^

Zdraví

Masť "krále kůže" z psoriázy

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 01.06.2018
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Mast „King of Skin“ účinně snižuje nebo zcela eliminuje příznaky, jako je vyrážka, svědění a odlupování kůže způsobené různými infekcemi, zejména Candida albicans houby, Trichophyton, Microsporum a Malassezia folikulitida (Pityrosporum folikulitida), staphylo- a streptokoky.

Indikace Masť "krále kůže" z psoriázy

Prodávány přes Internet mast Kožní krále lupénka a ekzémy, podle jeho popisu, a zahrnuje následující indikace pro použití: chromophytosis, dermatofytóza a plísňových infekcí (včetně onikomikoz), akné (akné), Candida a herpes vyrážky, zánět vlasových folikulů a trichofytóza, seboroická a atopická dermatitida.

Farmakodynamika

Mechanismus terapeutických účinků jakýmikoli prostředky použity pro terapeutické účely, je určen jeho složení. Internet nabízí dvě možnosti masti. Kůže mast King (na obalu je nápis - sloučenina ketokonazolu smetana KL, výrobce: Dihon Pharmaceutical Co., Ltd. (Yunnan, Čína) - obsahuje ketokonazol a klobetasol propionát by měl vědět, že ketokonazol (Nizoral), spadající do této masti je antimykotikum. Imidazolovou skupinu, která dává kožní buňky plísně a bakterie metabolismus je také zlomený, přimět je k zastavení reprodukce a smrti. Nežádoucí účinky se objevují ketokonazol spálení pokožky a dermatitidu.

Klobetasol propionát - syntetický kortikosteroid, který snižuje zánět, zarudnutí a svědění kůže tím, že blokují produkci zánětlivých cytokinů a cévního zúžení v oblasti zánětu.

Další mast King of psoriázy pokožky (jiné lepenkové obaly) vyjma ketokonazolu je složen z extraktů: Kapur kachri, santalové dřevo, Tulsi, Niameh, kurkuma a yashtimadhu. Avšak informace o tom, jak údaje ajurvédské složky působí v „instrukce“ není k dispozici, as, opravdu, a jeho překlad.

Ginger lilium (Hydicum spicatum) nebo bledý zázvor - kapur kachri - je obsažen ve formě esenciálního oleje z oddenku rostliny; odstraňuje podráždění a svědění kůže, snižuje jeho zánět. Sandal má antiseptické vlastnosti, odstraňuje také záněty a také zlepšuje oběh kapilár a hydratuje pokožku.

Tulsi extrakt - extrakt z listů svatému bazalka (Ocimum sanctum) - obsahuje sadu terpenů a fenolů, čímž působí jako analgetikum a dezinfekční činidlo.

Všechny části subtropické stromu NIIM (Neem strom, Azadirachta indica) se používá v ajurvédské medicíně a homeopatii jako antifungální, antibakteriální a protizánětlivé látky. Turmeric (rostlina rodiny zázvorů) v Asii je považována za mocný prostředek proti zárodkům. Ale yashtimadhu v Ayurveda nazývá lékořice (lékořice), který obsahuje fytosteroly a podporuje regeneraci kožních buněk.

Farmakokinetika

Farmakokinetika tohoto nástroje čínské produkce není popsána.

Dávkování a aplikace

Dávkování a aplikace: přípravek je aplikován zvnějšku, měl by být jednou nebo dvakrát denně namazán na kůži (s malým množstvím masti).

Doba trvání užívání závisí na účinnosti, ale použití masti King of skin z psoriázy déle než tři týdny v řadě se nedoporučuje.

Používejte Masť "krále kůže" z psoriázy během těhotenství

Použití během těhotenství se nedoporučuje.

Kontraindikace

Mezi kontraindikace použití masti s klobetasolem patří běžné lupénky psů, akné, virové a houbové kožní infekce, věk do 12 let.

Vedlejší efekty Masť "krále kůže" z psoriázy

Vedlejší účinky klobetasolu (a tím i kožní masti King): zarudnutí a svědění kůže, atrofie kůže v místě aplikace, zvýšení tělesné vlasy, změna barvy kůže, jakož i zvýšené riziko psoriatických lézí s tvorbou puchýřky.

Mimochodem, v lékárnách masti a krémy s klobetasol propionátem se prodávají pod jmény Clobetasol, Dermovate, Psoriderm a další.

Předávkovat

Předávkování tohoto léku, stejně jako jeho interakce s jinými léky nejsou popsány.

Podmínky skladování

Podmínky skladování jsou normální.

Skladovatelnost

Doba použitelnosti je 2 roky.

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Masť "krále kůže" z psoriázy" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.