^

Základy zdravého stravování

Produkty krevního tlaku

Léky nebude možné zcela nahradit přípravky snižujícími krevní tlak, ale můžete využít jejich vlastností, jako je schopnost rozšiřovat cévy

Záď s pankreatitidou

Obilné pokrmy se objevují ve stravě pacienta s pankreatitidou mezi prvními: od druhého nebo třetího dne po odstranění akutního záchvatu.

Mořské plody na pankreatitidu

Pokud mluvíme o mořských plodech s pankreatitidou, nemůžete to říci jedním slovem. Mořské pochoutky jsou různé, stejně jako způsoby jejich zpracování a konzumace. Na tom závisí hlavně to, co je možné a co ne.

Mouka s pankreatitidou

Mouka s pankreatitidou je zahrnuta v seznamech povolených i zakázaných jídel. Seznam povolených zahrnuje bílý, sušený chléb nebo včerejší pečení, sušenky, libové sušenky. Nemůžete použít čerstvě upečený žitný chléb jakéhokoli druhu, bohatý, listový, tučné cukrovinky, palačinky, tvarohové koláče.

Produkty pro pankreatitidu: co může a co nemůže?

Zánět slinivky nebo pankreatitida je onemocnění doprovázené periodickými exacerbacemi, které vyvolávají nevhodnou výživu pro takovou diagnózu. Funkcí tohoto orgánu je produkovat enzymy nezbytné pro zpracování potravy v duodenu.

Jablka pro diabetes 1. A 2. Typu

Zdraví lidé nikdy nepochybují o tom, zda jablka jíst nebo ne. Ovoce, známé z dětství, roste v každé zahradě, prodává se na každém trhu, proto je považováno za něco známého a samozřejmého - jako vzduch, sluneční světlo nebo déšť.

Řepa na gastritidu

Paradoxně stejný produkt může být zdraví prospěšný i škodlivý, záleží na diagnóze, způsobu přípravy a způsobu konzumace. Dobrým příkladem tohoto tvrzení je řepa na gastritidu.

Snídaně s gastritidou: zdravé recepty

Neméně důležitá je snídaně při gastritidě, jednom z nejčastějších onemocnění lidského trávicího systému.

Čekanka na gastritidu

Většina toho, co o čekance víme, je, že je to zdravá alternativa kávy. Ale tato rostlina se přidává nejen do nápojů, ale také do různých jídel. Je to vždy užitečné? Bude například čekanka škodlivá při zánětu žaludku?

Pokrmy pro pankreatitidu: co může a co nemůže?

Standardní dietou předepisovanou pacientům s pankreatitidou je léčebná tabulka č. 5, založená na tepelné a mechanické ochraně trávicího traktu. Výživa by měla být vyvážená, s nízkým obsahem tuků a sacharidů na pozadí vysokého procenta bílkovin.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.