje a vyhlazuje vrásky. Nevyvolá podráždění a nezakrývá póry.

 • Metro Sexual Recovery Noční krém od moře Spa

Mužský regenerační noční krém na obličej, účinně vyživuje a zvlhčuje, eliminuje podráždění, vyhlazuje. Má protizánětlivý účinek, má nepatrnou nenápadnou vůni.

 • Od Mrtvého moře Anti Wrinkle noční krém pro muže od Premier

Noční krém proti vráskám pro muže. Používá se k péči o kůži kolem očí a krku. Zahrnuje vrásky, posiluje, stimuluje regenerační proces na úrovni buněk a metabolismus, eliminuje otoky. Obsahuje beta-karoten a mořské řasy. Živné oleje jsou nasyceny užitečnými látkami a vlhkostí, posilují kolagenová vlákna a zvyšují syntézu kyseliny hyaluronové.

Muž vyživující krém na obličej

Komplexní péče o pleť zahrnuje čištění, výživu a hydrataci. Potraviny si zaslouží zvláštní pozornost. Kvalitní mužský výživný krém na obličej obsahuje užitečné vitamíny a minerály, které vyhlazují barvu, pečují o pokožku a zlepšují vzhled.

Zvažte nejlepší kosmetiku pro muže s nutričními vlastnostmi:

 • Mléčné krém pro muže od Premier

Univerzální přípravek s minerály z Mrtvého moře, vitamíny, organické extrakty a oleje. Chrání před negativními účinky environmentálních faktorů a ultrafialového záření. Obnovuje tón pleti, vyrovnává úlevu, zlepšuje strukturu. Vhodný pro všechny typy pleti a může být použit jako pomocník při holení.

 • Organics Výživný krém pro muže od GRATiAE

Krém na obličej s lehkou strukturou. Rychle vstřebává, hydratuje pokožku a hladce. Zpevňuje obrys obličeje, vyhlazuje barvu a chrání před negativními účinky po celý den. Umožňuje zachovat přirozené mládí a krásu.

 • Excelentní ATP Energize od Nannic

Tento nástroj z řady Excellence. Obsahuje tekuté krystaly, které podporují pronikání aktivních složek do nejhlubších vrstev dermis. Adenosin trifosfát zrychluje růst nových buněk. Živí, chrání před znečištěním, snižuje vrásky a pigmentaci související s věkem, zvlhčuje a udržuje rovnováhu vody. Lék obsahuje aminokyseliny, které neutralizují volné radikály, což umožňuje bunkám volně dýchat.

 • Dr.Sante Cremme

Levná výživná krém. Vynikající pro citlivou a suchou pokožku, která potřebuje výživu a regeneraci. Má speciální vzorec, který obsahuje přírodní složky a vitamíny, zvlhčuje, vyživuje a chrání pokožku. Hydratační složky jemně pronikají do dermis a nasycují je pomocí užitečných stopových prvků, poskytují hedvábnost a svěžest. Nutriční látky normalizují vodní bilanci, aktivují regenerační procesy. Vitamin E odstraňuje toxiny a toxiny, zabraňuje předčasnému stárnutí.

Krém na obličej pro mastnou pleť

Pánská kůže je tlustá a hustá, je tu mnoho mazových žláz a žíní. To vysvětluje tendenci silnějšího pohlaví akné a akné. Existují určité faktory, které vedou ke zvýšení obsahu tuku v epidermis: dědičnost, zvýšená produkce testosteronu, kouření, stres, velké množství sacharidů a cukrů ve stravě, špatný obličeje.

Péče o mastnou pleť u mužů by se měla skládat z několika fází: čištění, tonizace, hydratace a výživy. Hlavní chyba všech, kteří se snaží bojovat s vysokým obsahem tuku, je nadměrné sušení. Proto musíte přestat mycí mýdlo s alkalickými látkami, což způsobuje suchost a podráždění. Pokud tomu tak není, mazové žlázy začnou pracovat intenzivněji a na obličeji se objeví mastný lesk. Zvláštností mužských krémů je to, že obsahují křemík, alantoin a železo, které utáhnou, zpevňují a saturají kyslíkem.

K normalizaci mazových žláz je nutná pleťová krém pro mastnou pleť. Správně zvolené prostředky poskytují komplexní péči a boje se známkami stárnutí. Zvažte účinné přípravy z této kategorie:

 • Cucumber Balance Control od Dr. Sante.

