Genitourinární a reprodukční systémy

Menarhe

První cyklus menstruace, která se objevuje u dívky v dospívání, se nazývá menarche. Specialisté zatím nejsou schopni pochopit, jaký je hlavní etiologický faktor pro nástup menary v jakémkoli věku.

Cervikální kanál děložního čípku

Různé změny a deformace tohoto kanálu mohou přispět k patologii gestace i samotnému procesu hnojení. Proto je důležité mít pochopení anatomie a fyziologických charakteristik, jakož i možné patologické změny, které mohou být příčinou nemoci.

Cervikální cyklus

Cyklicita fertility žen a fungování reprodukčních orgánů jsou vlastní povahy a jsou spojeny s produkcí pohlavních hormonů během menstruačního cyklu. Stejné faktory určují cervikální cyklus.

Spermie: složení a co je potřeba

Spermie je skutečným ukazatelem zdraví člověka. Takže všechny změny, ke kterým dojde, mohou znamenat zdravotní problémy.

Vlastnosti spermií

Zvláštní roli hraje vůně spermií? Samozřejmě je třeba věnovat pozornost tomuto základnímu kritériu. Protože normální vůně spermií by měla připomínat vůni kaštanů.

Viskozita spermií

Ve většině případů je viskozita spermatu způsobena zánětlivými procesy, které se vyskytují v dospívajících pohlavních žlázách a varlatách mužů.

Barva spermií

Jaká by měla být normální barva spermatu? Musí se okamžitě poznamenat, že vůně a chuť spermií jsou individuální. Ale normou je ale vůně, kterou lze porovnávat s vůní kaštanů. Někdy dává trochu bělidla.

Velikost spermií

Doplnění množství spermií není tak obtížné, hlavní věc, kterou člověk chtěl udělat. Je důležité zabránit přehřátí varlat, zástupci silnějších sexu naučí toto dětství.

Mocná voda

Amniotická tekutina může být považována za velkou část extracelulární tekutiny plodu, protože její osmotické indexy, elektrolyt a biochemické složení jsou totožné s plodovou plazmou.

Ledviny

V lidském těle, jak je známo, existují jednotlivé a spárované orgány. Spárované orgány, včetně ledvin. Za normálních okolností by měl být dva, nicméně, když abnormální vývoj embrya, může být položen větší množství poupat, ačkoliv funkční, přesto, že jsou jen dva z nich, ostatní nemají vzít nějakou roli v životě organismu jako celku.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.