^

Zdraví

Vyrovnání zubů bez ramen

, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 20.10.2021
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Úsměv je jednou z nejpozoruhodnějších charakteristik úspěšných lidí. Krásné, rovnoměrné a bílé zuby nejsou dány každému z přírody. Dřív byla jedna cesta ven - závorky, ale v našem věku je možné vyrobit zuby jako takové bez velkých obtíží. A zarovnání zubů bez příchytků - inovace v zubní praxi, která se rychle zrychluje. Hlavní problém ve finanční a časové kapacitě člověka.

Metody pro zarovnání zubů bez ramen

První a nejznámější metoda vyrovnání zubů bez příchytky je kapa. Platí pro osoby s malými zubními abnormalitami (malá zubová obratnost, zmenšení nebo rozšíření oblouku apod.). Kapy jsou individuálně vybírány pro každého pacienta a oblečeny na vrcholech zubů jako čepice. Vzhledem k nízkým nákladům naleznou skvělou aplikaci. Abyste však dosáhli efektivního výsledku, musíte přísně dodržovat pokyny lékaře týkající se nošení a používání čepice.

Keramické desky pro zarovnání zubů u dospělých - dýhy. Připojen k přední části zubů. Používají se také k obnově, bělení zubů. Pomůže skrýt trhliny, vizuálně prodlužovat krátké zuby. Relativně malá cena je další výhodou dýh.

Následující zařízení je podobné výše uvedeným, ale s jiným názvem - svítidlem. Tenké, ale silné talíře pomohou zarovnat zuby během několika návštěv zubního lékaře. Mírně pozoruhodné, jsou naneseny na přední plochu zubů a upevněny speciálním lepidlem. Použití svítidel je výsledkem nejen krásného úsměvu, ale i estetického potěšení z ponožek.

Tréneri jsou zařízení zaměřená na nápravu okluze dětí a dospělých. Mechanizmus účinku je založen na odstranění tlaku zubů a čelisti osoby. Velmi jednoduchá a zcela bezbolestná metoda vyrovnání okluze u dětí. Tréneri nevyžadují konstantní opotřebení v ústech. Doporučují se pro použití v noci a několik hodin během dne. Aplikace v raném věku vytváří správné obličejové rysy, odstraňuje špatné návyky, odstraňuje "zubní nepravidelnosti" a dělá úsměv krásný.

Cena zarovnání zubů bez ramen

Krásné zuby, sněhově bílé, úsměv "Holivud", který jsou plné hvězd světa, a nejen to - potěšení je velmi drahé. Proto je lepší začít zarovnávat zuby z dětství. A je to užitečné a levnější.

Instalace konzol pro vyrovnání nákladů kolem osm tisíc hřiven. Nicméně některé způsoby zarovnání zubů bez výztuh z hlediska nákladů jsou mnohem dražší. Takže například aplikace nejjednoduššího stropu bude stát 3 500 tisíc dolarů. A pokud jsou vyrobeny ze silikonu na dojem vašich úst, cena může dosáhnout 8000 tisíc dolarů. Jedná se o vysoce kvalitní čepice amerických firem vyráběných speciálními laboratořemi.

Mnohem levnější z hlediska nákladů je instalace dýh. Samotný rychlý postup. Cena se pohybuje od 2000 do 3000 hřiven. Při použití se používá řada funkcí, o kterých se diskutuje zvlášť u zubaře (mechanické poškození, jídlo).

Tolik za cenu vyplyne použití svítidel. Závisí na zubní klinice výrobce.

U všech služeb se náklady mohou lišit v závislosti na nutnosti výměny zařízení, účinnosti ponožek.

Recenze o zarovnání zubů bez příchytky

"Snila jsem o stejných zubech, o všech svých dětství a mládí. A teď, nakonec se to stalo, jsem odjel s kapou téměř rok a půl. Peníze šly velmi dobře. Ale nyní, s hrdostí a potěšením, všem jsem se usmála. První den nemohl snadno projít zrcadlovými plochami. Rozhodně si myslí, ale je to fakt, neočekával ani takový účinek, "- Yaroslav.

"Přišel jsem u zubaře a" offanarela "z cen. Myslela jsem, že to není tak velká mezerka, jak ji ukrýt, "řekla Yana.

"Nikdy jsem si nemyslel, že existuje zarovnání zubů bez příchytků. Lékařství nehybně stojí "

"Díky mamince a tátovi nejenže jsou zuby přirozeně dobré a celé dětství s talířem zbytečné. Takže teď pah-pah-pah! "

"Zkoušel jsem dýhy. Poprvé není samozřejmě obvyklé. Něco je spojeno se zuby. A pak si na to zvyknete a když střílíte, něco chybí. Je pravda, že než budete potřebovat instalovat, je nutné vyléčit zuby bez kazu, kamení. Úhledně s nimi k jídlu: ořechy nehromadí, semena se nerozmršťují, krekry a vše, co můžeš křupat - to je nežádoucí. Ale to není nejhorší věc. Nápoje a potraviny obsahující barviva, stejně jako silná káva, budou muset být odstraněny z denní stravy. Porcelánové dýhy mohou být namalovány a budete muset chodit například se zelenými zuby. Ale to vše je zkušenosti. A teď jsem se zuby velmi spokojen, "33 let Oksana.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.