^

Zdraví

Tadi AKC

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Benízná hyperplázie prostaty (BPH), nebo jednoduchý adenom prostaty, je jedním z velmi nepříjemných onemocnění, které čekají na muže ve středním a starším věku. Zdá se, že změna je dobrá, z pohledu onkologie je to bezpečné, ale přesto je spojena s výrazným nepohodlí a psychickým stresem, a to zanechává jejich odtržení na různých sférách života člověka. 

Indikace Tadimaksa

Léčivo "Tadimax" je navrženo tak, aby usnadňovalo život pacientů trpících močovinovými poruchami, které jsou vlastnictvím tohoto onemocnění.

Vzhledem k tomu, že problémy s močením jsou pozorovány nejen u novotvarů, ale také při zánětlivých procesech prostaty, další známky užívání léku "Tadimax" jsou známy mnoha mužům nad 35 let prostatitidou.

Nutnost takového přípravku je způsobena nejen určité nepohodlí, které pociťují muži s diagnostikovanou BHP nebo prostaty. Skutečnost, že zvýšení prostaty (kvůli otok nebo zánět) stlačení močové trubice, a tím blokuje vypouštění moči podporuje intoxikaci, stagnace moči a v důsledku toho, vývoj onemocnění ledvinových kamenů, zánětu močového měchýře, známý jako zánět močového měchýře a ledviny (všechny stejné pyelonefritidy).

Ukázalo se, že "Tadimax" nejen odstraňuje nepříjemné příznaky BPH a prostatitidy, ale je to preventivní nástroj, který zabraňuje nepříjemným a nebezpečným komplikacím těchto onemocnění.

Formulář vydání

"Tadimax" je přípravek na bázi rostlinných surovin, který má jednu formu uvolňování - oválné tablety s hnědým povlakem, v blistrech po 21 ks. V každém. Balení může obsahovat 2 nebo 3 blistry.

Farmakodynamika

Farmakodynamika je způsobena vlastnostmi účinných látek, které tvoří základ léčiva. Kompozice s bohatým komplexem léčivých rostlin poskytuje drogu nejen protizánětlivému a baktericidnímu účinku, ale dokonale odstraňuje bolest. Kromě toho se dobře vyrovná s úkolem normalizovat tok krve v cévách, zvýšit jejich tón, zlepšit metabolismus a zmírnit otoky.

 Složení přípravku:

  • Extrakt listů krynu. Tato cibulovitá rostlina z rodiny amaryllis, která okouzlí krásnými květy, má vynikající léčebné vlastnosti. To je známé svým dobrým antipyretickým a protirakovinným účinkem.
  • Extrakt kořenů anemarenes asphodel. Vypadá to jako ošklivá rostlina používaná v tibetské medicíně jako antipyretická, protizánětlivá, protinádorová a sedativní. Tato rostlina zabraňuje růstu mutovaných buněk v nádoru.
  • Výtažek z kůry Amur velvet. Je to vynikající antiseptikum s antivirovou, antipyretickou, žlučovou a diuretickou účinností.
  • Extrakt z mateřského mléka. Tento pozoruhodný regenerační prostředek s neobvyklým tonikem a sedativním (uklidňujícím) účinkem. Mimo jiné má matka dobrý dobrý antimikrobiální účinek.
  • Extrakt z broskví. Peach je nejen chutné slunečné ovoce, je to elixír mládí a zdraví. Extrakt z broskví je mimořádným antioxidantem, který zabraňuje stárnutí těla. Pomáhá odstraňovat toxiny a toxiny z těla, odstraňuje teplo, odstraňuje zánět. Kromě toho má nejsilnější protirakovinový a analgetický účinek.
  • Výňatek z kořene alismu (chasushi plantain). Užitečné vlastnosti této rostliny jsou známé a používané ve farmakologii již od středověku. Jedná se o nádherný diuretikum a protizánětlivé účinky.
  • Výňatek z oddenků fialového pionu. Další neuvěřitelně krásná květina s mimořádnými léčebnými vlastnostmi. Stejný lék ze zahrady, číhající v kořenech krásné květiny. Extrakt z kořenů pivoňky pomáhá snížit bolest, zmírňuje zánět a otoky, uvolňuje nervové napětí a úzkost. Má výrazné antispazmodické a diuretické vlastnosti.
  • Výtažek z kůry čínské skořice je známý pro své protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti.

