^

Jak experimentovat s bikiny

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Sexy spodní prádlo, jako je bikini, je opravdu důležité pro milování. Můžete experimentovat s bikiny různými způsoby, jak vypadat pálící a sexy v posteli. Co může být sexuální zábava s bikiny?

trusted-source[1], [2]

Hra s jasnými barvami

Pokud jste na pláži nebo v bazénu, v některém z příjemných středisek nebo v hotelu, musíte si koupit několik jasných bikin v různých barvách. A pak budou všechny názory nudit jen vám. Bikini je úžasná věc. Může vám být více sexuální a uvolněná.

Různé barvy, psychologové dokázali, ovlivňují lidskou psychiku různými způsoby. Bikini černá je neuvěřitelně lákavá. Bikini červená barva může okamžitě zapálit zvířecí vášeň. Bílé bikiny jsou ztělesněním nevinnosti, ale kdo ví, co může být za obrazem poslušné dívky skrytý ďábel.

Oheň a bikiny

Víkendy můžete strávit v lení a blaženosti, pokud budete postupovat podle vlastního plánu. Uspořádejte se s ním línou neděli, obzvláště romantické, vypadá to odpoledne. S pomocí bikiny můžete jen vyřadit nudu. Jak? Je to velmi jednoduché. Zavolejte mu na šišovitý kebab nebo gril, který bude vařit v bikinách. Oheň a dívka v bikinách jsou snem každého muže, který se okamžitě dostane z jeho mozku, něco starého a zvířecího. Vaše noc bude nezapomenutelná - a to vše díky experimentům s bikiny.

trusted-source[3], [4]

Přibližujte se k tvorbě bikin

Dívka v domě v bikinách a vlásenku je další způsob, jak experimentovat s tímto "oblečením". Pomalu se můžete svléknout před svým přítelem, uvolnit vlasy pod vlasy ... Nevěnoval mu pozornost. Ujistěte se, že v této chvíli vašeho sexuálního odvolání je nějaká hvězda závislá. Podívejte se, jak reaguje - možná se tyto chvíle stanou nejjasnějšími ve vašem životě.

trusted-source[5]

Vyfukujte jeho mozek

Pokud chcete, aby váš přítel byl příjemným překvapením nebo roztavil mozku - vstoupte do bikiny do zrcadla a vezměte pár obrázků. Odstraňte pásky na horní části bikin a požádejte, abyste v tuto chvíli vzali obrázek o zrcadle. Nebo si vezměte obrázek sami v okamžiku uvolnění stužek na podprsenku nebo kalhotkách a pošlete je do svého mobilního telefonu nějakým horkým textem.

Bikiny a led

Bikiny - to není jen šaty, ale příležitost k holé, ne odhalení. Pokud jste v teple, dejte si bikiny a požádejte ho, aby masíroval vaše otevřené tělo s kostkami ledu. Nechte svého chlapíka pozorovat, co se tyto kostky změní na vaše tělo. Hádej, jak může tato masáž ledů skončit.

trusted-source[6]

Bikiny - víc než oblečení

Bikiny - malé pruhy tkáně na hrudi a stehnech. Ale to není jen oblečení. Pokud chcete hrát a experimentovat, použijte bikiny a nechte si sex nezapomenutelný.

trusted-source[7]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.