^

Bod U

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Bod u je ode z erogenních zón na těle ženy. Podívejme se na to, kde bod u je a jak ho správně stimulovat. A také mnoho velmi užitečných informací o hypersenzitivních zónách na těle žen - body a a g.

Ženské tělo je plné mnoha erogenních zón, nejdříve je to známý bod g, který je dodnes sporný. Kromě bodu g existuje bod u a dokonce i bod a. Ale to nejsou všechny citlivé oblasti, které jsou na ženském těle. Zvláštnost erogenních zón spočívá v tom, že při správné stimulaci může žena získat nezapomenutelné potěšení a orgasmus.

Bod u je měkká erektilní tkáň, která je bodkovaná nervovými zakončeními. Bod u je umístěn mezi vstupem do pochvy a močové trubice. Takovou erogenní zónu můžete najít sama, zatímco si vezmete vanu nebo sprchu. Není to o masturbaci, nejdřív musíte najít vyhledávanou erogenní oblast a pochopit, co stimuluje vám více potěšení, ať už je to jemné dotyky nebo snadné hladení. Poté, co jste našli u, můžete nechat partnera stimulovat citlivou oblast.

Všimněte si, že stimulace bodu u ne vždy končí s pohlavním stykem. Velmi často, jednoduché pohlazení prstů a hladení, může přinést ženu k neuvěřitelné vzrušení a dokonce k orgasmu. Protože bod je v blízkosti klitorisu, se správnou stimulací se stane novým zdrojem potěšení.

Gua body

Gua body jsou supersensivní erogenní zóny na ženském těle. Podívejme se blíže na jednotlivé body, jejich vlastnosti, pravidla stimulace a umístění.

  1. G - nejznámější erotogenní bod. Zóna g je pro ženy i pro muže. U žen je umístěna na přední stěně vagíny, 5 až 6 centimetrů hluboko, u mužů v konečníku, mezi konečníku a prostatu. Stimulujte citlivou oblast prsty a během procesu sexuálního styku. Existují speciální pózy, které vám umožňují maximalizovat g během sexu.
  2. U - na rozdíl od výše popsané erogenní zóny, méně známá, ale méně citlivá. Samozřejmě, že volání u není zcela správné, protože představuje spíše velkou oblast. Erogenní zóna se nachází nad močovou trubicí, na obou stranách. Podle výsledků studií není bod u citlivý u všech žen. To znamená, že ne každá žena se těší a je vzrušena její stimulací. Bod u je erektilní tkáň pokrytá nervovými zakončeními. Při správné stimulaci erogenní zóny má žena silné sexuální vzrušení a nutkání močit.
  3. Bod A je shluk citlivých tkání v přední části pochvy, mezi děložním hrdlem a močovým měchýřem. Zvláštní vzrušení při stimulaci bodu a se vyskytuje v době kontrakce tkání v okolí dělohy. Stimulace zóny a je možná, když penis pronikne do děložního čípku, asi 3 cm. V tomto okamžiku může partner pocítit silné kontrakce ženských svalů a významné zvlhčení orgánů. Pokud k tomu dojde, pak je bod a nalezen správně.

Gua body jsou zvláštní erogenní zóny na ženském těle. Správná stimulace těchto bodů vede k vzrušení a nezapomenutelnému potěšení. Hlavním pravidlem nalezení a povzbuzení, citlivým gua je důvěra v partnera.

U bod pro ženy

U bodů u žen je málo známá erogenní zóna. Erotický a vzrušující potenciál bodu byl nedávno studován klinickými studiemi ve Spojených státech. Její název, bod u obdržel z anglického uretrálního bodu, tj. Bod urethry. Takže podle studií u je další erotogenní zóna na těle ženy, se správnou stimulací, ze které je možné přinést partnera k orgasmu a příjemnému vzrušení.

U se nachází mimo močovou trubici, tj. Nad otvorem vchodu do pochvy. Bod je mírně pod močovou trubicí, mezi ní a vaginou. Anatomicky je bod u definován jako kožní žláza nebo ve formě houbovitého těla kanálu.

