^

Vážný vztah s mužem: 5 hlavních pravidel

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 21.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Mnoho dívek si stěžuje, že s mužem nemají vážný vztah. K tomu, aby se tyto vztahy uskutečnily, je třeba je nejprve rozhodnout vnitřně. Často se stává, aby dívka myslela, že chce vážný vztah, ale opravdu nechce. To se nazývá "sociální touha" - něco, co splňuje standardní požadavky společnosti, ale ne vaše vlastní.

Jak najít člověka pro vážný vztah?

Vážné vztahy pro dívky nefungují alespoň z dvou důvodů. První důvod - není vhodný člověk a druhý - muž, ale nesouhlasí s vážným vztahem. Nejprve zvážíme první problém. Pokud nemůžete najít vhodného člověka pro sebe, musíte nejprve modelovat svůj obraz ve svých myšlenkách. A je dobré si představit, kdo chcete vidět vedle vás.

Zdůrazněte ty vlastnosti, které chcete vidět u svého muže. Tyto vlastnosti je třeba rozdělit na dvě oblasti: vzhled a charakter. Přemýšlejte o tom. Který člověk se vám líbí víc z hlediska vzhledu. Napište tyto vlastnosti na listy. Nyní přemýšlejte o tom, jaký typ charakteru chcete vidět ve vaší zvolené osobě. Napište je na kus papíru. A teď překračují ty vlastnosti, které se navzájem vylučují. Například "můj muž vydělává hodně" a "můj muž je vždycky doma, vedle mě." Rozhodněte, co chcete více: materiální bohatství nebo sedící dům pečujícího manžela?

Nezapomeňte zmínit jakýkoli aspekt vztahu: intelektuální kompatibilitu, kariéru, sex, postoj k vám, touhu nebo neochotu mít děti, obecné zdraví, lásku nebo nelíbí se ve sportu.

Když se člověk objeví co nejblíže k obrazu, který jste si vybrali, můžete porovnat původní se snem a určit, zda se vám to hodí nebo ne. A pak začíná úplně jiná práce: vytvoříte vážný vztah s mužem vašich snů. Jaké jsou chyby tímto způsobem? Kromě toho je třeba vzít v úvahu tyto chyby a ve výše uvedeném případě: muž, kterého už máte, ale vážný vztah s ním není dosažen.

Jak věřit vážnému vztahu?

Podle psychologů člověk přitahuje lidi k okolnostem, které chce vidět. Zhruba řečeno, pokud nemáte vážný vztah s člověkem, znamená to, že mu buď nevěříte, nebo ho nechcete. Pak jsou tyto vztahy přesně stejné: jsou ve velké vzdálenosti, jsou ženatí nebo jsou svobodní, ale tě vážně neberou.

Pravidlo víry

K tomu, aby si s člověkem založili vážný vztah, musí být nejdříve věřil. Velmi často kvůli psychickému traumatu se žena bojí začít s novým vztahem, aby se zabránilo bolesti. A pak podvědomě odpuzuje od sebe ty muže, kteří mohou být spolehlivými partnery. Nebo buduje vztah s člověkem na principu "Je to dočasné", udržuje ho na dálku a přiměje vás, abyste to lehce vzal. Takže princip jedna: věřte, že budete mít novou opravdovou lásku. Chcete-li si sami pomoci, napište všechny své myšlenky, akce a rozhodnutí pouze v pozitivním aspektu. Postupně měníte své myšlení tak, jak chcete pozitivní a vážné změny ve vašem osobním životě.

Pravidlo zbavování se nepotřebných

Předpokládejme, že máte pár fanoušků vlevo (kteří je nemají?). A předpokládejme, že máte náklonnost k některým z těchto fanoušků a všichni očekáváte, že se změní, začne vám dárky, pozve vás do drahých restaurací a pak začnete spolu žít. Ale tyto sny odnesou váš čas, energii a hlavně - volný prostor pro muže, který by vás opravdu mohl stát šťastným. Koneckonců, láska se usadí pouze v neobsazeném srdci.

Takže se jednou a navždy učit: pokud člověk nesplňuje vaše požadavky, okamžitě ho převeďte do kategorie přátel a udělejte svůj osobní život skutečně. Pokud stále nemáte vážného muže, postarat se o sebe - můžete se zlepšit až do nekonečna. A hlavní věc je velmi vděčná a zajímavá práce. Dívce jako ty - veselá, soběstačná, spokojená a dobře upravená - nutně věnuje pozornost člověku se stejnými vlastnostmi.

Pravidlo svobody jednání

Toto pravidlo znamená, že svého člověka nebudete kontrolovat 24 hodin denně. To nikoho nestojí - pokud není masochista a vy hrajete zajímavou hru. Ale tato hra nebude trvat dlouho, pokud každý z vás nemá svobodu podle vlastního výběru a vaše vlastní akce. To neznamená, že potřebujete dělat všechno, co se vám líbí, ale to znamená, že v žádném případě nemůže člověk navzájem ukládat žádné kroky a kritizovat svého muže jen proto, že je "vaším".

Pravidlo emoční věrnosti

Pokud jste soběstačná dívka, nebudete spěchat od jednoho muže k druhému, abyste hledali důkazy o vaší přitažlivosti a potřebě. Emocionální zrada není pro člověka špatná, ale především pro vás. Musíte jasně a rozhodně vytvořit své vlastní místo v životě tohoto nebo toho muže, a co je nejdůležitější - pochopit svou roli a své chování ve vašich vztazích.

Pokud ztrácíš svou energii na mužích, které nepotřebuješ, pak se ti nedostane. Takže nebudete mít vážné vztahy, protože budete házet z jednoho břehu do druhého. Rozhodněte se a klidně s jistotou jděte na svůj cíl.

Pravidlo chyby

Vy i váš muž máte právo udělat chybu. To znamená, že máte právo na odpuštění. A to je normální. Odpusťte muže za jeho chyby a na oplátku mu odpusťte. To je základ dlouhodobého vážného vztahu s člověkem. Přejeme vám, abyste měli takové vztahy.

trusted-source[1], [2]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.