Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Masť "krále kůže" z psoriázy

Lékařský expert článku

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 01.06.2018

Mast „King of Skin“ účinně snižuje nebo zcela eliminuje příznaky, jako je vyrážka, svědění a odlupování kůže způsobené různými infekcemi, zejména Candida albicans houby, Trichophyton, Microsporum a Malassezia folikulitida (Pityrosporum folikulitida), staphylo- a streptokoky.

Klasifikace ATC

D05AX Прочие препараты для лечения псориаза для наружного применения

Indikace Masť "krále kůže" z psoriázy

Prodávány přes Internet mast Kožní krále lupénka a ekzémy, podle jeho popisu, a zahrnuje následující indikace pro použití: chromophytosis, dermatofytóza a plísňových infekcí (včetně onikomikoz), akné (akné), Candida a herpes vyrážky, zánět vlasových folikulů a trichofytóza, seboroická a atopická dermatitida.

Farmakodynamika

Mechanismus terapeutických účinků jakýmikoli prostředky použity pro terapeutické účely, je určen jeho složení. Internet nabízí dvě možnosti masti. Kůže mast King (na obalu je nápis - sloučenina ketokonazolu smetana KL, výrobce: Dihon Pharmaceutical Co., Ltd. (Yunnan, Čína) - obsahuje ketokonazol a klobetasol propionát by měl vědět, že ketokonazol (Nizoral), spadající do této masti je antimykotikum. Imidazolovou skupinu, která dává kožní buňky plísně a bakterie metabolismus je také zlomený, přimět je k zastavení reprodukce a smrti. Nežádoucí účinky se objevují ketokonazol spálení pokožky a dermatitidu.

Klobetasol propionát - syntetický kortikosteroid, který snižuje zánět, zarudnutí a svědění kůže tím, že blokují produkci zánětlivých cytokinů a cévního zúžení v oblasti zánětu.

Další mast King of psoriázy pokožky (jiné lepenkové obaly) vyjma ketokonazolu je složen z extraktů: Kapur kachri, santalové dřevo, Tulsi, Niameh, kurkuma a yashtimadhu. Avšak informace o tom, jak údaje ajurvédské složky působí v „instrukce“ není k dispozici, as, opravdu, a jeho překlad.

Ginger lilium (Hydicum spicatum) nebo bledý zázvor - kapur kachri - je obsažen ve formě esenciálního oleje z oddenku rostliny; odstraňuje podráždění a svědění kůže, snižuje jeho zánět. Sandal má antiseptické vlastnosti, odstraňuje také záněty a také zlepšuje oběh kapilár a hydratuje pokožku.

Tulsi extrakt - extrakt z listů svatému bazalka (Ocimum sanctum) - obsahuje sadu terpenů a fenolů, čímž působí jako analgetikum a dezinfekční činidlo.

Všechny části subtropické stromu NIIM (Neem strom, Azadirachta indica) se používá v ajurvédské medicíně a homeopatii jako antifungální, antibakteriální a protizánětlivé látky. Turmeric (rostlina rodiny zázvorů) v Asii je považována za mocný prostředek proti zárodkům. Ale yashtimadhu v Ayurveda nazývá lékořice (lékořice), který obsahuje fytosteroly a podporuje regeneraci kožních buněk.

Farmakokinetika

Farmakokinetika tohoto nástroje čínské produkce není popsána.

Používejte Masť "krále kůže" z psoriázy během těhotenství

Použití během těhotenství se nedoporučuje.

Kontraindikace

Mezi kontraindikace použití masti s klobetasolem patří běžné lupénky psů, akné, virové a houbové kožní infekce, věk do 12 let.

Vedlejší efekty Masť "krále kůže" z psoriázy

Vedlejší účinky klobetasolu (a tím i kožní masti King): zarudnutí a svědění kůže, atrofie kůže v místě aplikace, zvýšení tělesné vlasy, změna barvy kůže, jakož i zvýšené riziko psoriatických lézí s tvorbou puchýřky.

Mimochodem, v lékárnách masti a krémy s klobetasol propionátem se prodávají pod jmény Clobetasol, Dermovate, Psoriderm a další.

Dávkování a aplikace

Dávkování a aplikace: přípravek je aplikován zvnějšku, měl by být jednou nebo dvakrát denně namazán na kůži (s malým množstvím masti).

Doba trvání užívání závisí na účinnosti, ale použití masti King of skin z psoriázy déle než tři týdny v řadě se nedoporučuje.

Předávkovat

Předávkování tohoto léku, stejně jako jeho interakce s jinými léky nejsou popsány.

Podmínky skladování

Podmínky skladování jsou normální.

Skladovatelnost

Doba použitelnosti je 2 roky.

Farmakologická skupina

Псориатические мази

Farmakologický účinek

Противопсориатические препараты
Дерматотропные препараты

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Masť "krále kůže" z psoriázy" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.