Kožní žlázy jsou pojmenovány podle Alexander Skin, který nejprve objevil a popsal tuto erogenní oblast v lékařské literatuře. Takže podle výzkumu vědce se bod u nazývá malá vestibulární (parauretrální) žláza, nebo jinými slovy - ženská prostatická žláza. Bod u se nachází v houbovitém těle kanálu a je podobný svou strukturou, tj. Homologní s prostatou člověka. Bod u zachycuje močovou trubici, klitoris a vstup do vagíny. To všechno naznačuje, že se správnou stimulací u bodu může žena dostat bláznivé potěšení, které překračuje klasický vaginální orgasmus.

Kde je bod u?

Kde je bod u a jak je správné hledat? Za prvé, stojí za to vědět, že bod nebo zóna u je zvláštní oblast měkké erektilní tkáně. Vzrušení je způsobeno skutečností, že na této stránce je spousta nervových zakončení. U se nachází mezi vstupem do pochvy a močové trubice.

Citlivost u je individuální. Navíc, pro každý z poctivých pohlaví, má zóna u svou polohu. Takže u některých je bod uprostřed močové trubice, jiní jsou blíže ke vchodu do pochvy. Z místa je citlivost bodu u závislá.

Během pohlavního styku zpravidla během pohlavního styku není bod u stimulován a ani neovlivněn, takže pro další stimulaci vyžaduje zvláštní pozornost a stimulaci. Chcete-li získat nezapomenutelné pocity, můžete se pokusit okamžitě pracovat na všech erogenních zónách. Pro tyto účely je ideální poloha ideální, když je žena nahoře a mírně nakloněná dopředu. V tomto případě bude dopad na bod u a ženské prostaty, tedy na kožní žlázu. V každém případě, když hledáte u bod, žena dostane hodně legrace.

Jak najít bod u?

Jak najít bod u, což je otázka, která zajímá mnoho žen, které chtějí mít ještě větší potěšení ze sexuální intimity. Hledání u bodu je také zajímavé pro muže, kteří hledají stále více a více způsobů, jak potěšit svého partnera. Její název, erogenní zóna u, pochází z anglického slova moč, tj. Z uretry nebo močové trubice. Správná stimulace bodu u podporuje produkci hormonu serotoninového štěstí.

Najít bod u je velmi jednoduchý, protože to stačí ke stimulaci oblastí na obou stranách močové trubice. Stimulujte u ženu nezávisle, s lehkými dotyky a údery prstů. Bod u může být ovlivněn i během pohlavního styku. K tomu musí žena zatlačit pánvi do stehna člověka, aby se erogenní u dotýkala penisu.

Pokud stále pochybujete o citlivosti bodu u, pokuste se lehce dotknout erogenní zónu. Všimněte si, že bod u zachytí klitoris a vstup do vagíny. To znamená, že při stimulaci u můžete získat obrovský klitorální orgasmus. Doporučuje se stimulovat bod u několika způsoby. Především je to masturbace, když žena samostatně studuje citlivost jejího těla. Petting a předběžné laskání partnera je další způsob, jak najít bod u a dát potěšení.

Orgasmické body gua

Orgasmické body gua - oblast ženského těla se zvýšenou citlivostí. Stimulace jednotlivých bodů zvlášť a najednou - je skvělou příležitostí k diverzifikaci sexuálního aktu, k intenzivnějšímu, vzrušivějšímu a vzrušivějšímu sexu. Každý z orgasmických bodů je svazek nervových zakončení, který se šíří po ženském těle a přináší nepopsatelné potěšení.

Bod A

Tato erogenní zóna je považována za druhou v citlivosti, po g. Bod je v přední části vaginy mezi cervikem a močovým měchýřem. Nadměrná citlivost - hromada tkání s nervovými zakončeními, jejichž dotek nese potěšení a lehký třes v celém těle. Při dostatečné excitaci a správné stimulaci bodu a se začne kontrastní okolní tkáň dělohy.