Odstraňuje mastný lesk a intenzivně matiruet. Vhodné pro péči o mastnou i kombinovanou pleť. Zvlhčuje, vyživuje, normalizuje tón. Skládá se z kombinace trpasličí dlaně a okurky. Tyto prvky dobře tonizují a obnovují pokožku, zúžují póry a zastavují zvýšenou tvorbu kožního mazu. Bambucké máslo a rooibos jsou organické UV filtry, které chrání tkáně před ultrafialovým zářením, nasycené vitamíny a vlhkostí. Vitamíny A a E uklidňují podráždění a zabraňují svědění, zarudnutí, loupání, zlepšují metabolismus.

 • Zdravá kůže + od Lirena

Normalizační a matovací krém. Eliminuje mastný lesk v T-zóně, bojuje s blokovanými póry, podrážděním, akné a akné. Výrobek má nemastnou konzistenci, která se snadno aplikuje a rychle se vstřebává. Aktivní složkou je matující mikroskopická čelist, která absorbuje nadbytečný kožní mazu. Dalším cenným zdrojem vitamínů a aminokyselin je řasa. Tato látka udržuje optimální úroveň hydratace, vyhlazuje vrásky a dává pružnost. Allantoin uklidňuje, zmírňuje zánět a zarudnutí.

 • Krém F od svobody

Vitamínový přípravek, který lze použít po holení. Účinně tónuje a obnovuje, léčí léze. Normalizuje tvorbu kožního mazu, dává pocit svěžesti, měkkosti a sametové. Obsahuje vitamín F, který intenzivně hydratuje, zabraňuje suchu a loupání. Rostlinný olej a glycerin dodávají pokožce jemnost a pružnost. Kyselina linolová hydratuje a uklidňuje, eliminuje podráždění. Allantoin má protizánětlivý účinek, obnovuje poškozenou pokožku. Mentol osvěží a tóny, zlepšuje mikrocirkulaci krve, zabraňuje tvorbě kožního mazu a zúžení pórů.

Nivea mužský krém na obličej

Nivea vyrábí řadu kosmetických přípravků pro muže a ženy, které se starají o jakýkoli druh pleti. Zvláště pozoruhodná série Nivea Men, která obsahuje mužský obličejový krém niveya a hydratační gel. Zvažme vlastnosti dané kosmetiky:

 • Krém

Určeno speciálně pro muže, s přihlédnutím k jeho vlastnostem. Jeho složení aktivně zvlhčuje a chrání proti suchu. Obsahuje vitamín E, rychle se vstřebává a nezanechává na kůži lepkavý film, má přetrvávající příjemnou vůni.

 • Gel

Moisturizer s lehkou strukturou. Neobsahuje plivy, je obohacen přírodními výtažky z heřmánku a aloe. Okamžitě zvlhčuje, snižuje podráždění po holení.

Všechny kosmetiky jsou schváleny dermatology.

Krém na obličej vyrobený v Japonsku

Japonská kosmetika se každý den stává stále oblíbenějším, a to jak u žen, tak u mužů. A to není překvapující, protože přípravky obsahují mnoho užitečných látek, které mají jedinečné regenerační, nutriční a hydratační vlastnosti.

Krém na obličej vyrobený v Japonsku má své vlastní vlastnosti. Především je koncentrace užitečných látek v takových prostředcích mnohem vyšší než koncentrace našich analogů. Vysoká úroveň technologického procesu a inovativní receptury umožňují vytvářet přípravky s komplexní péčí o jakýkoli druh pleti. Hlavním cílem japonské kosmetiky je zachování přirozeného záření pokožky a zdraví.

Japonská kosmetika pro obličej neobsahuje barviva, parabeny, vonné látky a škodlivé konzervační látky. Nejčastěji obsahuje takové složky: kyselina hyaluronová, kolagen, různé rostlinné oleje a extrakty, jejichž působení je zaměřeno na řešení kosmetických a dermatologických problémů.

Nejlepší mužské krémy na obličej vyrobené v Japonsku:

 • Miccosmo WHITE LABEL Premium Placenta Essence

Kosmetika v kompozici, která obsahuje placentární emulzi. Vynikající tahá a zvlhčuje, normalizuje rovnováhu látek. Má gely podobnou konzistenci, je dobře rozložen po obličeji a rychle se vstřebává.

 • Shiseido

Tato kosmetická značka je zastoupena celou řadou profesionální kosmetiky pro péči o pleť doma. Obnovuje poškození, vrací elasticitu a hladkost. Tóny, bojuje se známkami stárnutí a rozbíjí existující vrásky.

 • Naris Cosmetics

Krém s kyselinou hyaluronovou, určený k nočnímu užívání. Obsahuje extrakt z listů broskví a artyčoku, kolagen. Živí i ty nejhlubší vrstvy pokožky. Arbutin a vitamín C posilují a chrání pokožku před negativními účinky prostředí.

