^

Celulóza v pilulkách na hubnutí

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Mikrokrystalická celulóza v pilulkách na výživu je přírodní živinové vlákno získané zpracováním bavlny v procesu výroby. Při vytváření celulózy pro redukci hmotnosti jsou malé části této látky získané z bavlny důkladně vyčištěny a také mleté.

trusted-source[1], [2], [3], [4]

Indikace Celulóza v tabletách na hubení

Nadváha může nastat kvůli různým faktorům - například kvůli duševnímu stavu nebo fyziologii. To je důvod, proč musíte sledovat svědectví o používání MCC pro hubnutí. Léčba je povolena v případě těchto onemocnění:

 • Obezita, cukrovka;
 • Ischemická choroba a ateroskleróza;
 • Otravy (včetně těžkých kovů nebo potravin);
 • Gastroenterologické choroby.

Navíc může být použita jako preventivní proti novotvary.

trusted-source[5], [6], [7]

Formulář vydání

Vyráběné ve formě tablet v množství 0,5 g. Jedna polyethylenová láhev obsahuje 100 nebo 300 tablet. Lze vyrábět v blistrech pro 10 tab. V jedné desce.

Mikrokrystalická celulóza v tabletách

MCC je ideální nástroj pro čištění těla a normalizaci střevní aktivity. Také tento lék pomáhá přirozeně zhubnout - v podstatě maximálně 10 kg.

Účinek léku je velmi jednoduchý - po požití se tablety zvětšují, takže naplňují žaludek. Tak je potlačován pocit hladu, který je nahrazen nasyceností.

Kromě toho celulóza, která prochází tělem, jej čistí cholesterol, ztuhlé zbytky potravin, stejně jako přebytek cukru. Takže v loupaném žaludku je zaveden proces trávení.

Mezi účinky MCC:

 • Snížená chuť k jídlu (žaludek je naplněn kalorickou buničinou namísto škodlivého jídla);
 • Normální práce střeva a proces metabolismu;
 • Když se stolice stane pravidelnou, organismus se stává opilý, což vede k tomu, že pokožka a pleť se stávají čerstvými a zdravými.

Navíc je třeba poznamenat, že MCC vlákna se vylučují přirozeně bez trávení střevem. Tato metoda hubnutí odstraňuje přebytek kilogramů v malých množstvích, ale jeho plus je, že nepoškozuje tělo. Kromě toho zachování nově získané hmotnosti je mnohem jednodušší než při použití chemických léků pro hubnutí nebo různé diety.

trusted-source[8], [9], [10], [11], [12]

Potravinářská buničina v tabletách

Potravinářská buničina se také nazývá rostlinná vlákna - je to film, který chrání semena a základní rostlinné tkáně, které jsou hlavním prvkem stěny jejich buněk. Jelikož potravinářská celulóza je nestravitelný polysacharid, stejně jako lignin, nemůže být štěpen trávicími enzymy.

Potravinová celulóza v tabletách má tento účinek:

 • Stabilizuje činnost gastrointestinálního traktu a stimuluje jeho vyprazdňování;
 • Zvyšováním objemu výkalů podporuje stimulaci peristaltiky tlustého střeva;
 • Absorpční voda, celulóza změkčuje stolici, čímž působí jako prevence proti zácpě;
 • Snižuje hladinu glukózy, čímž zabraňuje vzniku cukrovky nebo pomáhá léčit diabetes mellitus;
 • Potlačení a zpomalení procesu asimilace sacharidů;
 • Zvyšuje odolnost těla vůči zatížení sacharidů, takže lze snížit dávku použitých diabetických léků nebo inzulínu;
 • Pomáhá normalizovat diabetický stav.

Vezměte dietní celulózu v dávce 1-2 tablet denně. (dospělí) nebo 0,5-1 tablety / den. (děti), pití s vodou.

trusted-source[13], [14]

Farmakodynamika

Lék je doplňkem stravy, který působí jako zdroj různých vláknin. Mezi hlavní výhody tohoto léku - hygroskopičnost a zvýšený sorpční účinek.

Celulosa stabilizuje činnost gastrointestinálního traktu a metabolických procesů, snižuje pocit hladu a urychluje proces přesunu jídla trávicího traktu. Spolu s tím přispívá k odstranění toxických látek, cholesterolu, strusky a radionuklidů z těla.

trusted-source[15], [16], [17], [18], [19]

Farmakokinetika

Hygroskopické vlastnosti léčiva umožňují tabletě bobtnat ve střevech, absorbovat toxické látky a potom je odstranit z těla.

trusted-source[20], [21], [22], [23]

Dávkování a aplikace

Od začátku léčby musíte použít 1-2 tablety. Třikrát denně. Spolu s příjmem jídla (aby byl výsledek účinnější, můžete užívat lék 30 minut před jídlem). Po 4 dnech musíte začít používat 4-5 tablet. Třikrát denně a po 7 dnech zvýšit počet tablet na 7 na příjem. Dále by se mělo toto číslo dále zvyšovat. Maximálně jeden den může trvat 50 kusů, ale nedoporučuje se to přinést. Průměrná denní dávka je 25-30 tablet. (8-10 kusů na 1 příjem). Po dosažení maxima je nutné dávku postupně snižovat a opět ji přivést na 1-2 tablety. Pro příjem.

