^

Dieta pro hubnutí: jak snižovat váhu určitě?

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 16.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Jak najít správné řešení - efektivní dietu pro hubnutí a snižování hmotnosti? Zastavte a podívejte se do zrcadla: je tento rozmazaný muž s hřbetem tukových ložisek, které byste chtěli vidět v něm?

Možná máte rád štíhlejší a atraktivnější tvary těla?

Proč běžné diety pomáhají pouze dočasně?

Dnes je stále dostupnější rychlé občerstvení, levné mléčné výrobky, levné čokolády s palmovými oleji a nebezpečné trans izomery, což znamená, že je kupujeme a jeme bez váhání. Strávili jsme několik bolestivých dnů, kdy jsme se snažili ztratit pár kilo. Hurá, ukázalo se to! Ale najednou se velmi brzy ukáže, že naše strava pro hubnutí byla jen mýtus. Následujícího dne zůstává naše váha hodně žádoucí.

Dostáváme frustraci, chopíme se stresu ... A zase se zase zlepšujeme. A přestat se načíst od začátku z nějakého důvodu neopustí. Koneckonců, jak atraktivní je ten kus tučného kaloriového dortu nebo pečené kuřecí grilované! Co mám dělat? Jak přejít na zdravou výživu po celou dobu, ne na krátkou dobu?

Dieta pro hubnutí s Maya Gogulan

Psychology dodávka Maya Gogulan pomáhá zbavit tělo toxinů, které jsme dostali z hojnosti lásky k škodlivých látek, jako je uzené, smažené koláče a vysoce kalorické, ale naprosto k ničemu čipy. Při čtení jejích knih můžete snadno pochopit praktické a účinné zásady inteligentní výživy. Je to díky rozumnému přístupu k jídlu, můžeme být štíhlejší, zdravější a dokonce vypadat mladší.

Pak se naše dieta pro hubnutí nám přinese hmatatelné výhody, nestane se dočasným rozmarům, ale obvyklým způsobem života. A dokonce i dlouhý pohled do zrcadla nám přinese skutečné, zasloužené a stabilní vzestup emocí. Radost od nás!

Místo jídla vypijte sklenici vody

Někdy nám náš mozok omluví a dává nám signál k jídlu. Měli byste být upozorněni: stačí jen pít sklenici vody, a tam je perehochetsya. Voda musí být vyčištěná nebo roztavená a bez jakýchkoli příznaků plynu, která má vlastnosti vzrušující chuť k jídlu.

Zde je první a hlavní princip stravy pro hubnutí: nezaměňujte hlad s žílí! Počkejte 20 minut po pití léčebné vlhkosti. Pokud se po tom, touha po jídle nenechá - svačina s ovocem (jablka nebo banán). Naplní žaludek a potěší duši.

Jezte ovoce na prázdný žaludek

Nejezte, než budete jíst ovoce. V opačném případě bude strava pro hubnutí jen mýtem. Maya Gogulan doporučuje jíst ovoce každého druhu odděleně od ostatních. Například můžete svůj hlad uhasit dvěma jablky nebo pomeranči, ale v žádném případě nemícháte obě.

Stejný princip zdravé výživy se týká míchání zeleniny a ovoce: nedělejte to tak, aby tělo nereagovalo na aktivně vyvolané fermentační procesy. Nepotřebujete další toxiny jako výsledek toho, že?

Extra žvýkání nikoho nezabránilo

Čím aktivnější a pilnější, než budete žvýkat, tím lépe se stane žaludek. Toto je axiom, který mnozí ignorují. A úplně marně! Pokud chcete, aby vaše dieta zhubla byla účinná, přejděte na jídlo své oblíbené pokrmy po dobu nejméně 20 minut. Vypněte počítač, televizor a nemluvte s přáteli. Pak budete mít dostatek času na žvýkání, a proto k asimilaci produktů. Tělo jistě poděkuje za ztrátu váhy.

Více o správných a účinných zásadách diety pro hubnutí, které jsou uvedeny v naší další publikaci.

trusted-source[1], [2], [3]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.