^

Zdraví

Suggestolog

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 29.11.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Suggestolog - lékař, který se zabývá užíváním paměti a náznakem léčby mnoha nemocí.

trusted-source[1], [2]

Kdo je navrhovatelem?

Suggestolog - lékař, který používá návrh na léčbu onemocnění. Návrh je poskytování informací vnímáno bez kritického hodnocení. Tím, že navrhne člověku, jsou vymáhány myšlenky a pocity, které přispívají k oživení. Rozdíl mezi vysvětlením a návrhem spočívá v tom, že vysvětlení vždy zahrnuje logické porozumění a námět funguje tím, že vnáší duševní stav.

Práce doktora-navrhovatele je založena na znalostech o skrytém potenciálu centrálního nervového systému. Lidské tělo je opravdu jedinečný mechanismus. Starší generace, naši prarodiči si stále mohou pamatovat nádherného hypnotista od té doby Leningradu, P.I. Bulya, který v 60. Letech minulého století během svých přednášek vedl léčbu neuróz, enurézy, žaludečních vředů a dalších onemocnění. On věřil, že první podmínkou pro léčbu pacientů s rakovinou je jejich udržování v nemocnici v úplné izolaci od sebe navzájem. Proč? Ano, protože se navzájem "přesvědčí" o nevyléčitelnosti své nemoci a vytvoří kolem nich negativní pole. A svět skutečně zná případy, kdy lidé šli do neobývaných míst, žili v ústraní a byli úplně vyléčení z rakoviny.

Kdy mám kontaktovat navrhovatele?

Moderní vědci tvrdí, že člověk je analogický vesmíru. Proces poznávání sebe je velmi komplikovaný. Bez pochopení sebe sama a duchovního růstu nemůže být život založen. To může pomoci navrhovateli. Může pomáhat osobě se závislostmi na alkoholismu, tabáku, hře, stejně jako na řadu onemocnění způsobených psychosomatickými účinky: neurodermatitida, artritida, obezita a další. To znamená, že navrhovatel by měl být adresován lidem, kteří potřebují zlepšit svou osobnost. Hypnotický návrh pomáhá realizovat rezervu fyzické a duševní odolnosti, která je vlastní inspirovanému obrazu.

Suggestolog položí v podvědomí pacienta jednoduché věci: že je podřízeno zdraví mládeže a zdraví, že se krev stane čistší, všechny orgány fungují správně. Budete si jen muset představit, že se již ve vašem těle objevily pozitivní změny. A vaše tělo zahájí program oživení.

Jaké testy mám provést, když aplikuji na navrhovatele?

Hlavní metodou diagnostiky, která používá navrhovatele, je rozhovor. Přesto u některých onemocnění mohou být nutné výsledky encefalogramu, alergický test, revmatické testy pro potvrzení diagnózy.

Jaké diagnostické metody používá navrhovatel?

Suggestolog nepoužívá tradiční metody diagnózy, a proto. Protože v tradiční medicíně potřebujete rentgenové, EKG, gynekologické vyšetření, MRI apod. Navrhovatel používá průzkum. Suggestolog ošetří tolik specifické onemocnění, které koriguje deformované energetické procesy, které způsobily onemocnění. Jako by se fyziologové nesnažili vysvětlit například konflikt mezi pylem a imunitním systémem při astmatu, navrhovatel nedává moc.

Jakým onemocněním se léčí navrhovatel?

Suggestolog může pomoci s neurodermatitidou, alergiemi, artritidou, obezitou, některými typy paralýzy. Suggestolog může poskytnout pomoc jak jednotlivě, tak celé rodině, aby upevnil svou víru v uzdravení milovaného.

Poradenství odborného lékaře

Každé onemocnění je neurotický zvyk tvořený nevědomou věrností k obvyklým chybám. Po uvolnění psychiky z patogenních přesvědčení se pacient učí dovednosti psychické samoregulace.

Suggestolog vám může pomoci vypořádat se s různými somatickými onemocněními, stačí jen naladit se na produktivní a přátelskou interakci s ním. On vás naučí, abyste instruovali své myšlenky, abyste obnovili rovnováhu v těle. Myšlenka jedná podle úkolu, který jí byl dán na příkaz vůle. Samozřejmě, infekční nemoci a otravy nemohou být vyléčeny doporučením.

Přístup k léčbě je jiný na Západě a na Východě. Pokud Západ používá agresivní vliv, mumlání, východ hledá vnitřní kontakt. Návrat na Západě je velmi patrný zvenčí, na východ, naopak, nás učí, abychom se nehlédli přímo do očí, inspirer se na příjemce neohlédne.

Rovněž mohou pomoci pozemky s vodou a léky. Ve starověku mohli léčitelé dokonce "vítat" zakrnělé srdce. Rakovina může také, pokud není léčena, poslat dlouhou dobu do stavu remise pomocí návrhu. Onemocnění jater a ledvin může být také vyléčeno navrhovatelem.

Tam jsou imaginární pacienti, nebo hypochondriacs, inspirovat se s nemocí. Člověk je tak uspořádán, že snadno podléhá jak sebepoznání, tak vnějšímu návrhu. Pro návrh, žádný takový zvláštní "dárek" není zapotřebí. Chcete například kouřit nebo pít. Jak si můžete pomoci s autosuggestion? Vyberte si klidné místo a zaměřte se na to, co vaše vůle chce. Vytvořte si jasný obraz o sobě bez špatných návyků.

Seberemáním můžete úspěšně zvládnout onemocnění kardiovaskulárního systému, drogovou závislost, obezitu. Metoda dokonale vyhovuje zdravým lidem pro posílení těla a potírání účinků stresu, deprese, melancholie. Tato technika je dobrá, protože nepotřebujete vynaložit úsilí, "překročit" sebe, překonat zákazy, dodržovat dietu. Lidské touhy vždy nejprve zrodí podvědomí. Stojí za změnu instalace v podvědomí - a všechno v hlavě se změní a touha se změní. Nebudou být destruktivní, jako předtím, ale tvůrčí. Nejdůležitější je maximálně formulovat požadované a opakovat to, řekněme, 20x ráno a 20x večer. Podvědomí vnímá všechna nastavení doslova a spouští program pro jejich implementaci.

Suggestolog může pomoci vyléčit mnoho onemocnění.

trusted-source[3], [4]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.