^

Zdraví

Lékařské speciality

Podiatřík

Podiatry - oblast medicíny zabývající se diagnostikou a léčbou kotníku a paty poruchami, se zaměřil na studium dolních končetin: zkoumá tkání a orgánů, z nichž jsou složeny.

Kombustiolog

Tepelné a chemické popáleniny jsou připisovány zraněním vyplývajícím z účinků vnějších faktorů, ale nejen kůže osoby trpí popáleninami.

Terapeut

Odpověď na otázku, kdo terapeuta?, By se měla vztahovat na slovníku či lékařské encyklopedii, které dávají hlas k tomu, že slovo pochází z řeckého slova therapeia (péče, péče o dítě, hojení) nebo therapeutes (pečují o nemocné, doktor).

Transplantolog

Transplantolog je zástupcem relativně mladého lékařského oboru. Zakladatelem transplantační vědy byl doktor VP Demichov, který jako první na světě vykonal transplantaci srdce dárce u psa, to bylo v roce 1951.

Triholog

Tricholožník ví o všem, co naše prameny a pokožka hlavy potřebují podívat na všechno sto procent.

Výživář

Výživový vědec studuje, co jíme a jak jedíme. Doktor této speciality zná všechno o potravinách, potravinách, jejich interakci a dopadu na tělo, jejich významu pro naše zdraví.

Dermatolog a kosmetolog

Dermatolog-kosmetolog je lékař, který léčí kožní onemocnění a má složitý účinek na tělo a zahajuje vlastní mechanismy epidermální opravy.

Toxikolog

Specializovaná první pomoc v případě akutní otravy zajišťuje toxikologický lékař, odborník zabývající se eliminací toxických účinků na tělo určitých látek.

Dětský dermatolog

Často pro rodiče je tajemstvím, který takový dětský dermatolog. V hlavě jsou sdružení s dermatologem, kampaň, která je pečlivě ukrytá a je často považována za něco hanebného a nepříjemného.

Dermatolog

Dnes v oboru dermatologie existují odborníci jako dermatolog, dermatovenerolog, dermatolog, kosmetolog a tricholog.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.