^

Zdraví

Adenol Fort

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 15.08.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Adenol forte se používá jako lék na léčbu benigní hyperplasie prostaty.

trusted-source[1], [2], [3], [4]

Indikace Adenola Forte

Léčba se používá k léčbě benigní hyperplasie prostaty, zejména u pacientů s diabetem. Je také předepsána pro určité funkční poruchy tlustého střeva a poruchu sexuální funkce.

Formulář vydání

Léčivý přípravek se vydává ve formě roztoku, který se užívá k požití. Jedna lahvička obsahuje 200 ml látky.

Farmakodynamika

Adenol Forte je směs organických polymerů v optimálním rozměru. Ovlivňuje centra odpovědná za správnou funkční aktivitu prostaty a také pozitivně ovlivňuje sexuální funkce. Obnovuje motorickou aktivitu tlustého střeva a také stabilizuje ukazatele hladiny cukru v krvi pacienta.

Farmakokinetika

Jednotlivé složky extraktu, který je vyroben z pupenů pikantní, jsou absorbovány do krevního řečiště skrz slizniční stěnu trávicího systému. Hlavní část saligininu, který je v krvi, stejně jako v játrech, prochází procesem oxidace na kyselinu salicylovou a je vylučován z těla spolu s močí. Přibližně 86% salicinu / saligininu se absorbuje do krve, takže po nanesení léku zůstává nasycení látky poměrně vysoká.

Dávkování a aplikace

Roztok Adenolu forte by měl být podáván po perorálním podání (v dávce 40 ml). Po této době byste neměli pít ani jíst jednu hodinu. Při mírné závažnosti trvání léčby trvá přibližně 2-3 měsíce, a pokud je případ závažnější, je kurz prodloužen na 3-4 měsíce.

V závislosti na věku pacienta se stanoví frekvence užívání drog - muži mladší než 50 litrů. Odeberte roztok 1 p. / 6 dní; ve věku 50-60 litrů. - 1 rub / 7 dní; ve věku 60-70 litrů. - 1 rub / 8-9 dní; přes věk 70 litrů. - 1 rub / 10 dní.

Jako profylaxi benigní hyperplasie prostaty lze lék předepsat 1 den 10 dní. Po dobu 2-3 měsíců. V tomto případě po 3 měsících. Je nutné provést opakovaný průběh léčby.

Jako dávkovač se používá víčko balení (objem 10 ml).

Kontraindikace

Lék je kontraindikován pro použití s vysokou citlivostí na jeho složky.

Vedlejší efekty Adenola Forte

Při použití léku v doporučených dávkách nebyly pozorovány nežádoucí účinky. Občas s individuální přecitlivělostí jsou možné alergické reakce ve formě svědění, vyrážky na kůži a kopřivka.

Předávkovat

V případě jednorázového 10násobného předávkování může mít léčivo negativní vliv na funkci jater.

Interakce s jinými léky

Studium nebylo studováno.

trusted-source[5], [6]

Podmínky skladování

Lék by měl být uchováván na místě, které je při pokojové teplotě uzavřeno od slunečního světla.

Skladovatelnost

Adenol forte se smí používat po dobu 3 let od data výroby.

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Adenol Fort" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.