Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Adenoma-gran

Lékařský expert článku

Internista, pulmonolog
, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 11.04.2020

Adenoma-gran je komplexní homeopatický přípravek sestávající z minerálních i rostlinných surovin, jejichž kombinace vytváří vysokou účinnost léku.

trusted-source[1], [2], [3], [4]

Indikace Adenoma-gran

Pelety se používají k léčbě benigní hyperplazie prostaty (1-2 stádiích onemocnění), jakož i doprovodná patologií urogenitálního ústrojí (jako je uretritida, zánět varlete nebo nadvarlete a prostaty v chronické fázi, přidání cystitida, atd).

trusted-source[5], [6], [7]

Formulář vydání

Produkováno ve formě homeopatických granulí (10 g).

trusted-source[8], [9], [10], [11], [12], [13]

Farmakodynamika

Adenoma-gran je předepsán pro poruchy močení a zlepšuje močový proces. Normalizuje indikátor hladiny estrogenů. Lék zpomaluje rozvoj adenomy prostaty - uplatňování vlivu na patogenních odkazy, stabilizuje funkční aktivitu prostaty, eliminuje nerovnováhu hormonů, zlepšuje funkci varlat, a také stabilizuje ukazatele hladiny testosteronu.

Chrání se před zápalem, což ovlivňuje prostatickou oblast močové trubice, svalová vlákna v kanálech prostaty, stejně jako hrdlo močové trubice. To vše nám umožňuje eliminovat dynamický prvek obstrukce, obnovit jeho tvar, zabránit zánětlivému procesu, který vzniká v důsledku stagnace moči.

Nešpecifický protizánětlivý účinek lze použít jako profylaxi zánětlivých procesů v orgánech močového měchýře. Snižuje venózním v pánevních orgánů, zlepšení krevního oběhu, se provádí v tkáni prostaty, normalizaci proces trofismus a snížení rušení ve stromatu a prostaty parenchymu. To vše pomáhá stabilizovat fungování tohoto těla. Zabraňuje dalšímu rozvoji adenomu.

trusted-source[14], [15], [16], [17], [18]

Kontraindikace

Přípravek je kontraindikován v těchto případech:

  • Zvýšená individuální citlivost na prvky drogy;
  • Individuální nesnášenlivost vůči fruktóze;
  • Intolerance k monosacharidům;
  • Nedostatek těla sacharosy izomaltázy.

trusted-source[19], [20], [21], [22], [23], [24], [25]

Vedlejší efekty Adenoma-gran

Mezi vedlejší účinky léčiva - v některých případech možné projevy hypersenzitivních reakcí.

trusted-source[26], [27], [28], [29], [30]

Dávkování a aplikace

Při použití peletky je nutné jej umístit pod jazyk. Je nutné, aby byl přípravek uchován, dokud není úplně absorbován. Použití by mělo být buď před jídlem (po dobu 15-20 minut), nebo po (po 1 hodině). Pokud je to nutné, může být lék mírně rozpuštěn v čisté vodě.

Dávka je 5 granulí, které je třeba užívat každý večer ve věku 2-2,5 měsíců. Abyste získali trvalý účinek, musíte po 2týdenní přestávce opakovat léčbu.

trusted-source[31], [32], [33], [34], [35], [36]

Interakce s jinými léky

Adenom Gran schválen pro použití v kombinaci s různými léky, včetně protizánětlivá léčiva, antibiotika, vitamínové komplexy atd ale je třeba poznamenat, v časovém intervalu mezi jejich metody -. To by mělo trvat nejméně půl hodiny.

trusted-source[37], [38], [39], [40], [41], [42]

Podmínky skladování

Uchovávejte přípravek v uzavřeném prostoru od dětí při teplotě, která by neměla překročit 25 ° C.

trusted-source[43], [44], [45], [46], [47], [48]

Skladovatelnost

Adenoma-gran lze použít do 3 let od okamžiku výroby přípravku.

trusted-source[49]

Farmakologická skupina

Гомеопатические средства

Farmakologický účinek

Гомеопатические препараты

Oblíbení výrobci

Национальный Гомеопатический Союз, ЧАО, Украина

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Adenoma-gran" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Portál iLive neposkytuje lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Informace zveřejněné na portálu jsou pouze orientační a neměly by být používány bez konzultace specialisty.
Pečlivě si přečtěte pravidla a zásady webu. Můžete také kontaktovat.

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všechna práva vyhrazena.