^

Zdraví

Vyhánění

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 19.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Faringhome - homeopatické tablety s protizánětlivými účinky. Existují různé druhy léků s různými příchutěmi - med, citrón, pomeranč, banán a maliny.

Indikace Vyhánění

Zánětlivé onemocnění hltanu u dospělých a dětí starších 5 let jako součásti komplexní terapie.

Formulář vydání

Vyráběné ve formě tablet. Jeden balení obsahuje 2 blistrové destičky, 10 blistrů v každém blistru.

Pharyngomede s pomerančovou příchutí

Homeopatické pastilky Faringhome s pomerančovou příchutí redukuje zarudnutí a edém krku, odstraňuje bolest a pocení.

Pharyngopils s citrónovou příchutí

Dezinfekční lék kombinovaný účinek, často používaný v praxi zubní a ORL. Má antimikrobiální, stejně jako antifungální vlastnosti.

Farmakodynamika

Látka má protizánětlivé, stejně jako analgetické vlastnosti, je používána pro infekční onemocnění krku. Navíc usnadňuje proces dýchání nosem a také snižuje riziko komplikací při onemocněních orgánů ORL.

Dávkování a aplikace

Faryngomed je předepsán dětem od 5 let a dospělým - jedna tableta je povolena pro použití. Musí být uchováván v ústech až do konečné resorpce. Léčba se provádí podle této schématu: během prvních 2 hodin je třeba užít 2 tablety. (jednu za hodinu) a poté použijte 1 tabulku. Každých 3-4 hodin (s tím musíte mít na paměti, že jeden den můžete použít maximálně 5 záložek).

Pokud projevy onemocnění přetrvávají 24 hodin po zahájení léčby, měli byste se poradit se svým lékařem.

trusted-source[3], [4]

Používejte Vyhánění během těhotenství

Vzhledem k tomu, že neexistují žádné informace o bezpečnosti, stejně jako o účinnosti užívání drog těhotnými ženami, nedoporučuje se jim jmenovat Faringomed.

Kontraindikace

Léčba je kontraindikována, pokud má pacient vysokou citlivost na jednotlivé složky.

Vedlejší efekty Vyhánění

Mezi vedlejší účinky - vznik alergické reakce na jednotlivé složky léku.

trusted-source[1], [2]

Předávkovat

V případě předávkování může dojít k dyspepsii.

Podmínky skladování

Tento přípravek by měl být skladován na místě, které je pro děti uzavřeno. Teplota by neměla překročit 25 ° C.

trusted-source[5]

Skladovatelnost

Faryngomed se smí užívat do 3 let od data výroby léku.

trusted-source[6]

Pozor!

Pro zjednodušení vnímání informací byl tento návod k použití drogy "Vyhánění" přeložen a předložen ve zvláštním formuláři na základě oficiálních pokynů pro lékařské použití drogy. Před použitím si přečtěte anotaci, která přichází přímo k léčbě.

Popis je poskytován pro informační účely a není vodítkem pro samoléčení. Potřeba tohoto léčiva, účel léčebného režimu, způsobů a dávky léčiva určuje pouze ošetřující lékař. Samodržení je nebezpečné pro vaše zdraví.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.