Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Viševský masti pro akné

Lékařský expert článku

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 11.04.2020

Masť Višnevský z akné - to je klasický lék na odstranění podobného problému. Tato masť má širokou škálu účinku, vysokou účinnost a navíc je zcela neškodná pro zdraví.

Pomáhá Vishnevskij masť s akné?

Višnevskij masť obsahuje výhradně přírodní látky, proto se považuje za bezpečné a vysoce účinné. Obsahuje v něm xeroformu, dehet a ricinový olej, které pomáhají s akné, rychle a kvalitativně odstraňují všechny kožní problémy.

trusted-source[1]

Klasifikace ATC

D10AX Прочие препараты для лечения угрей для наружного применения

Indikace Masť Višnevský z akné

Vishnevsky mast má mnoho indikace pro použití. Nejčastěji se používá k odstranění akné, boilí, akné různých druhů, stejně jako rány, jizvy, vředy atd. Navíc má účinné terapeutické a profylaktické vlastnosti.

trusted-source[2], [3], [4]

Farmakodynamika

V důsledku kombinace poměrné prvek mastí Wisniewski medicíny získává více léčivých vlastností, jako jsou dezinfekční, antiseptické, protizánětlivé, regenerační, podsushivayuschee stejně jako změkčovací a anti-edém.

Droga působí následovně: nejprve kůže začíná působit na ricinový olej - změkčuje a podporuje expanzi pórů. Díky tomu mohou další složky masti pronikat do hlubších vrstev epidermis. Poté začne působit xeroforma, která pronikla hluboko do kůže, neutralizuje zánět a dezinfikuje oblast léze. Výsledkem je opuch a zarudnutí z kůže - stává se čisté a čerstvé. Vliv xerobeanu může způsobit pálení nebo mravenčení pokožky. Konečně začíná působení tar, který aktivně stimuluje receptory kůže, takže se rychle uzdravuje a obnovuje.

trusted-source[5], [6]

Používejte Masť Višnevský z akné během těhotenství

Můžete použít Višnevského masti na léčbu akné během těhotenství s povolením lékaře, ačkoli obecně neexistují žádné důkazy o tom, že tento lék má negativní vliv na nastávající matky nebo jejich děti.

Kontraindikace

Kontraindikace použití masti se zvýšenou citlivostí pokožky.

trusted-source[7], [8]

Vedlejší efekty Masť Višnevský z akné

Použití přípravku může způsobit takové nežádoucí účinky:

  • Pokud pacient trpí intolerancí na jakýkoli prvek mastí, může začít svrbením - v takovém případě by mělo být léčivo okamžitě přerušeno;
  • Rostlinný olej může způsobit zarudnutí a otok, protože pod jeho vlivem proudí krev na povrch kůže.

Před začátkem léčby se doporučuje provést test na kontrolu alergické reakce. Chcete-li to udělat, aplikujte trochu masti na kůži zad a počkejte, až začne jednat.

trusted-source[9], [10]

Dávkování a aplikace

Masť může eliminovat jakýkoliv druh akné. Ve všech případech může být použito na stejném principu:

Pro aplikaci léku je nutná pouze na předem upravenou čistou pleť, stejně jako u otevřených pórů, její složky mohou proniknout do nejhlubších vrstev epidermis.

Chcete-li to provést, musíte očistit tvář make-upu a provést jeho odmaštění pomocí tonikum, který neobsahuje alkohol.

Poté musíte ošetřit obličej maskou (metoda závisí na tom, jaký druh akné je u pacienta pozorován). Podkožní záněty se ošetřují pomocí bavlněných pupenů (ošetření na místě), vnitřních - pomocí gázového komprese a akné - s použitím masky.

Postupujte nejlépe před spaním. Během noci mají všechny prvky masti čas, aby vyvíjely svůj vliv na kůži, v důsledku čehož by z pórů vyšel hnis. Ráno vypláchněte léky mýdlem a teplou tekoucí vodou.

Léčba by měla být opakována až do okamžiku, kdy pupeny nebo akné úplně zmizí z kůže.

Višnevská masť ze subkutánního akné

Použití Vishnevského masti k odstranění subkutánního akné je poměrně jednoduché. Musí se aplikovat na postiženou oblast předtím, než hnis vytéká, a pak pokračovat, dokud se zbývající rána nezhojí. K zrychlení posledního procesu může být poškozená oblast zpracována pomocí peroxidu vodíku.

V případě subkutánní akné masti by měla být použita přibližně 2 týdny. Během této doby kůže projde zánětem a pupínky zmizí z hlubokých podkožních vrstev. Kromě toho plný průběh pomůže stabilizovat proces metabolismu tuku v kůži.

Pro odstranění subkutánního akné je také doporučeno ošetření zánětlivých míst (každý zvlášť) s bavlněnými tampony namočenými v masti. Poté držte produkt na kůži po dobu 40 minut a opláchněte.

trusted-source[11], [12]

Višnevská masť z vnitřní akné

Chcete-li eliminovat vnitřní akné, musíte použít masti nejméně dvakrát denně. Kvůli této frekvenci bude hnis rychle opustit rány - proto je hlavním znakem tohoto léku jeho schopnost "čerpat hnis" z pupíku na povrch kůže. Jeho účinek je tedy podobný vlastnostem mastnotythyolu, ale současně má Višnevský větší škálu vlivu.

Maska z Viševského masti z akné

Zvláštní maska z Višnevského masti účinně zvládne akné. V případech, kdy je na obličeji spousta podkožního akné a akné, doporučujeme vytvořit masku gázy, ve které budou mít štěrbiny pro oči a nos s ústy. Na tuto gázu je třeba aplikovat masti a pak dát masku na obličej. Uchovávejte jej asi 2,5 hodiny.

Podmínky skladování

Masť Višnevský nechal obsahovat při teplotě 8-15 ° C na místech nepřístupných dětem.

trusted-source[13], [14]

Skladovatelnost

Masť Višnevský z akné je povoleno používat po dobu 5 let od data výroby.

trusted-source[15]

Farmakologická skupina

Средства для местного лечения акне

Farmakologický účinek

Противоугревые препараты

Analogové a podobné přípravky

Heparinová masť pro akné
Ichthyolová masť z akné
Léčba akné se zinkovou maskou
Levomekol masti z akné
Retinická masť z akné
Salicylická masť pro akné
Síra masti pro akné
Synthomycinová masť pro akné
Tetracyklinová masť pro akné

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Viševský masti pro akné" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.