Skutečným názvem bodu je AFE (Anterior Fornix Erogenous). Erogenní zóna byla otevřena v roce 1994 gynekologem z Malajsie Chua Chi Ann. Vzhledem k tomu, že bod a je hluboko v pochvě, může být stimulován pouze pomocí vibrátoru nebo během sexuálního styku. Pokud je bod zjištěn, začne být maziva aktivně přidělena, což naznačuje blížící se potěšení. Velmi často dokonce ani penis nedosáhne bodu a, takže bez sexuálních hraček žena nikdy necítí, jak citlivé je její tělo, zejména bod a.

Bod U

Orgasmický bod u se nachází u uretry u vchodu do močové trubice. Jednoduše řečeno, bod u se nachází mezi vstupem do pochvy a klitorisu. Erogenní zóna je zodpovědná za produkci ženského ejakulátu (tekutina uvolněná během orgasmu a spojená se stříkačkou). Během stimulace zóny u nutte močit. To se vysvětluje skutečností, že při masáži bodu u pod vlivem vstupují také kožní žlázy, tj. Ženské prostatické žlázy umístěné na houbovitém těle močové trubice.

Chcete-li získat orgasmus, můžete být stimulováni prsty nebo požádejte o něho partnera. Nejlepším řešením pro stimulaci u je líčení, tedy stimulace s jazykem. Za tímto účelem musí partner dosáhnout jemných kruhových pohybů. Při orgasmu od bodu u žena cítí rychlé křeče a chvěje se po celém těle. Během normálního pohlaví není bod u ovlivněn. Erogenní zóna může být stimulována prsty nebo používáte polohu, když je žena nahoře a nakloněna dopředu. Mimochodem, tato pozice vám umožní získat a stimulovat všechny orgasmické body. •

Bod G

Nejoblíbenější eroogenní zóna je malé těsnění na přední stěně vagíny. Bod g dostal své jméno na počest německého gynekologa Ernsta Grafenberga, který ho otevřel a hloubal o hloubku 5-6 cm za uretry a kostí. G, jako bod u - nejcitlivější erotogenní zóny na ženském těle. Bod může být stimulován ručně, čímž se ženě dostane nezapomenutelný pocit nebo pomocí zvláštních postojů, které stimulují g během sexu.

Současně však bod g není tak dobře známý pro klitoris, a mnoho žen se neodváží hledat milovanou ženu. Nejzajímavější je, že g zóna je u mužů, mají v konečníku, mezi konečníku a prostatu. U žen je bod g jako hrach, který se při stimulaci zvětšuje, zatímco samec g se podobá kaštanu, který se může cítit v hloubce 4 až 6 cm v konečníku. Stimulace a potěšení muže a ženy je zcela závislá na důvěře partnerovi a na emancipaci, tedy na ochotu bavit se.

Stimulace bodu u

Stimulace u bodu může být provedena během masturbace nebo během sexuálního styku. Dobrou volbou pro stimulaci této erogenní zóny je misionářská postoj, nebo póza, ve které je dívka na vrcholu. Ale nejvhodnější variantou pro stimulaci u je líčení, to je masáž podle jazyka. Co jiného se můžete dotýkat takové citlivé oblasti, pokud ne s jazykem? Kromě toho muž samostatně řídí tento proces, zaměřuje se na reakce a přání partnera.

Stimulaci bodu u lze také provést prstem. Mužské prsty hrají jednu z rozhodujících rolí během mazlení a předběžných zkoušek, stimulují každou část ženského těla. Aby bylo možné stimulovat u prstem, stačí, aby se od špičky klitorisu po začátek vagíny. Ale nenechte se tvrdě natahovat do erogenní zóny, protože místo potěšení může způsobit bolest a odmítnutí partnera pokračovat v účasti na takovém laskavosti. Pohyby prstů by měly být vertikální i vodorovné, pro větší potěšení můžete použít mazivo, to je mazivo.

Pokud jde o stimulaci bodu u pomocí jazyka, je tato metoda komplikovanější než stimulace prstem, ale je mnohem účinnější. Celý problém spočívá v tom, že ne všichni lidé souhlasí s tím, aby svým partnerům dali ústní pohlazení. Vliv na bod u může být také sexuální člen. Chcete-li to udělat, můžete použít pózu, když je žena nahoře nebo jen pohladit citlivou oblast s hrotem penisu.