 • Plánovat Aloe Cream

Efektivní činidlo proti stárnutí. Vyhlazuje vrásky a eliminuje první známky stárnutí. Obsahuje extrakt aloe, kolagen a squalan. Má lehkou strukturu, jemně leží na pokožce a rychle se vstřebává, má příjemnou vůni.

Farmakodynamika

Kosmetika, stejně jako jakákoli jiná droga, má určité farmakologické vlastnosti. Farmakodinamika krém na obličej zcela závisí na jejich složení.

Aktivní složky se rychle vstřebávají do hlubokých vrstev dermis. Moisturize, tón a boj s příznaky stárnutí. Bylinné přísady přispívají k řešení dermatologických i kosmetických problémů.

trusted-source[1], [2], [3], [4]

Farmakokinetika

Hlavním charakteristickým znakem vysoce kvalitní kosmetiky je její lehká struktura a vegetační složení. Farmakokinetika těchto složek indikuje jejich rychlou penetraci do hlubokých vrstev dermis. Díky tomu je kůže nasycena užitečnými mikroelementy a hydratovaná. Krémy na obličej nemají systémový efekt a jejich aktivní složky nevstupují do systémové krevního oběhu. Účinek takových léků trvá přibližně 6-12 hodin.

trusted-source[5], [6], [7]

Kontraindikace

Stejně jako každý kosmetický přípravek má mužský krém na obličej určitá omezení a kontraindikace použití, zvažte je:

 • Individuální nesnášenlivost komponentů kosmetiky.
 • Na pokožce se vyskytují značné škody, otevřené nebo mokré rány, vyčerpání.
 • Existuje tendence k alergickým reakcím, protože kůže je velmi citlivá.
 • Lék neodpovídá typu epidermis.

Vedle výše uvedených faktorů je krém kontraindikován před aplikací na sporty, vodní procedury nebo jít do sauny, protože kosmetika může ucpat póry. Než začnete používat jakýkoli lék, měli byste provést poměrně jednoduchý test alergií. Aplikujte malé množství léku na vnitřní kloub na lokte po dobu 20-25 minut. Pokud během této doby nedošlo k zarudnutí, svědění a dalším nežádoucím příznakům, může být kosmetika bezpečně aplikována na obličej.

trusted-source[8], [9], [10], [11], [12]

Vedlejší efekty Pleťové krémy pro muže

V některých případech může mužský krém na obličej způsobit určité vedlejší účinky. Obvykle se jedná o lokální alergické reakce, tj. Kožní vyrážky, zarudnutí, podráždění. Aby se zabránilo nežádoucím účinkům, je nutný alergický test. Aplikujte krém na vnitřní kohoutek loktem po dobu 20 minut. Pokud se stav pokožky nezměnil, lze nápravu bezpečně aplikovat na obličej.

Dávkování a aplikace

Je trochu zvláštní, ale způsob použití mužských krémů na obličej se nijak neliší od ženských. Tento problém nemá žádné genderové rozdíly. Mužský krém by měl být rovnoměrně rozložen po tváři masážními pohyby. To zajišťuje účinnou absorpci činidla a chrání strukturu kolagenových vláken.

Pravidla pro aplikaci krému:

 • Důkladně očistěte pokožku.
 • Zmáčkněte trochu nápravu do ukazováčku.
 • Pečlivě ho rozdělte na horní část obličeje od středu čela po chrámy.
 • Ošetřete oblast kolem očí od chrámů až po nos.
 • Aplikujte lék na oblast nad horní rty, bradu a líce.

Po aplikaci by na kůži neměla být nadměrná krém. Pokud existují zbytky, mohou být shromážděny suchou ubrouskou. Správně vybraný krém na obličej nejenže zachová mládí a krásu pokožky, ale také zvýší atraktivitu.

trusted-source[13], [14], [15], [16], [17], [18]

Předávkovat

Vzhledem k tomu, že kosmetické krémy na obličej nemají systémový účinek, je pravděpodobnost předávkování vyloučena. Ve vzácných případech dochází k alergickým reakcím na kůži. Také negativní příznaky dýchacího systému jsou možné díky ostrému a nepříjemnému zápachu léku.

trusted-source[19], [20], [21], [22], [23]

Interakce s jinými léky

Možnost interakce krému na obličej s jinými léky závisí zcela na stavu pokožky a na problému, který má lék odstranit. Existuje řada kosmetických přípravků pro výživu, hydrataci, omlazení, ochranu, tónování nebo čištění pokožky.

Řada takových produktů zpravidla zahrnuje nejen mužský krém na obličej, ale také oční krém, přípravek na noční péči o pleť, různé toniky, pleťové vody nebo čisticí prostředky na obličej. Používání celé řady kosmetických přípravků poskytuje komplexní komplexní péči o obličej.

trusted-source[24], [25], [26], [27]

Podmínky skladování

Na štítku každého kosmetického přípravku jsou uvedeny informace nejen o jeho složení, ale také o podmínkách skladování. Doporučuje se udržet krém v místnosti se stabilní teplotou, na místě chráněném před slunečním zářením a vlhkostí. Dobrou volbou pro uložení je uzavřená skříň v chladné místnosti.

