^

Zdraví

Radiocap

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 17.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Radiový nůž vám umožňuje odstranit nádory na kůži a dalších částech těla, a to jak uvnitř, tak i venku. K dnešnímu dni se tento postup stal velmi oblíbeným.

Všechna akce probíhají rychle a bez zvláštních nepříjemných pocitů. Rádiový nůž může odstranit jak malé růsty ve formě krtků, tak eliminovat gynekologické problémy.

Indikace použití rádiového nože

Hlavní indikace používání rádiového nože jsou v jakémkoliv novotvary na kůži. V podstatě se toto zařízení specializuje na odstraňování krtků, bradavic, papilomů, genitálních bradavic a seboroické keratózy.

Ale tohle není celý seznam. Ve skutečnosti je rádiový nůž široce používán v gynekologii. Používá se k odstranění eroze děložního hrdla. To se provádí výhradně ve směru lékaře.

K dnešnímu dni jsou zvažovány další oblasti použití tohoto nástroje. V podstatě je však široce používán v dermatologii a gynekologii. Zpočátku byl rádiový nůž určen k odstranění malých nádorů, jako jsou krtky a papilomy. Postupně se jeho spektrum výrazně rozšířilo. Tato technika umožňuje nejen rychlé řešení problému, ale i prevenci komplikací v budoucnu. Navíc výhodnou výhodou tohoto vynálezu je možnost rychlé regenerace. To je důvod, proč se rádiový nůž široce používá v gynekologii.

Rádiový nůž nebo laser? Který je lepší?

Od poslední doby se neustále objevuje stejná otázka, že je lepší vybrat rádiový nůž nebo laser. Ve skutečnosti je obtížné vybrat okamžitě oblíbené, tyto dvě metody jsou dobré každý svým vlastním způsobem.

Laser

Jedná se o nejbezpečnější, bezkrevný a účinný způsob odstranění kožních novotvarů. Díky speciálnímu průměru a specifické hloubce nárazu laser pracuje přesně a minimálně se poškozují okolní tkáně. To je zvláště důležité při odstraňování krtků na obličeji. Kontakt chirurgických předmětů s kůží chybí. Při použití laseru dochází k trombóze nejmenších nádob. To zcela zabraňuje možným metastázám a zcela vylučuje ztrátu krve. Spolu s odstraněním probíhá proces hojení. V místě "operace" se vytvoří kůra, která chrání ránu před účinky infekcí a zabraňuje tvorbě jizev. Doba zotavení je krátká. Pokud se odstraní malý nádor, nezůstanou žádné stopy.

Radiocap

Mechanismus provozu tohoto přístroje spočívá v emisi vysokofrekvenčních rádiových vln. Tkanina působí proti tělu a uvolňuje teplo. Pod vlivem těchto faktorů je stavba zničena. Popáleniny jsou zcela vyloučeny! Nebezpečné a hemoragické komplikace nejsou pozorovány. Obnova je rychlá. Hodnota tohoto postupu spočívá v možnosti získat materiál pro histologické vyšetření. Rádiový nůž a laser jsou dva dobré postupy, a který z nich si vybere, rozhodne sám.

Odstranění krtků pomocí rádiového nože

Odstranění krtků pomocí rádiového nože je rychlé a účinné. Zvláštní přístroj vám umožní udělat vše bezbolestné a zaručuje, že v budoucnu nedojde k vedlejším účinkům.

Zvláštní provoz nevyžaduje operaci. Provádí se při lokální anestézii a trvá velmi málo času. Počínaje velikostí "problému" se zvolí požadovaný tvar a frekvence vlny, což ovlivní mateřské znaménko. Tato operace je velmi přesná a efektivní. V průběhu práce se provádí řez, zastaví se krev a dezinfikuje se. Všechny tyto činnosti provádí samotný rádiový nůž. Proto je odstranění považováno za bezpečné a účinné.

Po kůře zůstává kůra na místě. V žádném případě by neměla být opilá 4-5 dní. Vytváří takzvanou ochrannou vrstvu. Po pádu kůry zanechá jemnou růžovou pokožku, která by měla být chráněna před účinky slunečního světla. To je zvláště důležité v létě. Rozhlasový nůž je opravdu jedinečný a rychlý způsob, jak eliminovat nepříjemné útvary na kůži.

