^

Zdraví

Tadenan

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

„Tadenan“ - přípravek na bázi rostlinných surovin (kůra africké švestky), konstruované speciálně pro léčbu jedné nemoci, která se stala metlou pro mužské populace planety. 

Přijetí léku "Tadenan" je vhodné v počátečních fázích vývoje BPH a nemůže nahradit operační zásah v případě zanedbávaného stavu. V tomto případě je nezbytný jako profylaktický prostředek po erupci prostaty.

Obecně platí, že "Tadenan" - poměrně účinná a bezpečná léčiva proti adenomu prostaty. Nicméně jeho příjem by měl být pod dohledem odborného lékaře, který bude sledovat stav pacienta a jakékoli nežádoucí nebo naopak pozitivní změny v těle. To umožní v některých případech diagnostikovat rakovinu prostaty včas, maskovanou jako "neškodný" benigní nádor.

Indikace Tadenan

Indikace pro použití phytopreparation „Tadenan“ jsou podmínky, které doprovázejí vývoj benigních nádorů prostaty přiléhající k močového měchýře a je zodpovědný za produkci zvláštní látky, složky spermatu. 

Prostaty adenom, nebo nový benigní hyperplazie prostaty (BHP) - nemoc znají mnoho mužů není pouze jejich zdravotní rizika, protože více než nepříjemné a bolestivé vjemy při močení. Tyto pocity jsou vysvětleny jednoduše: umístění prostaty je taková, že obklopuje močovou trubici hustou kruh, a rostoucí nádor jej stlačuje, což způsobuje různé poruchy při močení.

Takové porušování patří: přerušovaný proud močení, pocit plnosti močového měchýře se špatnou vylučování moči, přetrvávající nekontrolovatelné nutkání na malou potřebu, nedostatek síly proudu a pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře, bolestivé močení. Všechny tyto příznaky způsobují pocit úzkosti a deprese u mužů, kteří ovlivňují zdraví emocionální i sexuální sféry života.

Příčiny BPH jsou normální fyziologické procesy v mužské, jako je stárnutí, jakož i vývoj a transformace v prostatě mužských pohlavních hormonů, zejména dihydrotestosteronu, který je spouštěcí tlačítko rakoviny.

Lék "Tadenan" je navržen tak, aby zachránil muže před nepříjemnými příznaky onemocnění a zabránil rozvoj nádoru. Je to také preventivní prostředek rostlinného původu, který zabraňuje výskytu recidiv po operaci (odstranění prostaty nebo samotného nádoru chirurgicky), je-li to nutné.

trusted-source[1], [2], [3]

Formulář vydání

Lék "Tadenan" má jednu formu uvolnění. Jedná se o měkké bílozelené kapsle kapsle, které je třeba užívat perorálně s dostatečným množstvím tekutiny. Každá kapsle obsahuje 50 mg extraktu kůry afrického švestky. Pro usnadnění skladování a použití jsou kapsle umístěny v blistrech o objemu 10 a 30 kusů a pak v kartonovém obalu s určitým počtem puchýřků.

trusted-source[4], [5]

Farmakodynamika

Vzhledem k tomu, že hyperplazie prostaty je benigní proces, který nedává metastázám jiným orgánům, chirurgická léčba není vždy vhodná. V této situaci je důležité zastavit růst nádoru.

"Tadenan" je protinádorový lék. Jeho účinná látka - extrakt z kůry africké švestky - aktivně inhibuje růst fibroblastů, které za normálních podmínek jsou běžné, že je bezpečný buňky pojivových tkání v těle, a na fyziologicky vyplývajícího z abnormálního růstu může tvořit jak benigních a maligních tumorů.

Ve skutečnosti africký švestkový produkt působí na hlavní růstový faktor buněk spojivových tkání (b-FGF), který je viníkem vývoje nádoru. Pokud se faktor b-FGF stává neaktivní, pak se zastaví růst nádoru a močení se vrátí zpět do normálu.

trusted-source[6], [7]

Farmakokinetika

Farmakokinetika dost nebyl studován, ale účinnost „Tadenan“ v léčbě a prevenci BPH, stejně jako jeho relativní bezpečnosti mužova těla (bez chemických přísad a negativní dopad na produkci a aktivitu pohlavních hormonů), dá to na stejné úrovni s ostatními populární prostředky z BPH. 

trusted-source[8], [9], [10], [11], [12]

Dávkování a aplikace

Můžete užívat lék podle dvou režimů: 1 tobolku dvakrát denně nebo 2 kapsle jednou. Je výhodné podávat lék před požitím. Pro terapeutické a profylaktické účely jsou pacientům předepsána individuální kázeň až 6 týdnů, ve vzácných případech může být nutná další 1-2 týdny nebo druhá léčba.

trusted-source[18], [19], [20]

Používejte Tadenan během těhotenství

Otázka používání přípravku "Tadenan" během těhotenství prostě nevzniká, neboť je určena výhradně mužům s cílem vyřešit čistě mužský problém.

Kontraindikace

Vzhledem k tomu, že "Tadenan" je phytopreparace, je velmi málo kontraindikací k použití. Obecně jsou spojeny s reakcemi přecitlivělosti na složky léčiva, zejména arašídový olej, který je přítomen v léku. Alergické reakce na arašídy může proběhnout velmi rychle a musí být nebezpečí pro život (anafylaktický šok), a proto takových funkcí v těle na produkty, které obsahují arašídy nebo jeho deriváty, je nutné informovat lékaře, přičemž „Tadenan“ přípravek.

trusted-source[13], [14], [15]

Vedlejší efekty Tadenan

Nežádoucí účinky léku jsou obvykle spojeny buď s reakcí imunitního systému (kopřivka) nebo s gastrointestinálními reakcemi (poruchy stolice, pocit nauzey a zhoršení chuti k jídlu). Ve velmi vzácných případech se mohou mléčné žlázy mírně zvýšit nebo se může objevit menší bolest varlat.

trusted-source[16], [17]

Předávkovat

Případy předávkování a interakce přípravku "Tadenan" s jinými léky, které vedly ke zhoršení zdravotního stavu pacienta, dosud nebyly pozorovány.

trusted-source[21], [22], [23]

Podmínky skladování

Podmínky skladování přípravku "Tadenan" se neliší od podobných požadavků na záchranu mnoha jiných léků. Je to pokojová teplota nepřesahující 25 stupňů, a také nedostupnost pro děti. 

trusted-source[24], [25], [26]

Skladovatelnost

Léčivo si zachovává své léčivé vlastnosti během data exspirace (3 roky), po kterém se jeho použití stává nevhodným a může představovat zdravotní riziko.

trusted-source[27], [28]

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Tadenan" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.