Abyste lépe absorbovali tablety, můžete je rozdrtit na prášek a promíchat s vodou. Výsledná směs by měla být opojena a promyta vodou. V této formě lze k testu přidat celulózu, saláty, mleté maso, syrové vejce.

Léčebný kurs trvá 1 měsíc, ale pokud dojde k závažnému stadiu obezity, můžete prodloužit dobu léčby až na 3 měsíce, ale před tím dostanete povolení lékaře. Na konci kurzu je třeba udělat přestávku po dobu alespoň 1 měsíce.

Důležité je také pít vodu denně (nejméně 2,5 litru) během používání celulózy. To pomůže potlačit pocit hladu.

trusted-source[32], [33], [34], [35], [36], [37]

Používejte Celulóza v tabletách na hubení během těhotenství

Během těhotenství je zakázáno užívat celulózu.

Kontraindikace

Mezi kontraindikace užívání celulózy:

 • Nadýmání nebo zácpa;
 • Použití v kombinaci s jinými léky;
 • Buimie nebo anorexie;
 • Kojení;
 • Nerovnováha střevní mikroflóry;
 • Avitaminóza, protože spolu s celulózou mohou být z těla vylučovány jednotlivé vitamíny;
 • Použití u dospívajících nebo starších osob.

trusted-source[24], [25], [26]

Vedlejší efekty Celulóza v tabletách na hubení

Mohou se vyskytnout takové nežádoucí účinky, jako je závažnost žaludku nebo zácpa. V tomto případě byste měli užívat laxativum a pít vodu (2 stohy).

trusted-source[27], [28], [29], [30], [31]

Podmínky skladování

Udržujte ve standardních podmínkách na místě uzavřeného od slunce a vlhkosti, při teplotě nejvýše 25 stupňů.

trusted-source[38], [39], [40], [41], [42], [43], [44]

Skladovatelnost

Doba použitelnosti je 3 roky od data výroby.

trusted-source[45], [46], [47], [48], [49]

Recenze jsou tenké

Mezi recenze dívky, které ztratily váhu pomocí celulózy:

Marta, 25 let: "Nejprve jsem pochybovala, že budu muset koupit celulózu, protože je známo, že pilulky, které odstraňují nadměrnou hmotnost, mohou poškodit zdraví. Ale po přečtení pokynů stále rozhodl. Zaznamenávám okamžitě, že tablety mohou způsobit zácpu, ale zbavil jsem se několika kilogramů, takže jsem byl obecně šťastný. "

Maria, 31: "Přítel mi doporučil tuto drogu. Zpočátku jsem odolal, ale rozhodl jsem se, protože jsem se nemohl zbavit nadbytečné váhy sám. V důsledku toho jsem za 2 měsíce klesl o 7 kg, takže budu mít v budoucnu ICC. Ale před příjezdem je vhodné poradit se s lékařem. "

Doktorovy komentáře

Většina odborníků dává pozitivní zpětnou vazbu ohledně tohoto léku, jelikož vláknina bude užitečná pro všechny organismy. Všichni lékaři poznamenávají, že pokud jsou dodržována všechna doporučení, použití MSC poskytuje rychlý výsledek s pozitivní dynamikou. Současně však recenze jsou spíše omezené, což je docela snadné vysvětlit.

První věc, od níž jsou lékaři vyzváni, je zhubnout pouze pomocí jedné celulózy, bez fyzické aktivity a některých omezení ve výživě, nebude to fungovat - je třeba vynaložit určité úsilí. Samotní producenti v pokyně uvádějí, že kalorická hodnota denní dávky by měla být postupně snižována, a to až na 1500 kcal. To je tento limit, který nutí tělo používat své vlastní zásoby tuku, aby získalo sílu a energii. Proto jestliže jíte více než 1500 kilokalor denně, kilos nezůstane ani po tabletech. Potřebujeme také stálou fyzickou zátěž - například 2-3 rublů / týden. Vést stacionární kolo (po dobu 30 minut) nebo provádět cvičení využitím výuky videa.

Lékaři navíc upozorňují, že není povoleno nahradit celulózu celou snídaní / obědem / večeří, protože to může vést k problémům s žaludkem.

Celulóza v pilulkách na hubnutí by měla být použita v souladu s uvedenou dávkou - nekontrolovaným zvýšením počtu tablet jatek denně, obvykle také vede k narušení trávicího systému.

trusted-source[50]

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Celulóza v pilulkách na hubnutí" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.