^

Fyziologické dodání

Fyziologické narození - toto je narození, ve kterém se dítě narodí ve správném čase a přirozeným způsobem. To znamená, že fyziologické porodnosti procházejí třemi stadii (odhalením, vyloučením a následnictvím) a po narození dítěte je placenta oddělena a dochází k narození porodu.

K fyziologickému porodu bylo normální, žena v práci by měla vědět, co se děje v každé fázi, jejich průměrné trvání a samozřejmě, jaké pocity, včetně bolestivých, je doprovázejí.

Pocení po porodu

Stává se, že si ženy začnou stěžovat, že se po porodu potí, ačkoli předtím se jim nic podobného nestalo. 

Partnerství není pro každého

Požádá-li těhotná žena chce nastávající otec jejího dítěte byl přítomen u porodu, věc není rozhodnuto, v předvečer období dodávky: dodávka na partnerovi nevrhá muž v šoku, souhlas manžela není dostatečně

Jak urychlit redukci dělohy po porodu: cvičení, injekce oxytocinu

Snížení dělohy po porodu je často příčinou bolesti břicha nebo nepohodlí po dlouhou dobu po narození dítěte. Ale to není vždy normální jev a je důležité, když stojí za to kontaktovat lékaře, jaké jsou normální načasování involuce dělohy a možné možnosti léčby patologie.

Měkký děloha dělohy

Při popisu zdrojů, které mohou vyvolat změkčení děložního čípku, je třeba poznamenat, že mohou mít fyziologicky odůvodněné důvody a mohou být způsobeny patologickými změnami v pohlavních orgánech ženy.

Přirozené doručení po císařském řezu

Hlavní otázka, která se zajímá o ženy, které porodu porodili děním dělohy a extrahováním dítěte tímto řezem, je, zda jsou přirozené porodnosti po císařském řezu možné?

Symfyzitida po porodu

Tato patologie vychází z vytvoření velké vzdálenosti mezi pubiálními kosti kvůli jejich nesrovnalostem.

Porod ve vodě

To je také věřil, že v důsledku ponechat dítě ve vodě netrpí ostrými změnami teploty, není vystavena nepříjemné účinky oslnění, ohlušujícím hlukem, zápachem neznámé

Vertikální dodání: co potřebuje každá těhotná žena?

V dnešní době se vertikální porod (BP, vertikální porod) považuje za zcela běžnou praxi. Mnoho žen ani o těchto porodích ani neslyšelo.

Poporodní management

V posledních desetiletích zkušenosti získané v porodnické praxi přesvědčivě potvrdily racionalitu aktivního řízení běžného období po porodu.

Psychologické období po porodu: změny v těle ženy po porodu

Dospělí nebo po porodu je období začínající po narození porodu a trvající 8 týdnů. Během této doby dochází k obrácenému vývoji (involuci) orgánů a systémů, které prošly změnami v důsledku těhotenství a porodu.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.