^

Informace

Meir Kohen - jeden z nejznámějších plastických chirurgů na světě, specialista v oboru regenerace plastů, lékař medicíny. Má magisterský titul v oboru plastické chirurgie a je předsedou izraelské asociace plastických chirurgů.

Dr. Cohen provedl více než dva tisíce operací na regeneraci plastů po traumatickém nebo patologickém poškození. Hlavní specializací lékaře je maxilofaciální plasty, rychlá změna velikosti nebo tvaru mléčných žláz, obličejový výtah, břišní plasty, odstranění jizev a kožních lézí. Zvláštní roli v lékařské praxi hrají dětské plasty.

Meir Kohen Považuje za svůj cíl, aby byly plastické zásahy přístupné a bezpečné, a proto využívá nejmodernější techniky a metody. Je autorem nebo spoluautorem dvou stovek zdravotnických prací, které vyzdvihují inovativní technologie v oblasti operativních plastů. Mezi jeho práce patří články a kapitoly o zlepšení hojení ran, o rekonstrukci obličeje, o praktické aplikaci laserových metod.

Lékař není omezen pouze na klinickou a chirurgickou praxi, přičemž se zabývá vědeckou činností. Meir Kohen Je čestným členem několika mezinárodních komunit plastické chirurgie, iniciátorem vědeckého výzkumu, přední online lékařské publikace a učitelem plastické chirurgie na Lékařské fakultě Univerzity v Tel Avivu.

Vzdělávání a praxe

  • Lékařská fakulta na univerzitě v Jeruzalémě, Izrael
  • Lékařská fakulta Tel Aviv University, Izrael
  • Specializace v kranio-maxilofaciální chirurgii
  • Specializace na dětskou plastickou chirurgii
  • Stáž na největších klinikách v USA a Kanadě

Členství v mezinárodních organizacích

  • Izraelská společnost plastické a rekonstrukční chirurgie
  • Americká asociace plastických chirurgů
  • Americká asociace plastických chirurgů v hlavě a tváři
  • Chirurgická asociace Ontaria, Kanada
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.