^

Viševský masti pro akné

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Masť Višnevský z akné - to je klasický lék na odstranění podobného problému. Tato masť má širokou škálu účinku, vysokou účinnost a navíc je zcela neškodná pro zdraví.

Pomáhá Vishnevskij masť s akné?

Višnevskij masť obsahuje výhradně přírodní látky, proto se považuje za bezpečné a vysoce účinné. Obsahuje v něm xeroformu, dehet a ricinový olej, které pomáhají s akné, rychle a kvalitativně odstraňují všechny kožní problémy.

trusted-source[1]

Indikace Masť Višnevský z akné

Vishnevsky mast má mnoho indikace pro použití. Nejčastěji se používá k odstranění akné, boilí, akné různých druhů, stejně jako rány, jizvy, vředy atd. Navíc má účinné terapeutické a profylaktické vlastnosti.

trusted-source[2], [3], [4]

Farmakodynamika

V důsledku kombinace poměrné prvek mastí Wisniewski medicíny získává více léčivých vlastností, jako jsou dezinfekční, antiseptické, protizánětlivé, regenerační, podsushivayuschee stejně jako změkčovací a anti-edém.

Droga působí následovně: nejprve kůže začíná působit na ricinový olej - změkčuje a podporuje expanzi pórů. Díky tomu mohou další složky masti pronikat do hlubších vrstev epidermis. Poté začne působit xeroforma, která pronikla hluboko do kůže, neutralizuje zánět a dezinfikuje oblast léze. Výsledkem je opuch a zarudnutí z kůže - stává se čisté a čerstvé. Vliv xerobeanu může způsobit pálení nebo mravenčení pokožky. Konečně začíná působení tar, který aktivně stimuluje receptory kůže, takže se rychle uzdravuje a obnovuje.

trusted-source[5], [6]

Dávkování a aplikace

Masť může eliminovat jakýkoliv druh akné. Ve všech případech může být použito na stejném principu:

Pro aplikaci léku je nutná pouze na předem upravenou čistou pleť, stejně jako u otevřených pórů, její složky mohou proniknout do nejhlubších vrstev epidermis.

Chcete-li to provést, musíte očistit tvář make-upu a provést jeho odmaštění pomocí tonikum, který neobsahuje alkohol.

Poté musíte ošetřit obličej maskou (metoda závisí na tom, jaký druh akné je u pacienta pozorován). Podkožní záněty se ošetřují pomocí bavlněných pupenů (ošetření na místě), vnitřních - pomocí gázového komprese a akné - s použitím masky.

Postupujte nejlépe před spaním. Během noci mají všechny prvky masti čas, aby vyvíjely svůj vliv na kůži, v důsledku čehož by z pórů vyšel hnis. Ráno vypláchněte léky mýdlem a teplou tekoucí vodou.

Léčba by měla být opakována až do okamžiku, kdy pupeny nebo akné úplně zmizí z kůže.

Višnevská masť ze subkutánního akné

Použití Vishnevského masti k odstranění subkutánního akné je poměrně jednoduché. Musí se aplikovat na postiženou oblast předtím, než hnis vytéká, a pak pokračovat, dokud se zbývající rána nezhojí. K zrychlení posledního procesu může být poškozená oblast zpracována pomocí peroxidu vodíku.

V případě subkutánní akné masti by měla být použita přibližně 2 týdny. Během této doby kůže projde zánětem a pupínky zmizí z hlubokých podkožních vrstev. Kromě toho plný průběh pomůže stabilizovat proces metabolismu tuku v kůži.

Pro odstranění subkutánního akné je také doporučeno ošetření zánětlivých míst (každý zvlášť) s bavlněnými tampony namočenými v masti. Poté držte produkt na kůži po dobu 40 minut a opláchněte.

trusted-source[11], [12]

Višnevská masť z vnitřní akné

Chcete-li eliminovat vnitřní akné, musíte použít masti nejméně dvakrát denně. Kvůli této frekvenci bude hnis rychle opustit rány - proto je hlavním znakem tohoto léku jeho schopnost "čerpat hnis" z pupíku na povrch kůže. Jeho účinek je tedy podobný vlastnostem mastnotythyolu, ale současně má Višnevský větší škálu vlivu.

Maska z Viševského masti z akné

Zvláštní maska z Višnevského masti účinně zvládne akné. V případech, kdy je na obličeji spousta podkožního akné a akné, doporučujeme vytvořit masku gázy, ve které budou mít štěrbiny pro oči a nos s ústy. Na tuto gázu je třeba aplikovat masti a pak dát masku na obličej. Uchovávejte jej asi 2,5 hodiny.

Používejte Masť Višnevský z akné během těhotenství

Můžete použít Višnevského masti na léčbu akné během těhotenství s povolením lékaře, ačkoli obecně neexistují žádné důkazy o tom, že tento lék má negativní vliv na nastávající matky nebo jejich děti.

Kontraindikace

Kontraindikace použití masti se zvýšenou citlivostí pokožky.

trusted-source[7], [8]

Vedlejší efekty Masť Višnevský z akné

Použití přípravku může způsobit takové nežádoucí účinky:

  • Pokud pacient trpí intolerancí na jakýkoli prvek mastí, může začít svrbením - v takovém případě by mělo být léčivo okamžitě přerušeno;
  • Rostlinný olej může způsobit zarudnutí a otok, protože pod jeho vlivem proudí krev na povrch kůže.

Před začátkem léčby se doporučuje provést test na kontrolu alergické reakce. Chcete-li to udělat, aplikujte trochu masti na kůži zad a počkejte, až začne jednat.

trusted-source[9], [10]

Podmínky skladování

Masť Višnevský nechal obsahovat při teplotě 8-15 ° C na místech nepřístupných dětem.

trusted-source[13], [14]

Skladovatelnost

Masť Višnevský z akné je povoleno používat po dobu 5 let od data výroby.

trusted-source[15]

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Viševský masti pro akné" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.