^

Výhody a nevýhody čokolády, kefír a kinetiky

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 20.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Teď bude vaše pozornost prezentována třem původním dietěm, abyste měli větší prostor k reflexi a pevnému řešení, co si vybrat. Také se budeme zabývat klady a zápory nabízených diet.

Výhody a nevýhody stravy jsou různé, vyberte si dietu

trusted-source[1]

Kinetická dieta

Slavní lidé z oblasti kin a divadla tuto dietu sledují již od 60. Let, takže navrhujeme, abyste ji uvažovali.

Principy filmové diety

Strava trvá jen 12 dní. Pokud se vám to líbí, zopakujte dietu tři týdny po jejím skončení. Výsledek je zřejmý, protože popularita mnoha herců závisí na jejich vzhledu.

Dieta menu

První tři dny jsou omlazení těla - my pijeme kefír.

Doporučuje se koupit domácí kohoutek (pokud nechcete pěstovat sami, samozřejmě), pak vařit a jíst bez kůže. Tak tři dny.

Další tři dny se nazývají "vitamín". Potřebujete pít pouze šťávu ze zelených jablek (nepřidávejte cukr) nebo jablka.

Poslední tři dny budou jako odměna shora. Jezte nízkotučný sýr a pijte suché červené víno. Pokud přijde den produktu - jíst tolik, kolik chcete, nesnažte se cítit hlad. Také můžete pít vodu tak dlouho, jak budete chtít.

Pros stravy

Pokud dodržujete dietní režim, můžete užít až 10 kilogramů tuku. Zůstává jen jediný naléhavý problém, jak znovu získat původní váhu?

Negativní aspekty stravy

Během šesti dnů tělo ztrácí svou váhu tím, že přivádí bílkoviny - metodu Atkins, se všemi důsledky. Dále je tělo dehydratováno a to zanechává další množství tukových usazenin.

Užitečná strana, kromě rychlé hubnutí, je obtížné najít v této stravě. Tělo rychle ztrácí váhu a stejně rychle se vrátí i po jídle. Pokud zdraví nezklame.

Čokoládová strava

Tato strava byla vynalezena ve Španělsku v 90. Letech. Nyní se stala ještě populárnější.

trusted-source[2]

Princip čokoládové stravy

Pokud budete pít denně po dobu 5 šálků kávy (bez přidání cukru) a ředěním ji sušeného mléka, trochu cukru s 80 gramů hořké čokolády -Existuje pravděpodobně zhubnout (Poznámka) pro první den 1 až 3 kilogramy.

Pros k čokoládové stravě

Ztráta hmotnosti není mýtus, opravdu ztrácí váhu z této stravy.

Nevýhody této stravy

  • Tato monodieta, podobně jako ostatní mono-diety, rozbíjí metabolický proces v těle a zhoršuje zdraví.
  • Nadbytečná hmotnost zmizí právě kvůli dehydrataci tělních buněk a káva navíc vyčerpává a usuší.
  • Tlak může vzrůst z důvodu takové osudové kombinace kávy a čokolády. Pokud jste hypertenzní osoba, můžete mít zdravotní potíže.

Kefírová strava

Přes širokou distribuci kefírové stravy se zdá být neviditelná.

Dobré a špatné ve stravě kefír

Lidé jsou zvyklí na skutečnost, že pokud strava obsahuje takový jednoduchý a starodávný produkt jako kefír, potom musí být strava nezbytně závislá na kefír a nic jiného.

  • Kefír je pro tělo opravdu dobrý. Zpevňuje vaše krevní cévy, normalizuje činnost gastrointestinálního traktu, posiluje imunitu a také velmi kvalitě odstraňuje toxiny z těla. K tomu můžete dodat, že krev snižuje hladinu cholesterolu kvůli kefír.
  • Kefír pozoruhodně šetří z kocoviny a omlazuje, tóny člověka. Stačí, když vypijete 1,5 litru kefíru denně a budete v dobré kondici. Kefír je dobře kombinován s ovocem (který má silný žaludek) a vede ke ztrátě hmotnosti. To opravdu funguje
  • Je nemožné tvrdit, že použití kefíru s dodržováním stravy kefír je bezpečnou volbou, ale nikdo neřekne přesně, jak užitečná bude taková strava.

Téma: "klady a zápory diet" se považuje za uzavřené. Přeji vám dobrou náladu, drahí čtenáři.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.