^

7 způsobů, jak se zbavit ztuhlosti sexu

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Pravděpodobně málo věcí může způsobit, že se člověk cítí zranitelnější než nedostatek oblečení, když tam není kam se skrýt a nic se neskrývá. Emocionální zranitelnost může poškodit vztahy a dokonce vést k rozloučení s vaším blízkým. Člověk, který je v jeho těle nejistý a plachý a hrůza převyšuje práh ložnice, může spadnout do hysteriky i z nevinných poznámek partnera. Společnost Ilive připravila sedm tipů, které vám pomohou vyrovnat se s pochybnostmi o sobě, udržovat vztahy a překonávat své vnitřní problémy.

Chůze nahý

Chůze nahý

V nejintimnějších chvílích se většina lidí soustředí na své milované osoby a jejich pocity. Ale jsou tu někteří, kteří nemohou zapomenout na svou nahotu. Chcete-li se s partnerem cítit pohodlně, musíte nejprve najít klid v sobě, a tak jít domů doma. Dobře si to představte v zrcadle a jednou pro vždy pochopte, že vaše tělo je absolutně symetrické a přiměřené, takže se nemusíte stydět a je čas se zbavit zvyku vypínat světlo v ložnici během sexu.

Prohlédněte si své tělo

Masturbace je normální způsob, jak znát své vlastní pocity a tělo. Mnoho lidí to dělá od svých dospívajících let. S pomocí sebeú spokojenosti může člověk pochopit, co a jak potřebuje udělat, aby cítil celou řadu pocitů.

Návštěva lékaře

Návštěva lékaře

Pokud pocítíte bolest během sexu, je lepší nechat odložit návštěvu odborníka, protože to může znamenat vážný problém. Neváhejte se zeptat lékaře o tom, co vás obtěžuje, určitě vám poskytne dobrou radu, protože poprvé se s podobnými problémy musel vypořádat.

Dělejte to, co se vám líbí

Pokud chcete během sexu mluvit, nemusíte se omezovat, ale pokud chcete, aby partner podrobně promluvil o tom, co bude s vaším tělem, zeptejte se ho na to. Totéž platí pro vaše sexuální touhy - musíte je vyslovit, jinak se nikdy zbavíte tuhosti a nejistoty.

Praxe

Pokud jste v rozpacích, že nejste všichni spát, pak s tím není nic špatného. Hlavní věc je čas a praxe, stejně jako s prvním polibkem - čím více zkušeností, tím lepší dovednost.

Komunikace

Nepěstujte zvyk potlačovat problémy. Pokud neříkáte, že se něco nelíbí a způsobuje nepohodlí, bude to vést pouze k tomu, že se problémy a nespokojenost hromadí a nakonec jen zničí vztah.

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5], [6]

Potěšení

Sex - není jen způsob, jak pokračovat v rodině, ale také způsob, jak získat spokojenost a radost. Pokud důvěrný vztah nepřináší potěšení, nezapomeňte zjistit, proč se to děje. Pokud partner posiluje vaši nejistotu přidáním paliv do ohně, pak to není ten, kdo opravdu podporuje a rozumí, a tak si přemýšlejte o tom, zda stojí za to vaší pozornosti a času? Bohužel život není tak dlouhý a nestojí za to, že byste ho museli věnovat poslechu vtipy o celulitidě nebo o jiných hloupých poznámkách.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.