Jak můžete vidět, formulace léčiva se volí takovým způsobem, aby se účinně a bezpečně, jak je to možné snížit zánět a bolest v prostatě a močové trubice, stejně jako snadnost vylučování moči z těla, zabraňuje její stagnaci a související komplikace.

Farmakokinetika

Farmakokinetika léku nebyla studována.

Dávkování a aplikace

Tablety "Tadimax" mají zřetelný dráždivý účinek na gastrointestinální sliznici se zvýšenou kyselostí žaludeční šťávy. V tomto ohledu se doporučuje užívat po jídle. Denní dávka léku je 6 tablet, rovnoměrně rozdělená do 3 dávek.

Léčba adenomu prostaty a prostatitidy zahrnuje 3-týdenní kursy s přerušeními po 7 dnech. Rozhodnutí o nutnosti zvýšit průběh léčby je v kompetenci ošetřujícího lékaře.

trusted-source[2], [3]

Používejte Tadimaksa během těhotenství

Používání přípravku "Tadimax" během těhotenství a v dětství není možné, protože lék je určen k léčbě nemoci spojené s věkem.

Kontraindikace

Co se týče "Tadimaxu" je rostlinný přípravek, jeho aplikace jako celek nepoškozuje tělo. Hlavní kontraindikace použití fytopreparace "Tadimax" je individuální nesnášenlivost jedné (několika) složek ve složení léku a závažné poškození jater.

U některých skupin pacientů může však užívání drogy představovat určité riziko. S opatrností by člověk měl přistupovat k užívání přípravku "Tadimax" pro osoby s nízkým krevním tlakem a nízkou srdeční frekvencí (bradykardií), zvýšenou kyselostí žaludeční šťávy a poruchou funkce jater. Použití drogy u těchto skupin pacientů je spojeno s nebezpečím zvyšování vedlejších účinků.

Vedlejší efekty Tadimaksa

Pozorováno poměrně zřídka. Nejčastěji se jedná o alergickou reakci s vyrážkami, otoky a svěděním. Asi 5% pacientů si během prvních dnů užívání drogy stěžuje na pocit pálení v anální oblasti. Někdy může být závratě, dokonce mdloba je možná, těžká únava a slabost, snížená účinnost, snížená pozornost, snížení tlaku. Všechny neobvyklé pocity by měly být hlášeny ošetřujícímu lékaři k přezkoumání schůzky.

trusted-source[1]

Předávkovat

Předávkování lékem může nastat, když se opakovaně překročí doporučená dávka a projeví se jako zvýšení nežádoucích účinků léku, které by mělo být hlášeno lékaři.

Interakce s jinými léky

Neexistují žádné podrobné informace o lékové interakci přípravku "Tadimax" s jinými léky, ale podle složení může zvýšit účinnost sedativ, uklidňujících látek a alkoholu.

Vzhledem k tomu, že přípravek "Tadimax" pomáhá zvyšovat kyselost žaludku, při léčbě tímto léčivem je nutné provádět žaludeční testy s měřením kyselosti žaludeční šťávy. Tím se zabrání nepříjemným příznakům gastritidy a zabrání se vzniku ulcerativních procesů v gastrointestinálním traktu.

"Tadimax" obvykle neovlivňuje koncentraci pozornosti a reakční rychlosti, s výjimkou případů vývoje vhodných vedlejších účinků.

trusted-source[4], [5], [6]

Podmínky skladování

Skladovací teplota by neměla překročit 25 stupňů. Optimální teplota vzduchu je 15-25 ° C.

Droga je citlivá na sluneční záření, proto by měla být uložena na místech chráněných před slunečním zářením. Přístup dětí k drogě by měl být omezen také.

trusted-source[7], [8], [9], [10]

Skladovatelnost

Uchovávejte lék nejdéle 3 roky od data uvolnění a dodržujte podmínky skladování. 

Jakýkoli přípravek "Tademax" se nedoporučuje používat po uplynutí doby použitelnosti.

trusted-source[11]

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Tadi AKC" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.