Erogenní bod u

Erogenní bod u je část erektilní tkáně se zvýšenou citlivostí. Bod u je umístěn na obou stranách močové trubice, mírně nad vstupem do pochvy, ale pod klitorisem. V procesu studia a výzkumného potenciálu u erotogenní bod, bylo zjištěno, že citlivé oblasti mohou podněcovat a hladit prsty během masturbace, jazyka nebo penisu při pohlavním styku.

Vzhledem k tomu, že bod u je součástí močové trubice, tedy uretry, není zbytečné připomínat ženskou ejakulaci. Například u mužů je uretry kanál, na kterém se pohybuje jako semenná tekutina, tj. Spermie a moč. Mnoho se mylně domnívá, že ženská uretra vykazuje pouze moč, ale není. S mocným orgasmem může někdo ze spravedlivého sexu přidělit speciální tekutinu z uretry, ale to není moč.

Při správné stimulaci erogenního bodu u se kožní žlázy dostávají pod vlivy, které vytvářejí alkalickou tekutinu podobnou svou chemickou strukturou jako samčí spermie. Množství takové kapaliny může být od několika kapek až po 2 až 4 polévkové lžíce. Se silným kontrakcím pánevních svalů se tekutina objevuje jako proud a podobný jev se nazývá rozstříknutí. Nejzajímavější je, že takový projev úplného potěšení a ilustrativního příkladu získaného orgasmu může způsobit komplikace a dokonce hádky mezi partnery. Vzhledem k tomu, že někteří muži, kteří nejsou vzdělaní a nejsou označeni v nuance ženského orgasmu, se střílí pro proud moči.

Orgasmus bodu u

Orgasmus bodu u je často spojován a porovnáván s klinickým orgasmem. To je způsobeno skutečností, že při stimulaci močové trubice a bodu u pod vlivem vstoupí také klitoris. Tento druh orgasmu může zažít každá žena. Navíc v poledníku je orgasmus bodu u a klitorálního orgasmu jediným dostupným způsobem, jak uspokojit ženu, protože kontakty s pronikáním mohou být zakázány.

Ale nejčastěji orgasmus bodu u nastane při masturbaci. Chcete-li dosáhnout orgasmu ze stimulace bodu u, můžete použít prsty, penis nebo dělat cunnilingus. Chcete-li dosáhnout orgasmu, můžete použít zvláštní postoje, například postoj 69, kdy každý partner dostane perorální laskání. Stimulace u pomůže představovat, když je žena nahoře a nakloní se lehce dopředu nebo na nějakou jinou pozici, ve které žena nebo sexuální partner může stimulovat bod u prstem. Mnoho sexuálních terapeutů doporučuje používat sexuální hračky, které vám umožní diverzifikovat sexuální život a pracovat přes všechny erogenní body a zóny na ženském těle.

Masážní bod u

Masáž bodu u, tedy stimulace jedné z supersensitivních ženských erogenních zón, by měla být správná. Nejprve musíte být nadšeni, neboť toto předznětávání nebo mazlení je vhodné. V tomto okamžiku může člověk začít masírovat bod u. K tomu, aby se masáž stala příčinou orgasmu, doporučuje se používat techniku lízání, tj. Účinek na erogenní oblast s jazykem. Kromě perorálních laskavostí můžete stimulovat u prsty. To může být prováděno nezávisle během masturbace a svěřit takové intimní záležitosti partnerovi.

Ale nenechte se rozrušit, pokud během stimulace bodu a orgasmu nebylo dosaženo nebo žádné zvláštní vzrušující pocity se objevily. Každá žena je jedinečná, takže člověk dokáže zažít zběsilý orgasmus od mírné stimulace erotogenního bodu a pro jiný orgasmus je možný pouze s plným sexuálním stykem.

Bod u je jedna z supersenzitívních erogenních zón na těle ženy. Stimulace tohoto bodu je schopna poskytnout příjemné pocity vzrušení a dlouhého orgasmu. Existuje několik způsobů stimulace, z nichž každá umožňuje odhalit ženský erotogenní bod u. Hlavní věc není obávat se experimentů a důvěřovat vašemu partnerovi.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.