Odstranění papilomů rádiovým nožem

Odstranění papilomů rádiovým nožem stejným způsobem jako v boji proti narození. Před zahájením postupu není nutná příprava. Takže člověk prostě stačí, aby se dohodl na dni operace a objeví se na klinice pro odstranění papilomů.

Radiový nůž pracuje rychle a efektivně. Díky jedinečné technologii rádiových vln způsobuje, že se pokožka zahřeje a pod tímto "žárem" se provede řez. Přístroj sám dělá dezinfekci, zastavuje krev a zcela eliminuje papilom, aniž by zachytil okolní tkáň.

Operace je rychlá a nemá žádné komplikace. Přirozeně, pokud se osoba nedodržuje určitých pravidel, mohou přetrvávat problémy. Na místě interakce mezi pokožkou a spotřebičem se objeví kůra, která dočasně zakrývá ochrannou vrstvu. Nemůže být ošizen, může to vést k infekci. Po pádu kůry potřebuje kůže zvláštní péči. Hlavní věc je vyhnout se přímému slunečnímu záření. Rozhlasový nůž se s problémem rychle a efektivně vyrovná.

Rozhlasový nůž v gynekologii

Rozhlasový nůž v gynekologii se rozšířil. Zpočátku toto zařízení odstranilo extrémně malé výrůstky na pokožce. Postupem času byly jeho funkce důkladně studovány a použity v jiných oblastech. K dnešnímu dni je široce používán v gynekologii a dermatologii.

Způsob fungování zařízení spočívá v ovlivňování problematické části rádiových vln. Tato technika odstraňování zcela eliminuje nevýhody elektrochirurgického účinku.

V důsledku použití rádiového nože jsou zcela vyloučeny varianty vývoje endometriózy. Současně mají termíny epitelizace téměř polovinu. Navíc byly vytvořeny podmínky pro získání dobrého materiálu pro potvrzení diagnózy. No, neměnný plus je, že potřeba léků proti bolesti byla výrazně snížena. K dnešnímu dni můžeme s plnou jistotou říci, že je to nejúčinnější, bezbolestný a bezpečný způsob, jak odstranit všechny problémy, včetně gynekologických problémů.

Léčba eroze rádiovým nožem

Léčba eroze s rádiovým nožem se provádí a navíc velmi úspěšně. Dotčená oblast je citlivá na rádiové vlny. Díky přidělenému teplu se provádí řez a provede se úplné vyříznutí problémové zóny.

Tato technika umožňuje upravit hloubku řezu, pokud je to naléhavá potřeba. Kromě toho nedochází k tepelnému spálení. Jedná se o jedinečné zařízení, které dělá řez pomocí rádiových vln a vysoké teploty, ale nemá negativní vliv na pokožku.

Aktuální operace je charakterizována rychlostí. Po tomto postupu se mikroflóra vagíny obnoví poměrně rychle. To nemůže být zaručeno žádným jiným způsobem odstranění problému. Úplné léčení trvá 4 týdny. V některých případech se při operaci používá anestezie. Rádio-nůž je opravdu účinný nástroj, který se dokázal ukázat ze všech pozitivních aspektů.

Rádio-nůž s krční eroze

Rádiový nůž s erozí hrdla se rozšířil. Zasažená oblast je zcela pokryta a vyříznuta pod vlivem rádiových vln a tepla vyzařovaného kůží. V tomto případě se nemusíte obávat spálení, prostě to nebude. Jedná se o jedinečnou techniku, která opravdu dokáže udělat nemožné.

Během provozu lze v případě potřeby nastavit hloubku řezu. To je neměnný plus. Koneckonců, během operace, mohou být nalezeny některé "zajímavé" momenty. Během postupu se anestezie nepoužívá. Pokud je však taková potřeba, použije se.

Radiový nůž nejen účinně odstraňuje postiženou oblast, ale také umožňuje, aby se vaginální mikroflora v krátkém čase zotavila. Úplné zotavení je dosaženo za měsíc. Prakticky žádná jiná metoda neposkytne takové záruky. Rozhlasový nůž je moderní přístroj, okamžitě vykonává několik funkcí a zaručuje kvalitu práce bez jakýchkoli komplikací.

