^

Těhotenství měsíčně

Pokud počítáte těhotenství měsíce, pak se ukáže přesně 9 měsíců. V prvních dvou měsících od okamžiku počátku se nový organismus v lůně ženy obvykle nazývá embryo a jeho velikost nepřesahuje délku 30 mm. V budoucnu se nazývá ovoce.

Nyní se těhotenství po měsících porodníka považuje za vzácné: je to správnější a pohodlnější to dělat po dobu týdnů a trimestrů. Průměrné trvání těhotenství je 40 týdnů (tři trimestry po dobu tří měsíců v každém), i když běžné období se pohybuje od 37 do 42 týdnů.

Citlivost embrya a plodu na negativní účinky je vyšší, čím kratší je období těhotenství. Během embryonálního období je riziko spontánního potratu asi 10krát vyšší než v průběhu plodu - od 9. Týdne před porodem.

Těhotenství týdně

Je to vzácné, že žena má štěstí, když se dozví o svém těhotenství v prvních dnech své ofenzívy. Výskyt příznaků těhotenství zpravidla začíná 2-5 týdnů po oplodnění. A jakmile se zjistilo, že se "zázrak stalo", začnou ženy zvažovat těhotenství po celé týdny, dny, hodiny, minuty.

Jaký je intrauterinní vývoj dítěte?

Nejdříve se vytvoří dvě buňky z jedné buňky, pak se objeví příčné zúžení, dělící tyto dva buňky do dvou dalších - tam jsou čtyři, pak osm, šestnáct, třicet dva a tak dále.

Těhotenství: třetí trimestr

Třetí trimestr těhotenství trvá od 28 týdnů až do narození dítěte. Lékař vypočítá konkrétní datum narození (40 týdnů), ale dítě se považuje za plné, pokud se narodí od 37 do 42 týdnů ...

Těhotenství - druhý trimestr

Druhý trimestr těhotenství trvá od 13 do 27 týdnů. Toto je období, během kterého většina žen začíná nosit oblečení pro těhotné ženy a jejich "zajímavý stav" se stává viditelným ...

Těhotenství: první trimestr

Těhotenství se měří trimestr od prvního dne posledního menstruačního cyklu - pouze 40 týdnů. První trimestr je 12 týdnů nebo 3 měsíce ...
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.