^

Jizva pokožky

Masti z jizev

Aby se snížila porucha, která se vyskytuje na pokožce po vyléčení jejího poškození (pooperační šití, řezná rána, hoření apod.), Se masť aplikuje z jizev-husté pojivové tkáně

Účinné ošetření jizev a jizev pomocí gelů a krémů

Jizvy a jizvy nejsou ty ornamenty, které dělají ženu hezké a atraktivní. Ano, ale pro muže ne všechny jizvy do obličeje. Ale bez ohledu na to, co zanechalo neestetické znamení na lidském těle, může být vždy provedeno, aby se stalo méně zřetelným nebo dokonce úplně zmizelo.

Masti z keloidních jizev

Jedná se o masti, které jsou dávkovou formou, díky níž se můžete rychle a účinně zbavit kožních defektů, včetně jizev.

Odstranění jizev pomocí laseru

Někdy je velmi obtížné chránit vaše tělo před všemi druhy zranění, takže odstranění jizev pomocí laseru se stalo poměrně populárním postupem, zvláště u žen.

Masti pro resorpci jizev

Doposud se odborníci ve farmakologickém průmyslu snaží vyvinout veškeré úsilí, aby pomohli lidem, pro které je problematika zjizvení velmi relevantní.

Dermální ekvivalent. Historie a výsledky klinických studií

V pozdních osmdesátých letech byla na Stanfordské univerzitě vyvinuta tekutá forma bovinního kolagenu, která se při tělesné teplotě přeměnila na měkký elastický substrát.

Experimentální práce na transplantaci alogenních keratinocytů na uměle vytvořené jizvy bílých potkanů

Touha využívat buněčný potenciál a potřebu hledání nových účinných metod pro zlepšení estetického vzhledu jizev vedla k myšlence pokusit se studovat možnost transplantace keratinocytů na povrchy jizvy.

Použití buněčných technologií ke zlepšení vzhledu jizev

Moderní věda se vyznačuje rychlým rozvojem řady příbuzných oborů, pod souhrnným názvem „biotechnologie“. Tato část vědy, založená na nejnovějších poznatcích z oblasti biologie, cytologie, molekulární genetiky, genetického inženýrství, transplantologie, má za cíl využít obrovský potenciál

Léčba keloidních jizev ušních lalůček

Rozmanitost klinických variant keloidních jizev vede k potřebě rozvinout různé způsoby, jak se přiblížit k problému a vytvořit různé léčebné režimy.

Léčba keloidních jizev

Je třeba poznamenat, že dlouhodobé státní septických ran, chronický zánět přispívá ke vzniku keloidů, ale to je pouze „špičku ledovce“.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.