^

Zdraví

Fyzioterapie

Sirovodíkové koupele: indikace, výhody a škody

Sirovodíkové koupele se nazývají také sirovodíkové: ve složení léčivé vody je základní léčivá složka, kterou je plynná látka sirovodík.

Sanatoria se sirovodíkovými koupelemi

Ne všechny země na světě mohou být ošetřeny sirovodíkem. Naštěstí v postsovětském prostoru existuje několik zdravotnických zařízení specializovaných na balneoterapii.

Komplex cvičení, cvičební terapie pro chronickou a obstrukční bronchitidu

Cvičení na bronchitidu jsou pomocnou metodou léčby, jsou navrženy tak, aby urychlily léčbu, naplňovaly vivacitu, obnovily tělo po onemocnění. Vzduchové dýchání opravdu přispívá k tomu a jak?

Banky na zádech pro léčbu dospělých a dětí s bronchitidou

Lidé starší generace ve svých léčebných soupravách měli banky, které při kašli pneumonii ukládaly na záda. Jsou skutečně podobné ve formě k bankám, ale mají zaoblené dno. Jejich objem je 30-70 ml.

Jak dělat masáž s bronchitidou: drenáž, vibrační, can, spot

To je možné díky základním principům terapeutické masáže: zlepšení krevního oběhu, oběhu lymfatické tekutiny, metabolismu a trofické tkáně.

Fyzioterapeutická cvičení pro onemocnění gastrointestinálního traktu u dětí

Fyzické cvičení ovlivňují trávení centrálním nervovým systémem prostřednictvím motorických viscerálních reflexů. Speciální fyzické cvičení zlepšují krevní oběh v orgánech břišní dutiny, pomáhají snižovat stagnaci a obnovují normální motorické funkce.

Fyzioterapie onemocnění střev u dětí

Fyzioterapie u onemocnění střev u dětí je předepsána v závislosti na typu poruchy. U syndromu dráždivého tračníku se zácpou, s funkční zácpou byly vypracovány následující doporučení.

Elektropunktura

Elektropunktura - účinek biologicky aktivních bodů na určité proudy nízké frekvence, které mají výrazné inhibiční, analgetické, hyposensitizující, antianginální účinky.

Terapie deprivace spánku

V posledních letech se stále častěji diskutuje o možnosti použití deprivace (deprese spánku) pro léčbu depresivních stavů. Většina vědců doporučuje používat tuto metodu jak v úvodních stádiích endogenního depresivního záchvatu, tak v případech terapeuticky rezistentní deprese.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.