^

Školáci

Školáci ve věku od 7 do 17 let jsou oba lékaři a učitelé rozděleni do tří věkových kategorií: mladší, střední a vyšší školní věk. Každá z nich má své vlastní charakteristiky, které musí rodiče znát.

Jaké jsou nejčastější školní děti? Jaké fyziologické procesy se vyskytují v pubertálním období? Jaké problémy mohou vzniknout, když žáci jedí špatně, pohybují málo a zanedbávají pravidla osobní hygieny? Jak souviset s možnými psychologickými charakteristikami školáků a problémy s jejich fyzickým a psycho-emocionálním zdravím?

Zdravá výživa pro školáky od 6 do 17 let

Informace o přibližné denní sérii produktů a množství porcí pro děti a dospívající ve školním věku.

Jak naučit psát dítě?

Jak učit dítě psát je problém mnoha mladých rodičů. Děti se naučí číst mnohem rychleji, než psát, a není nic co dělat. Jak můžete naučit dítě psát a kompetentně a krásně?

Známky stresu u dítěte

Většina z nás má tendenci se dívat zpět v dětství, jako v nejjednodušší době našeho života, zvláště ve srovnání s kmenem dospělosti. Ale to nedělá váš stres vašeho dítěte méně realní. Máme tendenci zapomínat na to, že naše děti mohou dostat spoustu stresu a existuje mnoho důvodů. Ale někdy to nechápeme.

První dny dítěte ve škole: 9 užitečných tipů pro rodiče

První dny dítěte ve škole jsou vzrušující nejen pro něj, ale i pro rodiče.

Dítě v 1. Stupni: jak mu pomáhat přizpůsobit se?

Dítě v první třídě může začít rychle nemocně. To znamená, že se přizpůsobuje neobvyklým podmínkám: zvýšený stres, nový dětský kolektiv, učitelé, nový režim dnešní doby. Proto by měl být první stupeň ošetřován velmi pečlivě, ale pevně - koneckonců, potřebuje pomoci mu vstoupit do nového rytmu života.

Jak učit dítě být šťastný?

Chcete-li učit dítě být šťastný, musíte tento pocit zažít sami. Do 7 let je dítě emočně napojeno na matku o 90%, až do věku 14 let nadále pocítilo toto spojení o 40%. Ale stejně se dítě snaží kopírovat pocity a chování rodičů. Proto se musíte dozvědět několik jednoduchých pravd o tom, jak být šťastný.

Jak správně je školák přivádět?

Úspěch studentů ve studiu závisí do značné míry na tom, co dítě jedí. Ale mnozí rodiče jsou příliš zaneprázdněni, aby svým dětem poskytli racionální výživu bohatou na živiny. Děti buď podřizují, dávají jim jen zeleninu a ovoce, nebo se přehnaly, a snažily se položit talíř syna nebo dcery s více masem. Jak správně je školák přivádět?

Školka: jak spát spát?

Často dítě se může naučit horší a cítit se horší, když základní ... Nedostane dostatek spánku. Dokonce i když si vezmete studenta do postele přesně ve 22:00, stále nemůže dobře spát. Důvody špatného spánku školáků mohou být různé - špatně umístěný polštář, nedostatečně větrané místnosti, byt je příliš horký nebo příliš studený ...

Jak snížit stres prvních školních měsíců?

Začátek nového školního roku může radikálně ovlivnit psychiku křehkých dětí, stres může snížit účinnost dítěte ve společnosti a učení. První měsíce studia mohou být obtížné jak pro děti, tak pro rodiče. Dokonce i děti, které skutečně chtějí chodit do školy, se budou muset přizpůsobit vyšší úrovni činnosti a stresu, které jsou nevyhnutelně spojené se školním životem.

Osm jednoduchých tipů proti dětské obezitě

Počet dětí s obezitou nebo nadváhou roste alarmujícím tempem. Extra kilogramy zvyšují riziko vážných zdravotních problémů, jako je cukrovka, srdeční onemocnění a astma. Obezita dítěte také zvyšuje emoční stres na křehké psychice dítěte. Kvůli nadváze je dítě často trápeno a nechce se s ním hrát, což může vést k nízkému sebevědomí a depresi. Ale můžete pomáhat Vašemu dítěti zhubnout a udržovat zdravou váhu.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.