^
A
A
A

Vážný vztah se stal online

 
, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
 
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Dívky, které mají přístup k síti z domova, mají dobré výhody pro rychlé uzavření dlouhodobých romantických vztahů. Tento závěr provedli psychologové z Stanfordské univerzity. Tým odborníků pod vedením profesora Michaela Rosenfelda studoval 4002 dospělých mužů a žen, z nichž 3009 bylo ženatých nebo mělo vážné partnerství. Současně polovina účastníků používala datovaná místa v práci a druhá prostřednictvím přístupu do virtuálního světa z domova.

Během práce se ukázalo, že internet se stává vedoucí společenskou arénou, zejména je stále důležitější jako místo, kde se páry nejen setkávají, ale vytvářejí dlouhodobé vztahy. Studie také zjistila, že virtuální prostor se stala zvláště důležité při hledání potenciálních partnerů ve skupině lidí, kteří se v některých případech je obtížné najít přátele, mužů a žen, jako Homosexuál, lesbický, a středního věku heterosexuální populaci.

Podle zjištění 82,2% dotazovaných dobrovolníků, kteří měli přístup k internetu doma, rychle našlo svého duševního kamaráda, romantického přítele nebo sexuálního partnera ve srovnání s 62,8% uživatelů, kteří používali síť v kanceláři. Online chat - to není jen nový a účinnější způsob, jak zůstat v kontaktu se stávajícími sociálních pozic, ale také efektivní prostředník, který pomáhá v reálném světě založit osobní život, říká spoluautor Dr. Reuben Thomas, z New York University.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.