^
A
A
A

Život po smrti nebo paralelních světech

 
, Lékařský editor
Naposledy posuzováno: 16.05.2018
 
Fact-checked
х

Veškerý obsah iLive je lékařsky zkontrolován nebo zkontrolován, aby byla zajištěna co největší věcná přesnost.

Máme přísné pokyny pro získávání zdrojů a pouze odkaz na seriózní mediální stránky, akademické výzkumné instituce a, kdykoli je to možné, i klinicky ověřené studie. Všimněte si, že čísla v závorkách ([1], [2] atd.) Jsou odkazy na tyto studie, na které lze kliknout.

Pokud máte pocit, že některý z našich obsahů je nepřesný, neaktuální nebo jinak sporný, vyberte jej a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

11 April 2016, 11:00

Ve starověku lidé věřili v existenci posmrtného života, když umírá na zemi, člověk se znovuzrozuje a žije v zcela jiném světě. Lidský rozvoj, vědecké objevy a technologický pokrok vedly k víře v existenci nebe a pekla, paralelní světy posmrtného života otřesená a nyní existuje mnoho teorií o tom, co se vlastně děje po smrti, ale přesný důkaz prohlášení není .

Tentokrát jeden profesor Robert Lantz řekl, že smrt není konec života, je to jen začátek nového světa v jiném světě.

Profesor Lantz a jeho kolegové dospěli k závěru, že smrt fyzického těla neporušuje vědomí osoby, přenáší se do paralelního světa a nadále žije, ale zcela odlišné reality a skořápky (těla). Podle vědců nejsou různé popisy posmrtného života, které se nacházejí v různých náboženských kulturách, bezpodmínečné a existence ráje, pekla, jiných světů je docela možná.

Podle skupiny odborníků z Univerzity v Carolině pod vedením profesora Lantze se vědomí každého člověka po smrti fyzického skořápku znovuzrozuje v jiném skořápce a život může pokračovat jak na zemi, tak v paralelním světě.

Stojí za zmínku, že verze o existenci života v jiných dimenzích předložených vědci nejen proto, že podle nich důkazem toho jsou různé bytosti, které se objeví na naší planetě, nicméně, zůstal neznámý pro vědu i pro širokou veřejnost, například, mořská panna, sněhulák , monstrum Loch Ness atd. Profesor Lanz je přesvědčen, že všechny tyto stvoření jsou zástupci jiných světů. Ale to všechno je jen spekulace, a potvrzení jeho teorie výzkumné skupiny Lanza 100% neposkytl, ale další studie amerických vědců provedla před pár lety, částečně v souladu s prohlášením Lanza. Experti z Austrálie a ze Spojených států tak dospěli k závěru, že existují paralelní světy, navíc jsou ve vzájemné konstantní vzájemné interakci. Podle výzkumníků může jejich teorie vysvětlit různé jevy, které se na naší planetě pravidelně vyskytují nebo se vyskytují.

Podle odborníků se interakce vesmírů uskutečňuje na velmi složitém principu, který může být založen na odpudivosti. Vědci také poznamenali, že paralelní světy mohou existovat i samostatně.

Mimochodem, profesor Lant asi před rokem již prohlásil nesmrtelnost duše, což způsobilo spoustu diskusí v komunitě vědců. Lanz pak řekl, že duše člověka se znovu zrodí a lidský život lze porovnat s vytrvalou rostlinou. Aby potvrdil svou teorii, Lantz, s podobně smýšlejícími vědci, použil teorii biocentrismu a provedl Jungův experiment (pozorování světlých částic, pronikajících přes obrazovku s otvory).  

V důsledku toho vědci zjistili, že stejná částic se chová jinak, jako kdyby tito dva byli úplně jinými entitami. Podle vědců, lidí, předmětů, které nás obklopují, je jen důsledkem práce našeho podvědomí a zvláštností našeho vnímání tohoto světa.

Ale bez ohledu na to, jak to bylo, co nás čeká po smrti, zůstává dodnes tajemstvím, které se možná brzy nevyřeší.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.