^

Zdraví

Adenoma-gran

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Adenoma-gran je komplexní homeopatický přípravek sestávající z minerálních i rostlinných surovin, jejichž kombinace vytváří vysokou účinnost léku.

trusted-source[1], [2], [3], [4]

Indikace Adenoma-gran

Pelety se používají k léčbě benigní hyperplazie prostaty (1-2 stádiích onemocnění), jakož i doprovodná patologií urogenitálního ústrojí (jako je uretritida, zánět varlete nebo nadvarlete a prostaty v chronické fázi, přidání cystitida, atd).

trusted-source[5], [6], [7]

Formulář vydání

Produkováno ve formě homeopatických granulí (10 g).

trusted-source[8], [9], [10], [11], [12], [13]

Farmakodynamika

Adenoma-gran je předepsán pro poruchy močení a zlepšuje močový proces. Normalizuje indikátor hladiny estrogenů. Lék zpomaluje rozvoj adenomy prostaty - uplatňování vlivu na patogenních odkazy, stabilizuje funkční aktivitu prostaty, eliminuje nerovnováhu hormonů, zlepšuje funkci varlat, a také stabilizuje ukazatele hladiny testosteronu.

Chrání se před zápalem, což ovlivňuje prostatickou oblast močové trubice, svalová vlákna v kanálech prostaty, stejně jako hrdlo močové trubice. To vše nám umožňuje eliminovat dynamický prvek obstrukce, obnovit jeho tvar, zabránit zánětlivému procesu, který vzniká v důsledku stagnace moči.

Nešpecifický protizánětlivý účinek lze použít jako profylaxi zánětlivých procesů v orgánech močového měchýře. Snižuje venózním v pánevních orgánů, zlepšení krevního oběhu, se provádí v tkáni prostaty, normalizaci proces trofismus a snížení rušení ve stromatu a prostaty parenchymu. To vše pomáhá stabilizovat fungování tohoto těla. Zabraňuje dalšímu rozvoji adenomu.

trusted-source[14], [15], [16], [17], [18]

Dávkování a aplikace

Při použití peletky je nutné jej umístit pod jazyk. Je nutné, aby byl přípravek uchován, dokud není úplně absorbován. Použití by mělo být buď před jídlem (po dobu 15-20 minut), nebo po (po 1 hodině). Pokud je to nutné, může být lék mírně rozpuštěn v čisté vodě.

Dávka je 5 granulí, které je třeba užívat každý večer ve věku 2-2,5 měsíců. Abyste získali trvalý účinek, musíte po 2týdenní přestávce opakovat léčbu.

trusted-source[31], [32], [33], [34], [35], [36]

Kontraindikace

Přípravek je kontraindikován v těchto případech:

  • Zvýšená individuální citlivost na prvky drogy;
  • Individuální nesnášenlivost vůči fruktóze;
  • Intolerance k monosacharidům;
  • Nedostatek těla sacharosy izomaltázy.

trusted-source[19], [20], [21], [22], [23], [24], [25]

Vedlejší efekty Adenoma-gran

Mezi vedlejší účinky léčiva - v některých případech možné projevy hypersenzitivních reakcí.

trusted-source[26], [27], [28], [29], [30]

Interakce s jinými léky

Adenom Gran schválen pro použití v kombinaci s různými léky, včetně protizánětlivá léčiva, antibiotika, vitamínové komplexy atd ale je třeba poznamenat, v časovém intervalu mezi jejich metody -. To by mělo trvat nejméně půl hodiny.

trusted-source[37], [38], [39], [40], [41], [42]

Podmínky skladování

Uchovávejte přípravek v uzavřeném prostoru od dětí při teplotě, která by neměla překročit 25 ° C.

trusted-source[43], [44], [45], [46], [47], [48]

Skladovatelnost

Adenoma-gran lze použít do 3 let od okamžiku výroby přípravku.

trusted-source[49]

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Adenoma-gran" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.