Kontraindikace použití rádiového nože

Kontraindikace používání rádiového nože samozřejmě existují. Nemůžete ji použít při maligních kožních lézích. Lidé s chronickými zánětlivými nemocemi na kůži také nepoužívají tuto metodu odstranění nádorů. To může zvýšit riziko vážných důsledků.

Pokud má tělo snímače srdeční frekvence, není také nutné používat rádiový nůž. Faktem je, že jeho práce je založena na přidělení zvláštních kmitočtů, které mohou způsobit nepříznivé úpravy funkčnosti stejných senzorů.

Během těhotenství a během laktace je to také zakázáno. Protože dopad na tělo matky a dítě v tomto případě nebyl vyšetřen. A nakonec je velmi nežádoucí použít tuto metodu eliminace nádorů u lidí s virovými kožními lézemi. V tomto případě máme na mysli herpes. Pokud osoba nemá žádné porušení a "jevy" zmíněné výše, rádiový nůž může být bezpečně používán.

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7]

Komplikace postupů v rádiu

Komplikace postupů na rádiovém noži nepřekročí osoba, pokud se chová správně. Takže po odstranění krtků nebo papilomů je třeba sledovat kůru, která se tvoří na ráně. V žádném případě by neměla být oklamána. Vytváří ochrannou vrstvu a zabraňuje infekci, aby se dostala do rány. Poté, co zmizí, je nutné místo namazat pomocí speciálních krémů, které nedovolí, aby UV záření ovlivnilo toto místo.

Pokud by došlo k gynekologickému postupu, pak i zde je seznam zákazů. Takže za měsíc stojí za to upustit od sexuálního života. Nemůžete použít tampony. Nepijte alkohol, jsou schopni dilatovat krevní cévy a zvyšovat krevní tlak. Tím jsou porušování v procesu hojení možné. Neodstraňujte těžké předměty. Kromě toho se musíte zdržet horké lázně. To může vést k zánětlivému procesu. Pokud bude osoba dodržovat všechny pokyny, postup pro odstranění problémové oblasti, provedený nástrojem pro rádio nože, nepřinese komplikace.

trusted-source[8], [9], [10], [11], [12]

Recenze na rádiovou nohu

Recenze rádiového nože jsou pozitivní i negativní. Takové zařízení nebo produkt, který by vyhovoval všem, ještě neexistuje. Samozřejmě, mnoho zařízení je univerzální, ale navzdory tomu, když nepomohli, byli pozorováni.

Když mluvíme konkrétně o rádiové noze, je zde více pozitivních recenzí než negativních. Postup se skutečně provádí rychle, nejsou žádné bolestivé pocity. Kromě toho radioknife okamžitě provádí několik akcí. Dělá řez, zastaví krev a dezinfikuje místo expozice. Žádný ze stávajících nástrojů není schopen takové věci. Kromě toho se tato operace provádí rychle, efektivně a v budoucnu nejsou žádné komplikace. Z tohoto důvodu zařízení získalo více pozitivní zpětné vazby.

Tam jsou také negativní prohlášení. Ale to jsou poměrně ojedinělé případy. Bez nich nemůžete dělat. Vytvoření určité představy o zařízení v některých recenzích je hloupé. Koneckonců, lidské tělo je individuální a to je přesně to, co rádiový nůž pomůže nebo ne, to není vždy tak jednoduché.

Cena procedur na rádiové noze

Cena postupů na rádiové frekvenci se liší v závislosti na tom, kde se vyrábí a jaká oblast je ovlivněna. Nejrychlejší a relativně levnou cestou je odstranění mateřského znamení.

Je obtížné jednoznačně říci, kolik bude stát za to. V Rusku může takový zásah stát 8 000 rublů. To se však týká gynekologické intervence. Pokud odstraníte znaménko nebo papilom, cena bude třeba vyjasnit. V průměru to je 5 tisíc rublů, což je mnohem méně.

Pokud vezmete v úvahu ceny na Ukrajině, pak tento postup bude stát 1500-2000 tisíc hřiven. Opět závisí hodně na tom, kde se nachází klinika, na co se specializuje a na jaké úrovni výcviku mají lékaři sám. Doufat, že postup bude stát symbolickou částkou, nestojí za to. Toto je nejnovější přístroj, který dokonale bojuje proti dermatologickým a gynekologickým problémům. Rádio-nůž je zařízení současnosti, na které jsou přiděleny velké naděje.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.