^

Pět způsobů, jak udržet nové vztahy čerstvé

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Pro ženy a muže není nic příjemnějšího, než dostat svěží a čerstvé dojmy o čase stráveném společně. Problémem je, že nový vztah se postupně stává stabilní, spolehlivou, ale ... Nudnou. Ale to by se nemělo stát! Každou minutu každého dne můžete žít jako pocit volného pádu. Zde je pět základních principů, které lásky páry mohou použít, aby udržely nový vztah svěží a vzrušující.

Metoda číslo 1. Použijte skutečnost, že jste jiný

Muži a ženy jsou jiní a nikdy to nebude jinak. Použijte tuto odlišnost pro to. Zhoršovat nedorozumění mezi vámi, když projde první láska nad zápalem. Nechte tuto odlišnost příležitost se navzájem učit a obdivovat se navzájem.

Například: ráda vaří, ale fotbal nemá rád. Miluje fotbal, ale nemá rád vaření. Vezměte si od sebe to, co nevíte, a nikdy. Je velmi zajímavé se učit a přijímat nové znalosti. Nechte dívku jít na fotbal, a ten chlap alespoň jednou vaří pro svou přítelkyni pizzu. Pokud to uděláte společně, zažijete mnoho světelných, zábavných, zábavných a dojemných okamžiků.

A další. Chcete-li pomáhat tomu, aby se váš vztah stal časem hlouběji a zajímavější, musí muži a ženy pochopit a respektovat vzájemnou sexuální jedinečnost. Musíte pochopit, studovat a posoudit své rozdíly v povaze, zvyklostech a vzhledu sebe navzájem, spíše než bojovat s nimi nebo nechat je ublížit. Zůstaňte jiní!

Metoda číslo 2. Vytvořte speciální případy

Navzdory vaší obsazenosti stále máte čas jít do restaurace, prostě se jednoduše podíváte na sebe, vychutnáváte příjemnou atmosféru a krásné jídlo, tanec. Vytvořte tuto zvláštní příležitost, oblékněte se, udělejte si výhra a vychutnejte si skutečnost, že se oba cítíte klidně a hýčkat se. Je to skvělý způsob, jak společně trávit čas, plánovat společně vaši budoucnost, dovolenou, výlet nebo sdílet své sny o kariéře.

Někdy musíte najít bezpečné místo, kde si můžete mluvit - to může být důležitá součást udržování důvěrného vztahu. Sdílejte, jak se cítíte a co si myslíte. Když můžete svobodně a otevřeně komunikovat navzájem, posiluje pocit lásky a svěžesti vztahů.

Metoda číslo 3. Dejte si navzájem malé dárky

Jak dlouho čekat až do příštích narozenin, nového roku, osmého března? Chcete-li neočekávaně cítit dovolenou a předvídat ji, nechte každého z vás naučit se vytvářet zvláštní okamžiky každý den. Pak budete vázáni společným pocity, které se mohou kdykoli vyskytnout.

V tomto okamžiku mohou být drobné nečekané dárky, e-mailové zprávy, exkurze, společné učení se novému, společné písemné nebo vybrané písně ... Všechny tyto malé překvapení jsou vytvořením zvláštního okamžiku.

Metoda číslo 4. "Respektujte"

"Respekt" pochází z latinského slova, což ve skutečnosti znamená pohledu zpět. Podívejte se na svého partnera pokaždé, když udělá něco. Prakticky to znamená, že musíte věnovat pozornost všem slovům a výčitkům svého partnera, jeho talentům a ocenit je. Kdykoli vaše milované něco dělá, zacházejte s jeho činy jako s malým zázrakem.

Řekněte si, jak dobře to vaše partnera dělá, nebo jak příjemné je, abyste měli malou kytici fialky nebo jak se vám líbí, že vám připravil kávu ráno. Vždy vzpružuje vztah a vytváří dovolenou v těch okamžicích, které ostatní páry nazývají zvykem nebo rutinou.

Tip # 5. Děkujeme partnerovi častěji

"Děkuji, že jste v životě." Každý den ve vašem vztahu, najít způsob, jak o tom mluvit s vaším partnerem. Vděčnost pro něj je nejlepší protilátka k udržení změn ve vztazích, které se budou projevovat v průběhu času. Nic zůstává stejné, ale pokud sdílíte vděčné pocity za sebe, váš vztah se vyvine. Jakákoli nálada, rozhovor, dar, výlet je novou příležitostí říci: "Děkuji, že jste v životě."

Můžete říct "děkuji" za květiny, knihy, obědy, odpočinek, svíčky, víno, divadlo, koncerty, tance, plavbu lodí, masáže a jen poslech, ale nezapomeňte každodenně vyjádřit svou vděčnost.

Je snadné udržet nové vztahy svěží a sexy - prostě si vážíme každého jiného a těch jednoduchých okamžiků, které dělají náš život šťastný.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.