^

11 nápadů na uspořádání romantického večera

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Snad váš vztah není tak čerstvý jako předtím, nebo jste jen romantická osoba a ve svém životě je tak málo romantiky. Pořádání romantického večera pro vás a vašeho partnera je skvělý způsob, jak zlepšit vaše milostné vztahy. Ale jak to udělat správně? Jak spálit oči vašeho partnera a vaše srdce bít rychleji? A i vy.

Romantický večer třídy "lux"

 1. Rozhodnete-li se pro vás a vašeho partnera romantický večer, nejprve se ujistěte, že vás nikdo nebude rušit, ať už to jsou rodiče, děti, přátelé atd.
 2. Je lepší vybrat poslední pracovní den pro tento večer. Dokonce i když jste po práci unaveni, myšlenky na nadcházející víkend vám poskytnou sílu. Mimochodem, oba vás nebudou myslet, že budete muset jít ráno do práce.
 3. Romantický večer by měl být krásný a váš vzhled by měl odpovídat této situaci.
 4. Postarejte se o romantickou hudbu, která by byla pro tuto situaci ideální. Tato hudba by měla být milována jak vy, tak i vaším partnerem. Nebylo by to na místě, kdyby se o jeho chuti dozvěděli předem.
 5. Nepřehánějte ji přípravou. Možná bude, že po všech přípravách nebudete mít sílu na romantický večer.
 6. Zapomeňte na telefony a televizi. Vše, co potřebujete, je váš partner.
 1. Nevarujte mnoho. Váš romantický večer není určen k zabíjení hladu. Je důležité udržovat celkovou atmosféru večera. Také, nemusíte přejídat, protože pokud byste chtěli později milovat, plněné žaludky se mohou stát vážnou překážkou.
 2. Rady pro ženy: zkuste vypadat úžasně. Přemýšlejte o vašich šatech, večerním make-upu, sexy dámské spodní prádlo atd.
 3. Romantický večer je odpočinek pro vás. Měli byste vytvořit intímnou atmosféru s pomocí hraní světla a stínů: světelné svíčky, aromatické lampy. Ale můžete je nahradit lampami, zejména velkolepými lampami s červeným nebo modrým světlem.
 4. Romantický večer na pokoji můžete vyměnit za pobyt venku. Jak vzrušující můžete chodit pod hvězdami, zastavte se na pláži s láhev šampaňského (samozřejmě, pokud je to možné), atd. Použijte svou fantazii ...
 5. Přemýšlejte o pokračování svého romantického večera. Udělejte lásku neuvěřitelně jemnou, nebo naopak ukažte svou mimořádnou vášeň (dělejte vše pro to, abyste partnerku potěšili, ale nepřehánějte to).

Poté, co jste strávili tak jasnou romantickou dobu, můžete si najednou uvědomit, že vaše láska je stále silná, že se neztratila v každodenní marnosti. Romantický večer osamělý ... Jeden z toho, co si o tom myslíš zítra, ve všední dny, může vzbudit vaši sexuální vášeň - ty a tvůj partner.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.