^

Porod je přirozený výsledek těhotenství a důkaz, že plod je zcela zformován a zralý na počátku života mimo matrix matky. Výjimkou je předčasné porod, které může být dosaženo až do doby 37 týdnů. Mimochodem, ve více než 60% případů hrozby předčasného porodu je na vině chronický stres ...

Porod, tj. Výstup plodu z děložní dutiny, se vyskytuje přirozeně, ale s řadou nepříznivých faktorů je dítě odstraněno pomocí speciální operace - císařským řezem.

Je užitečné vědět, že doba narození dítěte je individuální, ale pro ty, kteří se bojí porodit, porod trvá déle než hodinu.

Populární články v této sekci

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.