 • Přírodní krém na obličej, který neobsahuje konzervační látky, je nejlépe skladovat v chladničce, zejména v teplé sezóně.
 • Složky hydratačních a výživných krémů jsou stabilní, takže jsou tyto produkty dlouhodobě skladovány. Lipidy, glycerin a aminokyseliny se nebojí kontaktu s kyslíkem, takže se mohou držet na toaletním stolku.
 • Méně odolné jsou krémy, které obsahují vitamíny. Kontakt se vzduchem vede ke zničení živin. Vitamín A, C, E, přírodní rostlinné extrakty a kyselina hyaluronová velmi rychle ztrácejí své vlastnosti při nesprávném skladování. To se týká kosmetiky s kyselinami z ovoce, zinku a extraktu z čajovníku.

Dodržování podmínek skladování je hlavním pravidlem při výběru kosmetiky pro péči o pleť.

trusted-source[28], [29], [30], [31], [32]

Skladovatelnost

Pánské krémy na obličej, stejně jako jiné kosmetické výrobky, mají určitou trvanlivost. Při nákupu krému je třeba dávat pozor na datum, které je na obalu nebo nádobě / lahvičce. Balený produkt může být skladován po dobu delší než 36 měsíců. Otevřené krémy, tj. Ty, jejichž obaly jsou již porušeny, by měly být použity během 6-12 měsíců. K datu vypršení platnosti je lepší produkt zlikvidovat. Po lhůtě kosmetiky mohou vyvolat různé alergické reakce.

Recenze

Množství recenzí o pleťových krémách mužů vám umožní orientovat se při výběru make-upu. Obzvláště oblíbené jsou hydratační a výživné produkty, které chrání kůži před negativními účinky prostředí. Neméně populární kosmetika proti stárnutí, to znamená krém proti vráskám a zabraňuje vzniku prvních projevů stárnutí. Při výběru kosmetického přípravku je třeba vzít v úvahu vlastnosti jeho pokožky a nejen její popularitu nebo cenové charakteristiky.

Hodnocení mužských krémů na obličej

Jednoznačná odpověď na otázku, který mužský krém na obličej je lepší, neexistuje. Vzhledem k tomu, že účinnost kosmetiky závisí na mnoha faktorech, z nichž nejdůležitější jsou jednotlivé znaky kůže.

Zvažte hodnocení mužských pleťových krémů, které budou perfektně vyhovovat jako denní lék:

 1. Nivea for Men - eliminuje první známky stárnutí, osvěžuje a posiluje pokožku. Obsahuje koenzym Q10, vitamíny a extrakt z guarany, hydratuje, rychle vstřebává a na tváři nezanechává žádné mastné stopy.
 2. Shiseido je japonský hydratační a regenerační krém na obličej. Má lehkou strukturu a příjemnou vůni. Obsahuje thiotaurin, který normalizuje práci mazových žláz. Chrání před podrážděním, zabraňuje suchu a loupání.
 3. Cerave - hydratuje, obsahuje kyselinu hyaluronovou, která udržuje optimální vodní rovnováhu a bojuje s prvními známkami stárnutí.
 4. Biotherm Age Fitness Night Load - tento produkt je určen pro noční péči. Obsahuje antioxidanty, které bojují proti vráskám a dalším změnám souvisejícím s věkem. Po krému se pokožka stává světlejší a hladší.
 5. Premier - obsahuje minerály a mikroelementy z Mrtvého moře. Má omlazující vlastnosti, aktivuje procesy opravy pokožky, odstraňuje otoky a vytváří zvedací efekt.

V hodnocení se nachází kosmetika různé cenové kategorie, obě možnosti rozpočtu a prémiová třída. Výběr krému na obličej by se neměl zaměřovat pouze na potřeby pokožky, ale také na období roku. V létě vyžaduje obličej pravidelné zvlhčení a ochranu před sluncem. V zimě jsou vhodné výživné a mastné krémy, které zabrání vzplanutí suchosti a odlupování. Zvláštní pozornost by měla být věnována péči po staletí. Pro ně existují specializované kosmetické výrobky.

Pánské krémy na obličej jsou určeny k řešení nedostatků a kožních problémů. Jejich pravidelná aplikace hydratuje, vyživuje a omlazuje. Kůže je zdravější a atraktivnější.


Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Pánské krémy na obličej: názvy, hodnocení nejlepších značek" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.