^
A
A
A

Intimita zlepšuje osobu

 
, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 20.11.2021
 
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Vědci opět dokázali, že sex je dobrý pro zdraví. Výzkumní pracovníci poznamenávají, že příznivé výsledky budou zvláště znatelné, pokud se milujete alespoň jednou týdně. Vědci objevili úžasné množství terapeutických vlastností pohlaví, prodloužení života a ukončení analgetického účinku. Studie neukazují, zda je zdravotní účinek pohlaví důsledkem samotného pohlavního styku nebo těch emocí, které člověk zažívá během intimity.

Nicméně sex má nejvíce příznivý účinek na fyzickou kondici člověka. Zvlášť se to týká žen. Proč máme sex? Tato otázka je nepravděpodobné, že se budou ptát samy o sobě během nejsladších okamžiků svého života. Ale vědci, kteří se vždy chtějí dostat na konec příběhu, se o tento problém velmi znepokojují. Reprodukční funkce v přírodě je nesmírně důležitá. To je základní instinkt a způsob rozmnožování a také do jisté míry zaručuje věčný život na Zemi. Existuje teorie, podle níž je tento instinkt navržen tak, aby zachránil lidstvo před nebezpečnými mutacemi. Každý nový organismus bude odolnější vůči přirozeným změnám a přirozenému výběru. Američtí experti se rozhodli najít potvrzení nebo vyvrácení této teorie. Ve skutečnosti nebylo vše tak optimistické. Nyní se vědci pokoušejí otestovat hypotézu předloženou před 20 lety. Podle ní je pohlaví nebo spíše základní instinkt a touha po plodnosti nějakým způsobem vyčistit lidstvo. V důsledku výměny genů a jejich míchání se objevují nové organismy, které jsou méně náchylné k nebezpečným mutacím než jejich předkové. S časem zůstanou v přírodě jen silné organismy, které povedou k prosperitě a lidstvu k dokonalosti. Jinými slovy, sex dělá lidské tělo téměř dokonalé. Tato verze se nazvala mutacionistická deterministická hypotéza, ale způsobila spoustu klišé a cenzur. Abychom získali odpovědi na všechny otázky, vědci z univerzity v Houstonu vytvořili digitální organismy, které se reprodukují podobně jako skutečné organismy. Ukázalo se, že nové organismy odolávají změnám a mutacím. Vědci nazvali tuto schopnost genetickou spolehlivostí. Postupně tato genetická spolehlivost přechází na osobu.

Nicméně, když digitální organismy nebyly vystaveny jedinému, ale několika mutací najednou, oni zemřeli, tak mluvit, nemohli vydržet silný tlak. Podle názoru odborníků se v životě často stává tímto způsobem. Slabé organismy přežijí jednu nebo dvě mutace, ale ne více. Nemohou se přizpůsobit přirozeným změnám a zahynout. Vědci však dospěli k závěru, že v průběhu evoluce se organismy naučí odolávat mutacím a změnám a pokaždé, když se stanou stále silnějšími, a slabé zmizí. Takže sex nejen dává lidem velkou radost a je to způsob, jak se rozmnožovat, ale také zlepšuje osobu, čímž se stává odolnější vůči všem nepříznivým událostem.

trusted-source[1]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.