^

Jaká je plató v sexu?

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 20.11.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Platófáza je druhou fází plného sexuálního styku, a sice penetrací mužského penisu do vagíny ženy. Platophase - je pokračování milostné hry nebo mazlení - jak bude mít pár. Jaké jsou vlastnosti platofázy nebo plnohodnotné pohlavní styky?

Jaká by měla být náhorní plošina?

Jaká by měla být náhorní plošina?

Zavedení penisu do vagíny by mělo být jemné, láskyplné a co je nejdůležitější - bezbolestné. Pokud člověk dovolí hrubost, spěchá, není si jista a žena není ještě připravena na koitus, sexuální akt nebude přinášet vzájemné potěšení. Před tím, než mužský sexuální orgán pronikne do ženské vagíny, musí existovat fáze předčasné hry, která se připravuje na pohlavní styk oba, zapaluje jejich vášeň. Fáze předloktí trvá v průměru 15 minut.

Když oba - muž a žena - jsou připraveny k souloži (pronikání údu do pochvy), mužský pohlavní orgán snadno proniknout a žena jej vnímá bez sebemenší námahy, protože ji dost vaginální lubrikace. Je to mazivo, které naznačuje, že žena je připravena si užívat dál.

Co by mělo být tření?

Tření jsou pohyby člověka během proniknutí falusu do vagíny ženy. Obvykle jsou první třechy hlubší a pomalejší. Potom se frekvence tření urychluje a může dosáhnout 100 úderů za minutu. Intenzita tření pak může urychlit, pak zpomalit tempem, které je příjemné pro oba. Jako člověk fyziologická agitace roste rychleji a žena - pomaleji, může ovládat tempo, oddaluje svůj vlastní orgasmus a přiblíží orgasmus partnera.

Žena během pohybu člověka mu může pomoci s tělem, regulovat sexuální chování partnera a tempo jeho pohybů. Během tření je excitace obou partnerů přibližně na stejné úrovni, což se nazývá platová fáze. Vzrušení může být stimulováno, člověk v tomto okamžiku je nejvíce nadšen malou plochou pod koronární drážkou hlavy falusu a žena má klitoris nebo vstup do vagíny. Pokud jsou tření pomalé a nejsou příliš časté, jsou tyto oblasti nejvíce vznětlivé.

Při prvních třeních se oba partneři mohou bavit, snadno ovládat s určitými dovednostmi a znalostmi. Můžete občas zastavit tření a znovu je znovu spustit, čímž prodloužíte trvání aktu. Když jsou oba partneři silně nadšeni, stane se obtížnější ovládání frekvence a intenzity tření, stávají se ostřejšími a silnějšími ve formě trhlin. Je méně a méně možné tento proces řídit a nakonec přichází orgasmická fáze - fáze orgasmu.

Pokud je člověk dostatečně zkušený, může pohladit orgasmus s ženou již během předsudku a další fáze - platofáze. Proto, on nebo partner před zahájením orgasmu se mohou zapojit do stimulace klitorisu - to zvýší vzrušení ženy a přiblíží ji k orgasmu.

Jaké změny nastávají během platofázy?

Pokud je žena dostatečně vzrušená, během koitů má následující rysy.

  • Bradavky se zvětšují, jsou napjaté
  • Břišní kůže se stává růžovou nebo dokonce červenou
  • Kůže na hrudníku a dokonce i tlustém okraji může zčervená
  • Klitor se mírně snižuje, napětí se však nezmenšuje
  • Velké pyrupy mohou mírně vzrůst, protože klesá výtok krve do žíl
  • Malé labutě jsou mnohem větší - 2-3 krát
  • Maziva lze přidělit více díky aktivní práci bartholinových žláz
  • Svaly vnější části vaginy se zmenšují, kavernózní těla v oblasti dělohy se stávají hustšími a mužský člen je silněji pokryt - to se nazývá ženská orgasmická manžeta
  • Vagina je silně napnutá na šířku. Rozšiřuje se, takže penis se může bez problémů pohybovat

Muž ve fázi platofázy se také mění, ale malý. Jeho bradavky také napínají a penis zpravidla zůstává v neustálém napětí, erekce už neváhá. Hlava penisu se stává červená od přílivu krve, varlata se zvětšují a vytahují se nahoru. Z močové trubice mohou být vylučovány kapičky transparentní kapaliny, které se nazývají vylučování Cooperových žláz.

Platóza, stejně jako fáze vzrušení, není nutné zpožďovat, jinak sexuální akt nebude přinášet radost - partneři jsou vyčerpáni. Fáze koinice by měla trvat 2-5 minut. Existuje nepsané pravidlo, které je známo zkušeným milovníkům: láska hra trvá asi 4x delší než platophase (act koition sám). Tentokrát může pár regulovat, jak se jí líbí, pokud jsou oba dobří. Lékaři říkají, že byste si neměli dělat starosti, pokud koiční fáze trvá jen 1 minutu, pokud oba dosáhnou orgasmu.

Výsledkem řádně prováděné fáze plošiny, tedy fáze koitice, bude orgasmus. U žen a mužů může trvat 10 až 15 vteřin, pro obzvláště vášnivé trvání orgasmu může dosáhnout 30 sekund. Jasnost pocitů obou partnerů je odměnou za štědrost pokožky a pocitů.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.