Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Proteinová strava

Lékařský expert článku

Gastroenterolog
, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 11.04.2020

Unikátní v tomto druhu, bílkovinná strava je hodna úcty. Může to skutečně pomoci zhubnout? Budete snadnější a okouzlující? Podívejme se na všechny možnosti této možnosti pro snížení hmotnosti.

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9]

Proteinová strava umožňuje jíst téměř vše, co obsahuje bílkoviny

Proteinová strava se stala velmi oblíbenou a poptávanou právě proto, že prakticky neobmedzuje vás v používání přípravků obsahujících proteiny v jejím složení.

S potěšením jíst s nízkotučným masem, tvarohem, vejci jakéhokoli původu, tvaroh (s minimálním množstvím tuku).

Snižte na minimum příjem sacharidů, nejívejte mouku, nepijte alkohol atd. Ovoce jíst jen minimálně. Hlavní věc spočívá v tom, že příjem sacharidů neprůstává ve stejném množství jako bílkoviny.

Pokrok ve stravě s bílkovinami

Radost stravovací bílkoviny je, že pokud máte rádi maso, to je dobré. Dříve se domnívalo, že proteinová strava by měla být monotónní a velmi omezená, proto neměla dostatečnou energetickou hodnotu, nebyla dostatečně výživná.

Profesor Apfelbaum doporučil svým pacientům, aby do svého menu přidali i vaječný albumin. Tato strava se nyní nepovažuje za jedinou stravu, neboť se výrazně rozrostla na úrovni jejího rozvoje a rozmanitosti při výběru produktů.

Řiďte správně dietou

Aby bylo dosaženo požadovaného výsledku, stačí jednoduše vyloučit tuky a sacharidy ze stravy. Odmítněte sami sebe mouku, sladkosti, obilné výrobky, alkohol, brambory smažené, vařené a jiné, a vylučte olej a těstoviny.

Pokud vynaložíte úsilí na svou krásu a důvěru - ztrácíte váhu na 8 kilogramů za dva týdny. Mimochodem, sacharidy krmí naše tělo a nabíjí energií, protože uhlohydráty obsahují glukózu. A můžete přijímat glukózu dvěma způsoby: kvůli akumulaci tuku (jejich pálení) a od toho, co jíte každý den.

Když se uhlohydráty neposkytují do těla pomocí produktů, znamená to, že se automaticky používají tukové vklady a přirozeně ztrácíte váhu. Záměrně zahajujeme takový proces v našem těle - protein se stává příliš mnoho, málo sacharidů, člověk roste tenkým.

trusted-source[10], [11], [12], [13]

Potvrzení popularity stravy a pár slov

Zajímá vás, kdo vynalezl tak účinnou stravu pro rychlou úbytek hmotnosti a ve velkém měřítku? Strava skutečně funguje a její slavní lidé se o to pokoušeli a pak vám poradili.

Autor stravy je Dr. Robert Atkins, známý v jeho kruzích a širokých masách. Takoví populární lidé jako Brad Pitt, Jerry Halliwell a nenapodobitelná Jennifer Aniston zkoušeli na těle metodu Atkins.

trusted-source[14], [15], [16], [17], [18], [19], [20]

Maso, ryby, vejce - rozloučení, další otrokyně

Vše je založeno na skutečnosti, že byste neměli popírat sami sebe masné výrobky a ryby. Ovoce lze jíst, ale jen bez fanatiky. Plody obsahují neproporcionální množství bílkovin se sacharidy, existuje více proteinů.

Možná byste se po snídani uvařili ve voňavém mase s vejci a nepřemýšlejte o následcích. A ani se nesnažte jíst sendviče s ovsenými vločkami, pak bude veškeré úsilí marné.

Proteinová strava může být nazývána dietou pro líné lidi, protože se člověk nemusí omezit jen na stravování. Vzhledem k tomu, že bílkovina je nasycená bílkovinami, tělo cítí, že je stále hlad, pak sacharidy nekonají. Pak, z vašich pečlivě nahromaděných zásob tuku, on i tělo kompenzují naše vzácné sacharidy.

kteří přišli s takovou účinnou stravou

Chudnutí od 3 do 8 kilogramů je zaručeno, tak říkají oddaní této metody.

A další ...

Během výživy se z těla aktivně extrahuje voda, takže se postava stane mnohem štíhlejší než před jídlem, s obvyklým způsobem života.

Pak je syntéza glukózy z proteinu, který je uvnitř vaší svalové hmoty. Vzhledem k velkému množství proteinů, proteiny ze svalů nezmizí ve velkém množství a máte nádherné tělo.

trusted-source[21], [22], [23], [24], [25], [26]

Uchovávejte před aplikací

Proteinová strava má stále stejně jako všechny diety bez výjimky spoustu nedostatků. Proto by měla tato strava přicházet, pokud je naprosto všechno kritické, a jste připraveni trpět hladem, zdravotními problémy nebo narušením nálady, protože jen maso nemá velmi dobrý účinek na zdraví.


Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.